Тариф передплати «Смарт Сім'я»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Смарт Сім'я»

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет20 ГБ30 ГБ50 ГБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші номери по Україні500 хв750 хв1500 хв
SMS на мобільні номери по Україні500 SMS1000 SMS1500 SMS
Максимальна кількість номерів у «Смарт сім’ї»555
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter) та Facebook Messenger-БезкоштовноБезкоштовно
Застосунок ДіяБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Вартість375 грн425 грн500 грн
Заміна пакету послуг*253#
Повторне замовлення пакету послуг на 4тижні*700#
Запрошення учасників у групу та управління підключеними номерами*250# або my.lifecell.ua

Забули оплатити пакет послуг на 4 тижні? Ми даємо можливість здійснювати дзвінки в межах «Смарт сім’ї» протягом 3-х днів безкоштовно.

Створення Смарт Сім'ї та запрошення учасників
Користування
УчасникиПакет послуг
  • Учасниками можуть бути усі абоненти lifecell
  • Пакет послуг є спільним для використання усіма номерами в групі.
ОплатаЛіміти
  • Плату за пакет послуг на 4 тижні або денний пакет послуг здійснює лише ініціатор.
  • Хвилини, SMS, Інтернет понад пакет послуг і додатково замовлені послуги оплачуються окремо з рахунку кожного номера.
  • За потреби, основний номер може встановити ліміти для учасників групи на використання спільного пакету послуг. Для встановлення лімітів набирайте *250# або заходьте на my.lifecell.ua
КРОК 1. Щоб стати ініціатором, придбайте пакет «Смарт сім’я» або змініть поточний тарифний план за допомогою *253#.

КРОК 2. Щоб запросити учасників, наберіть *250# .

КРОК 3. Щоб підтвердити приєднання до групи, запрошений номер підтверджує приєднання після отримання SMS, набравши *250#.

Управління лімітами
Для швидкого встановлення лімітів пакету послуг на 4 тижні наберіть наступні комбінації, де Y – значення ліміту:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Інтернет (кількість мегабайтів)
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ*Y# — SMS
Для швидкого скасування лімітів підключених номерів:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ# — Інтернет
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ# — SMS

Пакет послуг на 1 день
Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет500 МБ750 МБ1000 МБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на номери інших операторів10 хв25 хв35 хв
SMS на мобільні номери по Україні50 SMS100 SMS150 SMS
Вартість18 грн20 грн22 грн

Якщо ініціатор змінює тарифний план, для учасників застосовуються стандартні тарифи тарифного плану «Смарт сім’я» без можливості замовлення пакетів послуг. Однак, будь-який учасник може стати ініціатором та створити нову групу «Смарт сім’я», набравши *253# або змінити свій тарифний план на будь-який інший.

Стандартна тарифікація
Дзвінки на lifecellБЕЗЛІМІТ
за 7 грн/день дзвінка
Дзвінки на інші міські та мобільні номери по Україні2 грн/хв
SMS по Україні в день користування10 SMS / 5 грн

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ/ 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж дняБезліміт 2.5G

Інші умови тарифного плану
Ви можете безлімітно користуватися застосунком Дія за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними застосунками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033334 грн).

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано. Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 09.06.2016 р.

Умови тарифного плану наведено станом на 08.03.2023 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.
 
Причина: Зміни з 08.03.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Смарт семья М.
Есть донорский номер и номер к нему подключенный.
Срок текущих оплаченных услуг заканчивается 20.09, т.е. еще 4 дня действует.
На подключенный номер сегодня пришло СМС о нехватке средств на счету и снятии ежедневной абон.платы, согласно действующего тарифа.
ТП Смарт семья базовый - соответственно.

Зачем они шлет такое СМС и к тому же снимают абонку ?

в центр обслуживания пытаюсь дозвонится уже в течение уже 2 часов - безрезультатно и онлайн-чат не соединяет.
 
