Вибір 3G, 4G WiFi MiFi роутера

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
ZTE представила компактний мобільний 4G-роутер



Китайська компанія ZTE оголосила про вихід свого нового мобільного 4G-роутера ZTE MF927U.

Пристрій одержав компактні габарити 78 × 78 × 14,5 мм при вазі в 90 м ємність акумулятора становить 2000 мАг, чого повинно вистачити на шість годин роботи в активному режимі.

Що стосується зв’язку, гаджет підтримує 3G (B1 / B8), 4G (FDD B1 / 3/7/8/20) і LTE. Встановлено модуль Wi-Fi 802.11 b / g / n. Максимальна швидкість завантаження становить 150 Мбіт / с, а вивантаження – 50 Мбіт / с. Присутній WiFi 2×2 MIMO для збільшення пропускної здатності.










Одночасно до ZTE MF927U можуть підключитися до 32 пристроїв. Новинка підтримує такі ОС: macOS, Windows (XP / Vista / 7/8/10) і Linux. Пристроєм можна керувати через фірмовий мобільний додаток ZTELink для iOS і Android.

Також роутер оснащений і колірним індикатором для повідомлень про стан мережі, активації Wi-Fi і демонстрації рівня заряду батареї.

(c)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Re: Выбор 3G WiFi роутера

Судя по 4pda Rev.B тоже заводится.
Я уже рік користуюся Netgear AC791L. Батарея тримає до 10-12 годин, Rev.B/GSM/UMTS/LTE. На Rev. B видавав аж до 8,36/2,49 Мб/с у Львові. https://www.speedtest.net/my-result/a/4813820903
Але є один нюанс, прив'язка до сімки. Тобто cdma+LTE без витягання чи то руїмки, чи сімки не буде працювати.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

lovelyboy, с карманным роутером тебе и 3 гига в день хватит с головой)
 

lovelyboy

Один из синих
Реєстрація
27.01.18
Місто
Николаев
Телефон
iPhone Xr
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

Maxxx, он у меня дома будет как основным, просто надоело постоянно раздавать ноуту и остальным устройствам
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Чергові зміни в тарифах Київстар

lovelyboy, не рекомендовал бы, загнется под нагрузкой, и батарея уйдет на постоянной зарядке. Нужен полноценный роутер 4g, или роутер с usb+модем. Хотя, дело хозяйское, к теме тарифов уже не относится.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Сперли Netgear, взяв Novatel 6620L. Є 4ж/3ж + cdma. Можна налаштувати пріоритети програмно. Батарея десь до 10 годин триматиме.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Певний час тому теж постав вибір: чи придбати 4жо-рутер, чи рутер до вже існуючого юсб-модему. Зупинився на другому, через ціну 4жо-рутерів, через те, що хороший, за словами форумчан, модем Хуваей Е3372 хайлінк у мене вже був та через екологію/економію. Недорого на альо купив: Wi-Fi роутер Netis MW5230, який працює із даним модемом. Не дуже подобається його маркий колір, проте працює справно та усе plug&play. Швидкості хороші, сигнал достатній для середньостатистичного споживача. Правда, він був запаролений після купівлі (пароль знайшов в інтернеті після пів години страждань).
Проте не знаю, як краще направляти антени для кращого сигналу? їх три і крутяться на всі боки...
[hide=100]А наступне питання стосується фіксації TTL. Почитав 4pda, з чого мало що зрозумів. Подивився пару відео, але результат мене не задовольнив у програмі fix ttl вискакує помилка, якщо я правильно розумію, але її рішення я не знайшов на просторах інтернету. Тож прошу вашої допомоги - див. скріншот.
Я ж правильно розумію, що фіксувати TTL необхідно саме на модемі, а не на рутері, оскільки вставлений модем у нетбуці теж не працює без оплаченої роздачі?[/hide]
 

Вкладення

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    52.2 КБ · Перегляди: 24
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
idea
Зараз набіжить толпа свідків Мікротіка і скаже, що твій роутр - гамно, тому й не можеш зробити те, що хочеш.

В мене такий же роутер, працює справно, проблем нема, якщо-що...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
idea

Зараз набіжить толпа свідків Мікротіка і скаже, що твій роутр - гамно, тому й не можеш зробити те, що хочеш.



В мене такий же роутер, працює справно, проблем нема, якщо-що...
Причім тут Мікротіки? Якщо мова йде про портативність? Тоді вже tp-link mr3020 або gl.inet.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Знавці підкажіть. Потрібен інет в невеликому будинку приватного сектора. Дядя купив смартфон, а в хаті сигнал 3g/4g на одну поділку, точніше скоріше нема (будинок хоч і в місті, але по суті в "ямі") і падає в Е. На дворі все ок хоча б на кілька мегабіт.
Хочу зрозуміти для себе: usb-модем чи безпосередньо 4g-роутер будуть ловити сигнал оператора краще за смартфон в приміщенні? Чи в будь-якому разі потрібна додаткова антена до них?
По суті клієнтом тільки один смартфон. Із потреб месенджери і ютюб, тобто як би той же роутер чи модем видавали 5-8 мегабіт, як на дворі, було б прекрасно.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
usb-модем чи безпосередньо 4g-роутер будуть ловити сигнал оператора краще за смартфон в приміщенні?
при прочих равных - смотря где будут они стоять.
если например, на чердаке или окне - то возможно, да
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Lorn, usb модем или роутер можно расположить в таком месте в доме, где будет сигнал получше. У меня смарты часто сваливаются в 2G, но если вдруг нет инета (чаще из-за отсутствия оплаты), я спокойно устанавливаю симку в "полочный" смарт, который превращается в точку доступа и размещается в месте наилучшего приема. Если что, usb удлинитель для модема может иметь длину до 5 метров без особых проблем для функциональности. Если 5-10 метров, то надо брать не "заводской", а делать из витой пары качеством получше, иначе модем может "не завестись".
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
usb удлинитель для модема может иметь длину до 5 метров без особых проблем для функциональности
при хорошем кабеле!

Добавлено через 3 минуты
Lorn, поднимать по максимуму,
сначала пробовать девайс ставить на раздачу и поднимать на чердак,
если мало то с девайсом лезть на крышу, привязать к швабре и поднять.
Когда будет понятна карта покрытия, можно думать о конкретном решении - роутер на чердак, антенну на крышу и пр.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Lorn

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
если мало то с девайсом лезть на крышу, привязать к швабре и поднять
В таком случае уже лучше внешнюю антенну в дополнение к "модему на чердаке". Ну я думаю, до такого в Черновцах даже в яме не дойдёт.
Lorn, для експеременту спробуй іншим телефоном роздати інтернет. Бажано на цьому (що роздає) телефоні мати якісь нетмонітор та поексперементуй з розміщенням його на різних підвіконниках, або підвісити вище у віконних отворах. Так будеш хоча б знати чи варто і що приблизно треба робити.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
EricX, так і зробив минулого тижня. На веранді біля вікна смартфон ловив 10-15 мегабіт, того цього було би достатньо. Взяв таки usb-модем HUAWEI E3372h-153 в парі з роутером: 25-30 мегабіт - політ нормальний. Єдине переживаю, що взимку там буде морозно і на скільки це критично для цього обладнання?!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
взимку там буде морозно і на скільки це критично для цього обладнання?!

На зиму закрий модем в герметичну монтажну коробку, пластикову, він себе прогріє, тільки не вимикай.
 
  • Like
Реакції: Lorn

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
  • Like
Реакції: Lorn

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Порекомендуйте беспроводной вайфай роутер для карточки ВФ ТП Смарт S?
 
Зверху