Покрытие lifecell UMTS (3G)

Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
Nikitos, должно, это у них теперь и 3Ж покрытие двумя цветами рисуется.
 

jefe_ross

Бурный читатель
Реєстрація
23.04.17
Місто
Жовква (Львов)
Телефон
iPhone Х
Нє, ну з картою на Львівщині вони явно перегнули палку. Там де не було 3g, а на карті є, по-факту так і нема. В деякий місцях немає взагалі жодного зв‘язку, то на карті 2g все правильно намальововано, а от 3g замальовано так, що складається враження, що на глибині 50 м під землею можна юзати YouTube.
 

marley

Заблокирован
Реєстрація
11.03.15
Місто
Чернівці
Телефон
iPhone 14 Pro Max
jefe_ross, только во Львовской? Гляньте на Черновицкую, тоже самое, намалевали даже там где и в помине не было 2G:dash1:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На західній також менше ніж малюють,принаймні в селах...На вулиці покриття є, а ти в приміщенні частіше всього едж...Хоча це стосується всієї трійки..П.С особливо вбило,коли лишав заявку на відсутність 3ж взагалі,там де воно по карті є, а в мене просять точний час коли виникла проблема...Говорю, що його взагалі немає...Відповідають, ми так не оформляємо...Після року війни з ними по декільком точкам конкретно поганого зв'язку і встановленні БС водафона з виправленням схожої ситуаці в тих місцях, пішов до червоних...Більше похвальних постів від мене поки що лайфу не буде, як і 80 грн абонплати))
 

DRSG

Анонимус
Реєстрація
21.05.17
Місто
Киев
Телефон
Samsung S7+S9+Honor 8X
Не зря на Западенщине у всех Киевстар, с Лайфом там грусто по сёлам))))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
DRSG, та нєєє...з мтс тут набагато гірше в деяких місцях, я от знаю пару сіл де окрім лайфа взагалі нічого не ловить і люди там сидять на ньому як має бути))) І ради справедливості, де ловить лайф, там в основному він з 3ж...чого не скажеш про інших...Я вже раніше писав...у них 2 варіанта: або є зв"язок і є 3ж, або немає зв"язку зовсім)))
 
Реєстрація
19.05.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 Pro 12/256
C 24 октября должны были пропасть залипы по Киеву.
Делитесь впечатлениями.
 

Kaolynn

Заблокирован
Реєстрація
16.09.17
Місто
г.Белгород-Днестровский
были пропасть залипы по Киеву.
Делитесь впечатлениями.
А залипы по городам Одесской области кого-нибудь интересуют? ситуация с ними проблематичная к сожалению.
Я закачивал видео, и скорость, и непрерывность оставляют желать лучшего. В первом скриншоте достаточно сравнить время, и обьем скачиваемого файла, чтобы понять что скорость рекордно низкая как для ЖЖЖ. А во втором показывает как залипы влияют на загрузку файлов.
Screenshot_2017-09-19-12-45-51.png

Screenshot_2017-09-19-13-33-58.png
 
Реєстрація
21.01.09
Місто
Харків
Телефон
iPhone
C 24 октября должны были пропасть залипы по Киеву.
Делитесь впечатлениями.

Подтверждаю, залипы отсутствуют. По сравнению с летом - это небо и земля. Как мне показалось ещё и покрытие подшаманили. В тех помещениях, что я бываю теперь присутствует 3г.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А залипы по городам Одесской области...

Не по всем городам области такая ситуация. Я в общем мало пользуюсь инетом от ЛС (см. тарифы в подписи), но залипы не ловлю, когда юзаю.

Не знаю, присутствует ли в fizy буферизация, однако летом, по трассе М15 от Измаила и до поворота на Новосёловку (~70 км) радио через 3G ЛС играло не прерываясь. Почему уверен, что через 3G - потому что за поворотом по трассе "яма" (мост перед Спасским), там телефон выпал в 2G и радио заткнулось.
 
Реєстрація
28.08.17
Місто
Полтава
Телефон
LG G6
Почему уверен, что через 3G - потому что за поворотом по трассе "яма"

ну не факт что где-то за 70км не выпадало в 2ж, просто предбуферизация есть + у лайфселл и 2ж работает ого-го, по сравнению с тем же водафон... а в яме естессно и 2ж хиленькое, вот и заткнулось
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Как выяснилось уже не только в Севере, а и в Лисичанске, Рубежном, Креминной и Старобельске есть 3G.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Підсумок року

22.09.2017-31.12.2017 :




16.01.2017-31.12.2017:

 
Зверху