Реєстрація
19.04.16
Місто
Рівне
Телефон
LG G3s (D724)
в центр обслуживания пытаюсь дозвонится уже в течение уже 2 часов - безрезультатно и онлайн-чат не соединяет.
Встановіть їхній БіП та забудьте про черги, дійсно зручна штука.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Лайфселл прислал на почту
Действительно, сейчас может наблюдаться подобная ситуация и мы уже выясняем ее причины. Сроки решения вопроса будут известны после установления причин возникновения сложности. От лица компании приносим Вам извинения за возникшее неудобство. Спасибо за понимание.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Хоть и в сообщении и пишется про снятие абонки, только снимать то не с чего.
На том номере специально больше 2 грн не держу.

и поводу БиП, да быстро вышли на связь и тоже подтвердили о проблеме с рассылками сообщений и составили заявку.


Написал об этом, чтобы предупредить о ситуации.
 
V

vorelnik

Guest
Заинтриговал!!!
Капитошка, расскажи как безлимит в сети сделать на ТП Единый


Я-бы тебя понял, если-бы на трёх твоих номерах было столько-же услуг, сколько и в семье S, а в сумме стоило-бы дешевле.
Но я вообще не понял, к чему ты начал сравнивать несравнимое...
На "Едином", например, можно всего за 3,18 грн./мес. + 30 минут входящих с врагов, иметь безлим в сети + 50 минут на внешку. И что, тоже будем такую связку сравнивать с семьей s?
 
Останнє редагування модератором:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Він мав на увазі напевно послугу легку оплатити з бонусів.
 
V

vorelnik

Guest
Очень хочу спрыгнуть с премиума...
Вчера решил перейти с ТП "Премиум эксклюзив" ТП "Смарт семья базовый" путем приема приглашения. Принять приглашение не удалось - отображается "Сервіс тимчасово недоступний", решил не отчаиваться и пресануть оператора в чате.
Вообщем приняли заявку в тех отдел - посмотрим что ответят...

