Літаки, аеропорти, авіакомпанії

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Lorn, мне не хватало 100 миль, хотел докупить, связался с поддержкой и получил шокирующий ответ. "Мили продаются по 1000, стоимость каждой 1000 это 50 баксов".
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Шановні, підкажіть будь ласка по такому питанню:
Зараз є 2250 миль МАУ, скоро їх стане 3500.
Як їх можно використати корисно?
Чи це все замануха і не варто собі морочити дупу голову?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я за 2500 миль підвищив економ з Києва до Львова. Купив економ гривень до тисячі, підвищив і полетів бізнесом. Дуже сподобалось, що у Борисполі можна в віп-залі перекусити, випити, що у польоті всі переваги бізнесу.
За 5000 таке можна вже до Європи зробити.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Lorn "Мили продаются по 1000, стоимость каждой 1000 это 50 баксов".

Тоді як при "прийомі":

3500 миль - знижка 35 доларів.

Гарна "маржа" :D

Невеличке доповнення, літаємо вдвох, тож знижка вже 70 $ вийде...:rolleyes:
Бюджет єдиний.
Дякую за поради, вивчаємо варіанти.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
З 1.11 нашими основними лоукостами з валізкою із собою без доплати не політаєш...

Wizz air: "З 1 листопада всім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну ручну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду. Пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority, дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
Компанія Wizz Air також вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою 10 кг додатково до існуючих 20 та 32 кг."
WIZZ Priority коштує від 170 грн, багаж 10 кіло від 235 грн (при чому, здається, знижка на нього у Візз діскаунт клаб не поширюється). ціни можуть різнитись від рейсу і сезону, а також місця і моменту оформлення замовлення.

Ryanair.
Ручна поклажа з 1.11 буде 40 x 20 x 25cm
From 01st November 2018, non-priority customers who wish to bring a second larger wheelie bag (10kg weight) must purchase the 10kg Check-in Bag for €/£8 if purchased during the initial flight booking, or €/£10 if added online after booking up to 40 minutes before the scheduled flight departure time. The 10kg wheelie bag must be deposited at the airport bag drop desk prior to entering security. Please be advised this new bag option is available to purchase from the 01st September 2018 for travel on/after 01st November.
Пріоритетна посадка з 2 багажами [ручна+ 55cmx40cmx20cm] (із собою): 6-8 євро.
10 кіло багаж - 8-10 євро.

Ну, й вітаємо у Борисполі мої улюблені Брюсельські авіалінії, де не високі тарифи, включений багаж, зручна пересадка у Брюселі, якщо потрібно летіти до інших міст.
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
idea, просто квитки в Європу коштують дешевше ніж автобус по Україні.
Ось компанії і намагаються додатково заробити бодай на чамусь:D
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Movych, це ж умови для всього світу, а не лише для України. Просто авіаційні подорожі стають дорожчими, часи шари минають, ну і проглядається змова 2 омновних лоукостів.... Ех!
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Довелось політати Італією на Alitalia, при середній ціні за квиток в 80 євро без багажу. Багаж коштує 5-6 євро. Але італійці майже всі з ручною кладью на колесах, багаж ніхто не бере. Просто як олені ломляться щоб бути першими в літаку, бо не на всіх вистачає місця під ручну кладь на поличках. Чи то небажання чекати багаж зайві 10-15 хв, чи то 6 євро шкода, не знаю.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Tsa, ось виявляється чому аліталія збанкрутіла, італійці не хотіли 5 євро за багаж платити?:)
Я думаю: не бажання чекати і зручність, та й навіщо? Ця італійська неорганізованість!
Я дуже не люблю здавати багаж, ще й як наслухаєшся історій, як його гублять...
Я чомусь думав що по Італії усі поїздами ширяють фреччяроса та італо.... Чи Ви на Сицилію?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
idea, коли Аліталія збанкрутувала?
Та перестань, довго чекати? 10 зайвих хвилин, максимум. Про яку зручність ти пишеш? Зайти на борт літака без речей і бігти з валізою туди щоб для неї було місце? Як зручніше?
Крім Сіцілії ще й Сардінія є.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, коли Аліталія збанкрутувала?
Та перестань, довго чекати? 10 зайвих хвилин, максимум. Про яку зручність ти пишеш? Зайти на борт літака без речей і бігти з валізою туди щоб для неї було місце? Як зручніше?
Крім Сіцілії ще й Сардінія є.

Тьху, вічно її плутаю із Air italy, проте вікі доносить: 20 листопада 2008 уряд Італії схвалив продаж Alitalia (до цього моменту вже кілька років перебувала у кризі і в серпні 2008 року оголосила про банкрутство) консорціуму інвесторів Compagnia Aerea Italiana (САI). Інвестори запропонували за акції компанії 1,052 млрд євро.

Лише пару разів здавав багаж і чекав на отримання від 15 до 30 хв. А чекати страшенно не люблю, ще й стоячи. Ніде я не бігаю, але ходжу швидко. Усі речі при мені і все спокійно. Місце для моїх речей є завжди. Ніколи не мав проблем.
Ох, да, про Сардинію забув, ще не був і дуже схвальні відгуки чув.

Добавлено через 4 минуты
До речі, ніде не вигуглив, що стало із укр. Середземноморськими авіалінями? Збанкрутували чи що? Сайт не працює, авіаньюз пишуть лише що в них 1 літак, а треба - два. Але ж був у них і Боїнг.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Щойно у МАУ білети замовляв. При цині білету без багажу в 2450 грн. можна одразу взяти білет з багажем (до 23 кг) і ціною в 3000 грн. Якщо багаж дозамовити в аеропорту при реєстрації, то за багаж МАУ вже просить не 550 грн, а 1580 грн.
На сайті ж вісить банер "заплати за багаж за 24 години до рейсу та отримуй 50% на вартість багажу". Як ви думаєте яка знижка буде? Я теж думав що 790 грн, але пропонують лише 275 грн.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Tsa, уже они отменили скидку 50% за багаж, теперь только 25% скидки. и там все очень сложно и зависит от направления.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Коли читаю поряд слова "МАУ" і "знижка", то аж в жар кидає. Така "знижка" певно, що в мінусі лишишся.
 
  • Like
Реакції: idea

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Коли читаю поряд слова "МАУ" і "знижка", то аж в жар кидає. Така "знижка" певно, що в мінусі лишишся.
на лето-осень 19 сейчас бывает кое-что интересное

тем более, не нужно забывать, что есть противники "монобанка", которые лоукосты не юзают принципиально :rolleyes:
 
  • Like
Реакції: idea

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Коли читаю поряд слова "МАУ" і "знижка", то аж в жар кидає. Така "знижка" певно, що в мінусі лишишся.

по лоукост тарифу очень приятные цены, один минус, покупаешь билет за 11 мес.

А вот с багажом засада, билет KBP-LCA-KBP - 1600 грн, а багаж в 2 стороны 2650.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Військовослужбовці. В них якраз складається графік відпусток на наступний рік. А перенести відпустку - це треба купу рапортів і винести мозок керівництву.
 
Зверху