Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
У мене таке було на Meizu
то їх розповсюджена болячка, МТКшний камінь екран підпалює.

Добавлено через 1 минуту
Якщо я купував в жжук, то треба йти туда, чи можна самому знайти сервіс в місті?
а шо в тебе написано в гарантійному папірчику?
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Set
Реєстрація
31.05.18
Місто
Харьков
Телефон
Huawei Mate 10 Lite 4/64GB: Профисионал, Удобный.
МТКшний камінь екран підпалює.
Даже новый камень, экран палит? Да, в старых ЦП техпроцесс 20 нм, в новых уже по 12 нм. Можно уже брать, яичницу приготовить не получится на смарте.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Телефон кстати в коробке с надписью Global
4 прайм никогда не было глобальной версии, только прошивка глобальная с рус и укр. только с cdma и без 20 бенда. и с китайской зарядкой и иероглифами на коробке. всё, что иное – это проделки продавца.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Телефон був 2017 року випуску. На МТ6750. Після одного з оновлень почав грітися, що дикий. Навіть якось було, що при прослуховуванні онлайн-радіо і одночасному серфінгу в інтернеті, він відмовився заряджатися від Powerbank. Написав, що йому і так гаряче. Зараз на Xiaomi такого не спостерігаю
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Телефон був 2017 року випуску. На МТ6750. Після одного з оновлень почав грітися, що дикий. Навіть якось було, що при прослуховуванні онлайн-радіо і одночасному серфінгу в інтернеті, він відмовився заряджатися від Powerbank. Написав, що йому і так гаряче. Зараз на Xiaomi такого не спостерігаю
Да там даж четырехядровые МТ греются что дикие, не говоря уже о восьми ядрах
 

Jabber

Іноді буваю
Реєстрація
26.04.10
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Mi Max
Бачив такі плями в районі кнопок "вкл" і "гучність" на трьох телефонах. Два з них Redmi Note 3 Pro, дружини і знайомого. Третій - Mi Max, з якого зараз і пишу. При купівлі їх не було, або я не бачив. З часом з'явилися. Телефони брав з Китаю. Всі телефони на Снепах. Я думав, це їхня "особливість"))
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Jabber, снепи гріються меньше за мтк. Я от рівно 2 роки RN3Pro активно використовую. Тел. з Китаю. Жодних підшкварених частин екрану. Доречі в тебе яка матриця? В мене Вое.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Бачив такі плями в районі кнопок "вкл" і "гучність" на трьох телефонах. Два з них Redmi Note 3 Pro, дружини і знайомого. Третій - Mi Max, з якого зараз і пишу. При купівлі їх не було, або я не бачив. З часом з'явилися. Телефони брав з Китаю. Всі телефони на Снепах. Я думав, це їхня "особливість"))
От у мене точно там же ті плями)))
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Jabber, в мене були плями, і здохла зарядка на платі, зарядити від адаптера ніяк. Продав подальше від гріха і перейшов на самсунг с8+.
 

Jabber

Іноді буваю
Реєстрація
26.04.10
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Mi Max
[Жодних підшкварених частин екрану.
Я думаю, це не підшкварені частини. Якщо сильно натиснути на екран, з'являються такі жовті плями. Думаю, їх спричиняє механічна напруга в районі деформації матриці.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Если есть root, в system/app удали Stk.apk, и забудешь про эту "бяку" навека:D

Промудохался 2 дня, за это время разблокировал загрузчик, поставил Мiui 10 Global 8.9.20 Бета, нашёл SuperSU, но после его установки (через Recovery, через apk вообще не устанавливается) ничего не происходит. Проверяю наличие root прав разными чекерами, но их нет :dash1:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Промудохался 2 дня, за это время разблокировал загрузчик, поставил Мiui 10 Global 8.9.20 Бета, нашёл SuperSU, но после его установки (через Recovery, через apk вообще не устанавливается) ничего не происходит. Проверяю наличие root прав разными чекерами, но их нет :dash1:
Магіск наше все! Інакше ніяк
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
B]raptor[/B], Хз. Я намагався як міг: чохол зняв, переклав із штанів в куртку, перестав грати зовсім, не допомогло: 3 рази жовті плями за 1.5 роки. На Хайвеї в умовах без обмежень 5 місяців без плями.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
B]raptor[/B], Хз. Я намагався як міг: чохол зняв, переклав із штанів в куртку, перестав грати зовсім, не допомогло: 3 рази жовті плями за 1.5 роки. На Хайвеї в умовах без обмежень 5 місяців без плями.
Це якась карма. В мене вдома є вже 4 Сяомі, і ніяких жовтих плям.
 
Зверху