Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Andrey, нисколько. Они дадут первый месяц бесплатно. А далее за бонусы, в крайнем случае использатьбонусы можно будет.
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Подскажите, до какого числа 3g 2017 куда-то перводят?
Мой вчера перевели.
Ваш тариф змінено на «Київстар 3G+ Онлайн». Основні умови: Безлім дзвінки на Київстар та соцмережі, 5000МБ та 100хв на інші мобільні за 55 грн. Стан рахунку: *111#. Деталі: 477*1
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ви уявляєте? моя мама пам'ятала, що у неї день народження номера і що безкоштовних дзвінків не дали - засмутилась :(... Я був у шоці!

Добавлено через 44 секунды
allaliu, ви якась везуча і 3G 2017 і смартфони вам...! :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.08.10
Місто
Киев
Телефон
Siemens S65; NOKIA 2112
Ви уявляєте? моя мама пам'ятала, що у неї день народження номера і що безкоштовних дзвінків не дали - засмутилась ... Я був у шоці!
А мне об этом 3 дня назад ОП напомнил СМСкой.
 
Реєстрація
31.05.18
Місто
Киев
Перевели сегодня с «Киевстар 3G Онлайн 2017» в "Киевстар 3G Онлайн 55". Перед этим предупреждающих смс не приходило, прилетела сегодня только с уведомлением о переводе.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Ви уявляєте? моя мама пам'ятала, що у неї день народження номера і що безкоштовних дзвінків не дали - засмутилась :(... Я був у шоці!

Добавлено через 44 секунды
allaliu, ви якась везуча і 3G 2017 і смартфони вам...! :)

idea, не завидуйте, тариф не у меня, у племяшки. Она могла смс и не заметить:).
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Перевели сегодня с «Киевстар 3G Онлайн 2017» в "Киевстар 3G Онлайн 55". Перед этим предупреждающих смс не приходило, прилетела сегодня только с уведомлением о переводе.
Тоже смс не было,но я заблаговременно перевел на 35 гривен,это только благодаря форуму.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
08.05.12
Місто
Харьков
Телефон
Impression S471
Перевели сегодня с «Киевстар 3G Онлайн 2017» в "Киевстар 3G Онлайн 55". Перед этим предупреждающих смс не приходило, прилетела сегодня только с уведомлением о переводе.

Аналогично. Это уже безвозвратно?
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
А чего вы не попереводились на КСО3G 35/28, ведь у всех было это предложение. Тем более на форуме это обсуждалось.
 
Реєстрація
08.05.12
Місто
Харьков
Телефон
Impression S471
я не перевелся потому что никто ничего не предлагал в смс и не уведомлял что тариф будет изменен.
на форуме не сижу, поэтому не знал о возможности ...
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У зв'язку з тим, що актуальні тарифні плани для корпоративних абонентів містять безлімітний доступ до інтернету, вони більше не потребують доповнення пакетами із додатковими обсягами трафіку. Тому з 1 лютого 2019 року компанія припиняє дію архівних пакетних пропозицій із додатковими мегабайтами трафіку, які створювалися ще 5-10 років тому, як таких, що втратили свою актуальність. Зокрема: «Вільний інтернет», «Інтернет 1000», «Бізнес-інтернет 500», «10 мб щоденно», «GPRS Internet 100», «GPRS Internet 1000», «Бізнес-інтернет 5», «Бізнес-інтернет 50», «Інтернет 100», «Інтернет 20», «Спілкування».
 
Реєстрація
13.01.08
Місто
Киев
Телефон
samsung galaxy s9
так дадут или нет?
Мне сказали, что первая абонплата будет за бонусы, их хватает. Спрашивал в ФБ.

Добавлено через 4 минуты
ПО 466 сказали, что первые 28 дней вообще бесплатно. Фиг разбрешь...
 
Останнє редагування:
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху