Згода з окремою частиною

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Відносно недавно на форумі з"явилася можливість замінити пост зі словами: "плюс один", "+1", "згоден", "підтримую" і т.д. замінити одним клацанням миші на кнопці "Согласен".
Так от, буває, що автор пише повідомлення, в якому викладає розширену думку або кілька думок. І якщо хтось поставить "+1", то не завжди зрозуміло, з якою частиною повідомлення згоджується людина.
Чи можна зробити так, щоб, наприклад: виділив частину повідомлення, натиснув "Согласен" (за аналогією "цитата выделенного"), а потім коли хтось наводить курсор на список людей, які згодились з автором поста, можна було б бачити, хто з чим погодився (вконтакті так людей на фотках підписують-наводиш мишку на ім"я, видно фейс і саме ім"я на фотці )) ;)
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Чи можна зробити так, щоб, наприклад: виділив частину повідомлення, натиснув "Согласен" (за аналогією "цитата выделенного"), а потім коли хтось наводить курсор на список людей, які згодились з автором поста, можна було б бачити, хто з чим погодився (вконтакті так людей на фотках підписують-наводиш мишку на ім"я, видно фейс і саме ім"я на фотці ))
нет :(
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Жаль.. класно було б..
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
А почему бы не добавить модуль "Рейтинг"?

ни в коем случае
есть куча примеров печальных историй внедрения такой системы
потоп плодятся клоны и загоняют кого то в минуса
Адвокат знает что это такое
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
цитуй частину і коментуй з чим погоджуєшся.
це буде довго.. та й уяви, як збільшиться к-сть всякого флуду (думаю, саме флуду...), коли хтось почне цитувати і ставити в повідомленні плюс. Наприклад:

Одне повідомлення в одній темі:
Меряться пиписками?
+1, згоден

Друге повідомлення в іншій темі:
Адвокат знает что это такое
+1, точно знає

і т.д..
але "на нет и сюда нет и сюда тоже нет" ))
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
це буде довго.. та й уяви, як збільшиться к-сть всякого флуду (думаю, саме флуду...)
Кнопка вроде бы существует уже очень давно(относительно), но увеличения флуда не заметил. Да и читая сообщения, из контекста вроде как понятно, с какой частью сообщения соглашаются. Есть вообще универсальный способ, как обойти ситуацию, когда сообщение большое, а ты согласен с двумя-тремя словами - просто мысленно согласись с ними и ничего не делай, если выразить согласие с ними(этими словами или мнением) для тебя долгое и утомительное дело.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
+1, точно знає

і т.д..
але "на нет и сюда нет и сюда тоже нет" ))

то сообщение было адресовано лично адвокату, он уж точно хорошо знает всю эту систему
из соображения вежливости не буду дальше эту тему раскрывать
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
EvgenyTar, ти мене або не розумєіш, або не хочеш зрозуміти..
Я мав на увазі, що без кнопки було багато постів "плюсодин", тепер вони також є, але менше-збільшилась інформативність форуму. Тому я не хочу повертатисть до тих часів.
когда сообщение большое, а ты согласен с двумя-тремя словами - просто мысленно согласись с ними и ничего не делай
дякую за пораду. візьму до уваги, але таких ситуацій у мене ще не було (зазвичай я згоджуюсь або не згоджуюсь не із словами (які можна витягнути з контексту і т.д і т.п), а із реченнями-тобто, завершеними думками;))

Добавлено через 2 минуты
masta, я просто навів приклад-там міг бути будь-який текст ))
тобто, я не переходив на особистості.

Добавлено через 3 минуты
окей. якщо не можна реальізувати таку функцію, то не будемо флудити і розвивати якусь неконструктивну розмову ))
Адмін сказав-я зрозумів і взяв до уваги. Дякую )
 
Останнє редагування:
Зверху