r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Перевірив сьогодні свій Redmi Note 5 на ударостійкість. Телефон тест не пройшов.
Випав з рук на висоті кишені і довбанувся дисплеєм об тротуар. Оскільки захисного скла не було — весь екран покрився павутиною. Тепер перевірятиму наскільки чесний китайський продавець, який за 33 бакси продав мені "оригінальний" дисплей.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
r5t, а в чому претензія до оригінальності дисплею, чи мова йде вже про замовлений запасний? Як на мене, не ображайся, в даному випадку більше претензій до рукожопності користувача, який випустив смарт, ну і фарт - правило падаючого бутерброду спрацювало.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Я ж написав, що дисплей за 33 бакси купив. Мова йде про замовлений в Китаї на заміну. По відгуках якість продукту хороша (в інших продавців відгуки здебільшого негативні). Щодо рукожопості не сперечаюся. В поєднанні з гравітацією — це страшна сила
 
  • Like
Реакції: Tsa

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
r5t, не пойму что вы хотите от продавца, если вы два раза сами разбили дисплеи.

и при чем тут оригинал или нет, и за сколько вы его купили.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Оскільки захисного скла не було — весь екран покрився павутиною.
Не факт, что и стекло защитит. Пару лет назад Samsung со стеклом на плитку упал, защитное стекло и стекло экрана в паутинку. Правда, повезло, матрица целая осталась.
 
  • Like
Реакції: Tsa

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Гаразд. Спробуємо ще раз, бо може я не зовсім чітко висловився. Я розтовк вчора рідний дисплей телефону, коли той випав мені з рук. Тепер перевірятиму (форма майбутнього часу) наскільки правдою буде те, що написав китайський продавець на Аліекспрес, в якого я замовив (але ще не отримав) новий дисплей і який стверджує, що дисплей оригінальний. Так зрозуміліше?
 
  • Like
Реакції: Tsa

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Гаразд. Спробуємо ще раз, бо може я не зовсім чітко висловився. Я розтовк вчора рідний дисплей телефону, коли той випав мені з рук. Тепер перевірятиму (форма майбутнього часу) наскільки правдою буде те, що написав китайський продавець на Аліекспрес, в якого я замовив (але ще не отримав) новий дисплей і який стверджує, що дисплей оригінальний. Так зрозуміліше?

Так гораздо понятнее.
А как проверять будешь на оригинальность?
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
29.06.08
Місто
Sumy
Что то мне подсказывает что оригинальных модулей на Xiaomi - нет в продаже.
Максимум что можно купить это модуль с оригинальным дисплеем и не оригинальным тасчкрином.
p.s. так и не нашел оригинального модуля на Redmi 4 Prime(.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Цікаве питання. По-ходу розберуся. Головне щоб якість була на висоті
 
Реєстрація
29.06.08
Місто
Sumy
Цікаве питання. По-ходу розберуся. Головне щоб якість була на висоті

Качество у такого модуля как я писал выше по умолчанию не может быть высоким, это и отсутствие олеофобного покрытия, и распознавание не 10, а 2 касаний, отсутствия 2,5D "изгибов", хрупкость, прозрачность самого "лицензионного" тачскрина при котором о нормальной яркости и чтении на улице можно забыть и так далее...
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Качество у такого модуля как я писал выше по умолчанию не может быть высоким, это и отсутствие олеофобного покрытия, и распознавание не 10, а 2 касаний, отсутствия 2,5D "изгибов", хрупкость, прозрачность самого "лицензионного" тачскрина при котором о нормальной яркости и чтении на улице можно забыть и так далее...

ну не настолько все плохо может быть :D
 
Реєстрація
29.06.08
Місто
Sumy
ну не настолько все плохо может быть :D

Таки да, вот на столе лежат Redmi 4 Pro с битым модулем, и Mi4 с пятнами на дисплее, телефоны актуальны по характеристикам - но оригинальных модулей нет. Зарекся с Xiaomi больше не связываться, у тех же LG и Samsung оригинальные модули доступны к заказу хоть и за много денег, но у человека хоть выбор есть.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
В будь-якому випадку телефон піде на подарунок. Собі вже інший замовив
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
antonio, у меня знакомый, уже 4 раза на mi4c бьет дисплеи, и ни защитные стекла, ни чехлы не спасают. У него критерий - абы показывало.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Ну может отзывы "хорошие". А за 600 отзывов нет.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Ну власне читав я відгуки про ті дисплеї за 500. Дякую, але ні. Краще переплатити, але отртмати шанс на кращу якість
 
Зверху