Подлог документов от Укртелеком

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Я подключился к ADSL от Укртелеком со своим модемом, для настройки услуги мастера не вызывал.

В следующем месяце меня удивил счет, к которому добавили 60 гривен и не расписали за что именно. В колл-центре мне сказали, что это "за вызов мастера для настройки услуги ADSL Интернет".
В истории моего абонентского номера нет заявок на вызов мастера, но есть начисление за вызов мастера.

Написал в Укртелеком письменное обращение, недавно получил ответ.
В ответе было сказано, что мастер приезжал такого-то числа (у меня стоят камеры наблюдения и никого не было в указанный день), а плата снята на основании акта о выполненных работах, который был подписан со стороны абонента.
К письму приложили акт о выполненных работах, в котором есть фамилия мастера и подпись абонента (мастер расписался за мою родственницу - видно невооруженным глазом).

Как это понимать?

UPD 14.02.2017
Укртелеком убрал ошибочное начисление. Что они между собой решили и наказали ли мастера - неизвестно.
Все это было не из-за денег, а из-за наглой подделки подписи.

p.s. Отправил заказное письмо в Укртелеком, их ответ я до сих пор не получил. Интересно, что будет в ответе.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Якщо автограф абонента дійсно відрізняється, то пиши в УТК листа, що відбулась підробка документа з їх сторони з подальшими шахрайськими діями. Також нагадай про наявність доказів відсутності візита майстра за вказаною адресою абонента в день підписання Акта виконаних робіт.

Добавлено через 3 минуты
Чави їх по повній всіма методами.
Отже я чекаю рахунок за січень, подивлюсь що вони мені виставлять.
31 числа віддам заяву про перелік наданих послуг ;) Маю надію, що нарахують вірно.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Кочевник, Скоріше майстер УТК собі план підняв.
 

NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн
Кочевник, думаешь работники укртелекома читают форум?!
Или это простое совпадение?!
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Укртелеком также выставил счет за "настройку услуги ADSL Интернет" в моем офисе (лето 2016 года), мастера я не вызывал. Теперь я знаю, что это их новый метод зарабатывания денег.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Нахлобучивание через лозейку - это палка о двух концах. Конечно же нет никакого сговора, просто Царский наткнулся на родственную душу - нахлобучивателя в лице штатного мастера, который как-то понял, что можно зарабатывать не работая
Как вариант, не истина
 
  • Like
Реакції: NPP
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Скоріше майстер УТК собі план підняв.
Честно говоря не знал что существуют какие то планы? Во всяком случае когда я работал их не было. Были у подрядчиков наемников в больших городах. Скорей всего маркетинг дорисовал. А подписи в нарядах так часто сами ставили потому, что то хозяин на телефоне, то забыли а топать лень. Хотя если ты предупреждал, что сам подкл-настраиваешь то конечно нужно воевать. Хотя обычно в наряде сразу писали - самоподключение и ни кто к абоненту не ходил. Мож сейчас что поменялось.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
rvsw, тут я маю забавну ситуацію, з 14 січня замовив додаткові послуги (тон, АВН, переадресацію) - по нині не підключили. Телефоную в контакт центр кожні 5-6 днів, для того щоби таки послуги підключили. І кожний раз експерти дивуються чому не підключили послугу замовлену 14.01 (бачать дату), кажуть що бачать моє замовлення на підключення тону, АВНу, переадресації та СМАРТ-ТВ. Я кожен раз кажу, що смарт-тв не замовляв, щоб виправили це в базі. І не відомо, що потрапить в наряд, а потім мені в рахунок.

Добавлено через 6 минут
Так, ззовні УТК причепурився під Европу, а з середини його ще жере совкова гниль. Хоча дедалі частіше доводиться поспілкуватись з кваліфікованим співробітником УТК, але всю його роботу зводить на нівець щось мені невідоме з середини УТК.
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Tsa, сильно сказано!