ПЕРЕПИСКА:
Вы общаетесь с Олег
Вопрос: Скажите почему я не могу принять приглашение в Смарт семью. При попытке принять приглашение отображается "Сервіс тимчасово недоступний"
(24.9.2016 20:54) Олег: Добрый вечер, Олег! Вас приветствует оператор lifecell.
(24.9.2016 20:54) Олег: .Я проверяю информацию по номеру, указанному в регистрационной форме.
(24.9.2016 20:54) Мухамед: Ок
(24.9.2016 20:57) Олег: Мухамед, дело в том что переход с тарифного плана "Premium Exclusive" на тарифный план "Смарт семья" платный в размере 15грн, как только у Вас на счету будет сумма для перехода переход будет успешен.
(24.9.2016 20:58) Мухамед: Про переход согласен. А я пытаюсь принять приглашение
(24.9.2016 20:59) Олег: Мухамед, официально это также считается смена тарифного плана, на тарифный план "Смарт семья"
(24.9.2016 20:59) Мухамед: На сайте действительно указано что переход с тарифа премиум составляет 15 грн http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/smart_simja/#!/order-form/
(24.9.2016 21:00) Олег: Верно, Мухамед. Стоимость смены тарифного плана в таком случае будет составлять 15грн.
(24.9.2016 21:00) Мухамед: А если открыть вопросы и ответы - Як створити групу «Смарт сім’я»?, Як запросити у групу «Смарт сім’я»?, Кого я можу запросити у групу «Смарт сім’я»? там ничего не сказано что принять приглашение может быть платно
(24.9.2016 21:01) Олег: Принять предложения подразумевает смену тарифного плана на "Смарт семья" а переход с тарифного плана "Premium Exclusive" платный 15грн.
(24.9.2016 21:02) Мухамед: Возможно, но на сайте об этом не сказано, поэтому я прошу принять заявку в тех отдел чтобы мою проблему решили
(24.9.2016 21:04) Олег: Мухамед, могу составить запрос специалистам на решении данной ситуации, но не могу гарантировать что запрос будет решен в Вашу пользу, так как на сайте указано что смена тарифного плана стоит 15грн.
(24.9.2016 21:04) Мухамед: Кстате!!!!!!!!!!!!!!!!! На сайте укащано что Підключення або зміна тарифного плану можливі на постійній основі. Вартість переходу на тарифний план «Смарт сім’я» з тарифного плану «Преміум» — 15 грн, з усіх інших тарифних планів — безкоштовно.
(24.9.2016 21:04) Мухамед: а у меня ТП Premium Exclusive
(24.9.2016 21:05) Мухамед: Так что всё очень и очень сомнетельно
(24.9.2016 21:05) Мухамед: Прошу принять заявку
(24.9.2016 21:05) Олег: Тарифный план " Premium Exclusive" это пакет услуг в тарифном плане "Premium"
(24.9.2016 21:05) Олег: Заявку специалистам составил.
(24.9.2016 21:05) Мухамед: А это уже не важно, ТП разные
(24.9.2016 21:06) Мухамед: Подскажите когда я получу ответ по составленой заявке?
(24.9.2016 21:06) Олег: Тарифный план "Premium", в данном тарифном плане 2 пакета услуг "Premium" и "Premium Exclusive".
(24.9.2016 21:06) Олег: Вам поступит смс сообщения с решениям запроса.
(24.9.2016 21:06) Мухамед: в какие сроки?
(24.9.2016 21:07) Олег: Ориентировачные сроки рассмотрения подобных запросов 3-5 рабочих дней.
(24.9.2016 21:08) Мухамед: Огромное вам спасибо
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
В "Моём Лайфселл" светится переход на "Смарт Семья Базовый". Правильно ли я понимаю, что будет сниматься 1 грн/день звонка независимо от суммы на счету? Не подключит ли меня к какому-нибудь пакету S, M или L?
 

Вкладення

  • Скриншот 01-11-2016 143855.png
    Скриншот 01-11-2016 143855.png
    6 КБ · Перегляди: 93

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В "Моём Лайфселл" светится переход на "Смарт Семья Базовый". Правильно ли я понимаю, что будет сниматься 1 грн/день звонка независимо от суммы на счету? Не подключит ли меня к какому-нибудь пакету S, M или L?
1. Да.
2. Хз, у меня не получилось перейти через МЛ, выкидывало ошибку (при ~40грн на счету).
Я перешел, но использовав другой номер в качестве "родителя", который прислал приглашение на желаемый номер.
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
После вчерашнего погрома по-другому посмотрел на этот тариф. Решили сообразить на троих, да вот беда: все на месяц-два вперёд напополнялись уже, а абонка снимается только с инициатора-координатора.
В связи с чем вопрос: насколько геморройно переназначать инициатора внутри одной и той же группы из 3 номеров ?
Чтобы максимально использовать остаток на счету одного, потом второго, а потом я стану постоянным куратором.
Исходя из того, что написано на сайте, проблем с такой схемой быть не должно.
 

gloogin

Заблокирован
Реєстрація
29.07.16
Місто
Винница
После вчерашнего погрома по-другому посмотрел на этот тариф. Решили сообразить на троих
Смутно себе представляю, как Вы трое будете использовать пакетные минуты и мегабайты. А сверх пакета если кто вылезет. По моему оно того настоит.
Если семья или сам на несколько устройств - тогда совсем другое дело!
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Нутк семья же ! Всё просчитано, все понимают сколько чего и как делать не надо. Кроме того, объём услуг получится с большим запасом относительно общего среднемесячного потребления этих троих номеров.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Из 500 мин. пакетных 350-400 "уходят" обязательно.
Так что, ТП удобный для использования.
 
Останнє редагування:
Зверху