Мобільний зв’язок у Польщі

Георгий Белый

адепт секты свидетилей IP
Реєстрація
10.12.08
Місто
Poland
Телефон
Umidigi G
проблематично!!! проверено собственноручно/ножно, с Т-мобайл на Плей, три попытки и все тщетны.

У Т-Мобайла проблематично даже если все гуд, проверенно собственноручно.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Спілкувався з підтримкою play у Facebook щодо тарифів мого пакету у роумінгу в ЄС
Але не вдалося отримати точної інформації про ліміт на використання інтернету. Я так розумію перший гігабайт коштує 7,32 злотих, всі наступні по 23,07. Чи щось не так? ( запитував про Болгарію, але думаю це стосується всього ЄС)
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Спілкувався з підтримкою play у Facebook щодо тарифів мого пакету у роумінгу в ЄС


Але не вдалося отримати точної інформації про ліміт на використання інтернету. Я так розумію перший гігабайт коштує 7,32 злотих, всі наступні по 23,07. Чи щось не так? ( запитував про Болгарію, але думаю це стосується всього ЄС)



Я зазвичай купую пакет на 8GB інтернету за 20 злотих, у роумінгу доступні 1,6GB.



Добавлено через 10 минут
Мав на увазі 1,6GB доступні у роумінгу по ЄС
 
Останнє редагування:

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Спілкувався з підтримкою play у Facebook щодо тарифів мого пакету у роумінгу в ЄС
Але не вдалося отримати точної інформації про ліміт на використання інтернету. Я так розумію перший гігабайт коштує 7,32 злотих, всі наступні по 23,07. Чи щось не так? ( запитував про Болгарію, але думаю це стосується всього ЄС)

7,32 за гіг в рамах ліміту, ліміт можна перевірити в особистому кабінеті
коли купуєш пакети домашнього інтернету то ліміт інтернету в роумінгу якось пропорціонально зростає, але навіть як нічого не докупиш то і так 1ГБ щомісяця буде
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
roleme, так 1 ГБ за 7 злотих працює на всій території ЄС? Просто в play 24 є можливість купити 1 ГБ у роумінгу за 20 злотих. Тому я трохи сумніваюся
P.S. Вирішив ще запитати. Можливо хто знає чи можна загнати сімку play в мінус( в даному випадку використання у роумінгу)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сьогодні виявив, що в новому Moj orange (десктоп версія) вже доступна до активації послуга Konto wazne rok. Тобто для продовження терміну дії номера на рік, вже не треба витрачатись на смс. Майте на увазі!
І термін дії вихідних дзвінків продовжило на 365 днів, а вхідних - на 485: це новина...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/
Какие подводные камни в этом предложении, срок действия номера на 1 год может кто-то подключал или говорит по польски... Или это для каких то специальных тарифов... Спасибо
Ніякиx каменів, просто окремий тариф. Дійсно рік дії номеру, але менше акцій по номеру
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Там же при покупке стартового пакета могут дать трафик, если поменять тариф он сгорит
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Каких мобильных операторов предпочитают украинцы в Польше
В стране живет 1,27 млн украинцев - это 3,5% от населения Польши

Самые популярные телефонные операторы среди украинцев в Польше - это Play, T-Mobile, Orange и Plus/Cyfrowy Polsat, сообщает в исследовании польская фирма Selektivv.

Так оператора Play предпочитают 40% украинцев, T-Mobile - 37%, Orange - 13%, Plus/Cyfrowy Polsat - 10%.

Также исследователи утверждают, что 3,5% жителей Польши – это украинцы. То есть около 1,27 млн (население страны 38,5 млн).

При этом Selektivv исходила из предположения, что живущие в Польше украинцы – это те, у кого есть карта польского мобильного оператора, но для интерфейса телефона установлен русский или украинский язык. Также учитывался показатель как минимум одной поездки в год на территорию Украины.

Варшава, Вроцлав, Краков, Познань, Гданьск и Люблин - те города, где живет больше всего украинцев, утверждается в исследовании. Сообщается, что 12 % украинок в Польше пользуются мобильными приложениями для планирования беременности, а значит, планируют создать здесь семью и поселиться надолго.

Кроме этого, 95% украинцев работают в Польше легально и имеют счета в польских банках. Самые популярные банки, в которых украинцы открывают счета, а также банковские приложения, которыми пользуются - PKO BP, Pekao S.A. и mBanku, говорится в исследовании.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Play Na Karte. Підключив 1Gb в роумінгу. Але в Play24 Limit GB w roamingu UE 0. Де шукати цей пакет?
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Зверху