До сих пор воюю с Укртелекомом. Там сидят люди не на своих местах, просиживают деньги, вместо решения проблем присылают поддельные документы. Буду долбить их. Подделку подписи не прощу!
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Tsa, я не могу комментировать сейчас что творится в УТК. Проблемы были когда я еще работал там и они в 90% были связаны с "оптимизацией" процессов. Поэтому и заявка от абонента к исполнителю блуждала сутками. Видимо стало еще хуже. Буду в уверенной досягаемости переговорю с ныне работающими-спрошу.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
rvsw, сейчас у них творится беспредел:

1. Многочисленные орфографические ошибки на официальном(!!!) сайте ПАО "Укртелеком" ("які користуєтесь", "з 001.01.2017").
2. Тупость мастеров (на АТС МТ-20 начал халтурить тональный набор на 2 телефонных аппаратах (набираю первую цифру номера, а гудок не исчезает, сбрасываю линию, пробую еще раз и все нормально), вызвал мастера, который сказал: "Каждый год нужно покупать новый телефонный аппарат" и еще хотел срубить денег за вызов - я ему не заплатил (проблема была не у меня, а на АТС), в этот же день поехал в магазин и за 50$ купил новый телефонный аппарат, установил, а глюк тонального набора не прошел, после этого я решил сменить АТС).
3. Отсутствие желания сотрудников ПАО "Укртелеком" разбираться в проблеме, которую им создал их же сотрудник (подделка подписи в официальном документе, на основании которого берется дополнительная плата).
4. В ПАО "Укртелеком" работают люди, которые не выполняют свои служебные обязательства и бездельничают сидя на заднице, зарабатывая заработную плату и геморрой.

Сейчас идет разбирательство с этими негодяями.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
вызвал мастера, который сказал: "Каждый год нужно покупать новый телефонный аппарат"
...
в этот же день поехал в магазин и за 50$ купил новый телефонный аппарат, установил, а глюк тонального набора не прошел
Вы нашли друг друга.. :apl:
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Qwertивый, телефон (МЭЛТ-5000) я хотел купить давно и перейти на новейшую АТС, но мне что-то мешало. А после покупки я выругал мастера, который говорил чушь - это ускорило покупку телефона и переход на новейшую АТС.

Такой же телефон я купил в 2012 году для своего родственника - он не нарадуется, в телефоне есть много полезных функций, таких телефонов уже не производят. Есть еще хорошая модель - Аркадия Коммуникатор.

На старой АТС я пользовался такими услугами:
1. Тональный набор (не тарифицируется, идет в нагрузку).
2. Уведомление о втором вызове (без возможности переключения между вызовами).
3. Безусловная переадресация на любой номер (максимум 7 знаков; при переадресации на другой номер и звонке с мобильного на мой номер - переадресация не происходит, АТС почему-то не могла переадресовать в пределах Киева звонок мобильного на мой городской).

На новейшей АТС я пользуюсь такими услугами:
1. Тональный набор (не тарифицируется, идет в нагрузку).
2. Определение номера телефона в стандарте FSK (050*******, 044*******). В этом стандарте скрытые вызовы определяются как Private, а если включить на АТС советский режим определения номера, то телефон попробует определить номер по FSK и если номер не определится - телефон определит его в советском режиме (определится 7 знаков).
3. Уведомление о втором вызове (с возможностью переключения между вызовами).
4. Конференц-связь.
5. Разные варианты переадресации на любой номер.
Скрытый номер (от этой услуги отказался, потому что номер всегда скрыт и открыть на 1 вызов нельзя).

Потом я заказал SIP-телефонию SmartLine с прямым городским номером и ADSL-Интернет, который подключен к старой АТС (с которой я ушел), а телефон подключен к новейшей АТС.

И все меня устраивало, пока сотрудник Укртелекома не подделал подпись!

Tsa, очень интересно, что будет в твоем счете, который ты должен получить с 11 по 15 февраля.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Вчора завітав в ЦОА УТК. П`ять співробітників та один клієнт - я. Я просто був шокований. Кажуть ажіотаж (сам бачив не менше 50 клієнтів) з 15 по останній день місяця. А от в перших числах порожньо.
Рахунок не надали, сказали зайти або очікувати поштою після 11 числа.
Написав скаргу що до послуг які не підключили. За пару годин послуги було підключено. Чекаю на рахунок.
П.С. Доволі зручне розташування ЦОК Інтера, де я доволі часто по роботі буваю, та ЦОА УТК.
 
Реєстрація
12.05.10
Місто
Київщина
Відключив домашній телефон кілька років тому назад, як тільки з'явився альтернативний провайдер інету.
Заплатив і за телефон повністю, і навіть кільканадцять гривень "за радіоточку", якою ніколи не користувався (дісталась у "спадок" від попереднього власника житла).
На прохання працівниці написав причину відключення як "переїзд", оскільки за інші причини їх відчитувало керівництво.

