Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Да. Уже и приложение 2.0 заработало

а че у меня не работает тогда ? с двух телефонов пробовал , с ноута через браузер , 5 номеров и ни один не пускает . пишет неверный логин или пароль.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
працює, але зареєструвати номери не вдалось. Кнопка далі не працює. і перекидає в російський інтерфейс.
Решта ок.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Система самообслуживания «Мой Киевстар»
Преимущества системы

Простой интерфейс и удобная система подсказок дают возможность вам 24 час в сутки, 7 дней в неделю самостоятельно:

Переводить бонусы от услуги «Домашний Интернет» на мобильные номера Киевстар;
контролировать баланс лицевого счета;
получать информацию о текущем тарифном плане, а так же подключенных у вас услугах и акциях;
заказывать изменение тарифного плана, участие в действующих акциях, а также подключать/отключать дополнительные полезные услуги;
подключать услугу, которая временно увеличивает скорость подключения к интернету в 2 раза, если необходимо что-то быстро скачать;
просматривать детальную информацию по трафику и начислениям;

Просматривать и редактировать персональную информацию (на кого оформлен договор, контактные телефоны и e-mail);

Приостанавливать пользование услугой «Домашний Интернет», например, на время отпуска, и возобновлять обслуживание после возвращения;

Пополнять баланс лицевого счета с помощью платежной карточки.

Тарификация
Плата за регистрацию и пользование системы Мой Киевстар отсутствует.

Дополнительные возможности
Для вашего удобства в разделе «Помощь» системы есть «Часто задаваемые вопросы» и «Руководство пользователя». Если описанные в них рекомендации не помогут окончательно решить ваш вопрос, напишите нам через форму обратной связи. Ответ будет отправлен на e-mail, который зарегистрированный вами в системе.

Защищенность данных

В системе используется протокол HTTPS, который поддерживает шифрование при передаче данных.

Проектирование и установка всего программного и технического комплекса выполнялась на базе профессионального и высококачественного оборудования отечественных и зарубежных производителей.

Вход в систему осуществляется только по персональному логину и паролю. Чтобы сохранить информацию и предотвратить мошенничество, пожалуйста, не разглашайте эти данные третьим лицам.

Приложение «Мой Киевстар» для ОС Android, Windows и iOS
Мобильное приложение «Мой Киевстар» позволяет самостоятельно управлять своими расходами и услугами мобильной связи всем абонентам «Киевстар», а также услугой «Домашний Интернет» в режиме онлайн.

Удобный обновленный интерфейс приложения поможет легко управлять расходами на услуги связи, подключать доступные вам услуги, подавать заявки на участие в акциях, просматривать отчеты о совершенных звонках и многое другое.

Загрузить бесплатное приложение «Мой Киевстар» на свой смартфон можно в Google Play, App Store или на сайте здесь
by [MENTION=20665]vlady[/MENTION]​

Добавлено через 1 минуту
Сделал нормальную шапку для темы. Можете пожалуйста поставить мою шапку в первый пост темы? [MENTION=2319]debugger[/MENTION] [MENTION=10040]aurowl[/MENTION] [MENTION=374]AVR[/MENTION]
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
працює, але зареєструвати номери не вдалось. Кнопка далі не працює. і перекидає в російський інтерфейс.
Решта ок.

Сьогодні у мене відпрацювала кнопка "далі". Далі обробка хвилин 5-ть, після чого видало помилку "10".
Використовував ключ МінЮста
 
  • Like
Реакції: idea

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
[MENTION=2319]debugger[/MENTION] чем моя шапка не нравится? Полная информация о системе, ссылка на скачивание. А в старой только ссылка( Скажите, может что-то подредактирую в своей шапке...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Tsa, Я ж давно подав заявку (десь тиждень тому чи більше)... Вони ж мені доводили, що у них все працює, а це глюки з моїм компом/браузером/кешом...
Пару днів тому передзвонив чувак із типу технічного відділу - разом пройшли процедуру - він: нічого не розумію - і каже, дійсно відправлю в роботу. Ще через два дні подзвонила баришня і попросила скріншоти. Вислав. Увечері сьогодні дзвонила вона, або інша, з матюками що скріншоти ім не вислав. 5 хв хамила і доводила мені чим імейл відрізняється від скріншота і в кінці кінців попросила ще раз відправити. Відправив ще раз - отримала, але не вибачилась.
Все ще чекаєм...
А щодо того, що реєстрацію номера перекидає у рос мову сказали що відомий баг і в роботі....
Коротше певно вони просто переклали російську форму мнп, тову вона й не працює...
 

tkach-oleg

Координатор
Реєстрація
17.11.10
Місто
Черновцы-обл.
Телефон
LG G6
Також не можу подати заявку на зміну тарифного плану по корпорації, вже два дні як відправив скриншоти, результату нуль. Сьогодні дзвонила баришня і запитувала, яку би я оцінку поклав за 10бальною системою( поклав 3) і прицьому згадала, що моя заявка ще на розгляді, а дні минають і скоро 1 число...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
tkach-oleg, правильно, клади на них.
Сьогодні отримав смс: "Ш.А! Складнощі з реєстрацією в сист. Мій кс через ключі ЕЦП, усунені. Радимо повторити запит на реєстрацію. З повагою, Київстар."
п.с.1.2.19. Зареєстрував свої номери через ецп на опері у моб. телефоні. Сторінка soi... не змінюється для мобільного ("по дебильному написано":) Але успішно. Пишуть: заявку прийнято, і ми вас повідомимо, проте по факту у мій кс ім'я змінилось від разу. Жодних інших повідомлень не надходило.
При реєстрації номер кс не перевіряється. Тобто робіть складні паролі до мій кс, інакше будь-хто хто знає вш пароль, або може його зламати - зможе зареєструвати ваш номер на себе, або скасувати вашу реєстрацію (тут я не знаю, чи перевіряють смс'ом номер).
Мамин номер зареєстрував сьогодні з компа. На мозіллі і надалі кнопка далі не працює. У хромі - вдалося. Проте поле квартира обов'язкове, інакше кнопка далі не працює. Що робити тим, у кого нема квартири, або назву декомунізовано (тобто адресу змінено але не в паспорті), не зрозуміло.
 
Останнє редагування:
Зверху