Років через 3-4, мені на робочий мобільний почав дзвонити робот від колекторів, повідомляючи що я винен УТК 12грн з копійками, цей борг купила їх фірма, і вони пропонують мені перетелефонувати на їх вказаний номер, та "отримати лише за 1грн довідку про відсутність заборгованості".

Пропозиція отримання такої "довідки" - є чистою підставою від колекторів, так як сплативши хоч 1грн чи 1коп за таким "боргом", такий боржник (чи - "боржник") - "...вчиняє дії що свідчать про визнання боргу...", а тому 3 річний строк позовної давності поновлюється, є додатковим доказом визнання цього боргу, тому колектори отримують законне право стягнути через суд навіть давно "прострочену" заборгованість (з давно пропущеною позовною давністю).
Без сплати цієї 1грн - суд відмовить колекторам (чи іншим кредиторам) у стягненні за позовом, навіть якщо борг має "залізні" докази підтвердження, але строк позовної давності пропущенний.


Стосовно підробки підписів абонента будь-якими "совковими" "надавачами послуг" - УТК, газ, ЖЕК (вода, сміття і т.д.), РЕС, на актах виконаних робіт, і навіть на документах про зняття показів внутрішніх лічильників, якщо є час і бажання, можна таких непорядних працівників та їх керівників, які допускають подібний безлад, чи "додатковий заробіток", відчутно провчити.

Для цього необхідно написати в місцевий орган поліції заяву про злочин - шахрайство (бажано прикласти копії наявних підтверджуючих документів), залишити собі копію цієї заяви з відміткою канцелярії поліції, чи отримати талон повідомлення - якщо заяву подано через ЧЧ (чергову частину).
Можна також цю заяву про злочин надіслати до поліції цінним листом з описом вкладення та з рекомендованим повідомленням про вручення.

Потім, через 2-4 дні подати в канцелярію поліції, чи надіслати рекомендованим\цінним листом, заяву про надання неотриманої відповіді на попередню заяву про злочин, про те, чи внесено відомості до ЄРДР і чи відкрито кр.провадження і розпочато досудове слідство за нею (таку відповідь поліція все одно, майже ніколи не надає, або - оригінал відповіді просто викидає, а її копію підшивають до матеріалів перевірки, як доказ того, що її направлено заявнику вчасно).

Через кілька днів, бажано не пізніше 10 від дня подання першої заяви (про злочин - шахрайство), направити заяву до слідчого судді місцевого суду, про бездіяльність даного органу поліції, приклавши копію заяв про злочин та про надання неотриманої відповіді, докази їх вручення (штампи канцелярії поліції на відксерених копіях цих заяв) чи направлення поштою (копії чеків, описів чи повідомлень).

Особливість чинного КПК полягає в тому, що поліція не має права оцінювати наперед обґрунтованість поданих заяв про злочини, а повинна в будь-якому випадку, вносити всі подані заяви про злочини до ЄРДР, відкривати за ними кр.провадження, і передавати конкретному слідчому для організації досудового слідства за повідомленими фактами.

Тому, суд в 100% випадків, якщо не порушені строки подання скарги до суду, такі скарги задовільняє, виносить постанову про зобов'язання поліції внести відомості до ЄРДР, відкрити кримінальне провадження, розпочати слідство (а значить - допитати\опитати винного і причетних).

Якщо повезе (достатньо велика сума і є всі необхідні паперові докази) - винний працівник "обслуговуючої організації", який підробив ваш підпис, отримає умовний строк, а ви - право на відшкодування матеріальної і моральної (як правило, досить невеликої) шкоди.
А його керівник та колеги - отримають від вищого керівництва "втик" і будуть поважніше ставитись до КК.

Якщо вам повезе менше - то принаймні винного працівника пару раз "потягають" до слідчого чи опера на допити\опитування, що теж, мало приємно, і має певний виховний (профілактичний) ефект для нього, керівництва та його колег.

Зразки таких заяв, статті-інструкції щодо їх написання та подачі, легко гугляться.
Строки оскарження до суду - також легко поновлюються.
 
Останнє редагування:
Зверху