[приєднано до Альфа-Банку] Укрсоцбанк

Статус
Закрита.
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пришло на почту:
Своїх обіцянок потрібно дотримувати, тому ми дуже раді повідомити Вам про перші вигоди, які вже можна отримати від співпраці Укрсоцбанку з Альфа-Банком Україна.

Відтепер Ви можете знімати готівку за пільговими тарифами не тільки у 872 наших банкоматах, а й у 215 банкоматах Альфа-Банку Україна.

Також ми зменшили тарифи на грошові перекази через систему інтернет-банкінгу у більш ніж 5 разів. Переказати кошти з рахунку в Укрсоцбанку на рахунок в Альфа-Банку можна всього за 1 гривню. Якщо ж переказ здійснюється в іноземній валюті, його вартість складатиме 1 євро чи долар США, залежно від валюти переказу.

Ми об’єднуємо свої можливості, щоб Ви отримали більше.

#better_together

Ваш Укрсоцбанк
 

Вкладення

  • top.jpg
    top.jpg
    139.9 КБ · Перегляди: 76
Реєстрація
21.11.15
Місто
Николаев
пришла смс
Operatsia popolnenie na sumu 1050.00 UAH po *** za *** 2016 r. ta -50 UAH na Oshchadnyi+ Zalyshok 1000.00 UAH.
Зашел в UniCredit Online. 1000 грн где надо, 50 грн на каком-то "Ощадном" счете. Можно ли в настройках как-то отключить эту самодеятельность?
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Эльдорадо, А для чого? Це депозитний рахунок з можливістю вільного поповнення/зняття коштів. Хоча, думаю, у відділенні зможуть його анулювати.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Эльдорадо, А для чого? Це депозитний рахунок з можливістю вільного поповнення/зняття коштів. Хоча, думаю, у відділенні зможуть його анулювати.
Я предполагаю, что у него деньги туда зашли без его на то желание.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Я предполагаю, что у него деньги туда зашли без его на то желание.
4 года в укрсоце обслуживался - такого ни разу не случалось
только вручную самостоятельно туда заводятся гривны
 
Реєстрація
21.11.15
Місто
Николаев
Эльдорадо, А для чого? Це депозитний рахунок з можливістю вільного поповнення/зняття коштів. Хоча, думаю, у відділенні зможуть його анулювати.
Процедура перевода не очень удобная, их надо сохранять и "подписывать" одноразовыми смс-паролями. Спасибо, что оставляют простор для вариантов и не берут комиссии. По умолчанию я предпочитаю так: если что-то пришло, то оно есть и готово к дальнейшему использованию, не надо каждый раз проверять и вообще думать об этой фигне.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Сегодня сняло за продление Голд Карбона 150, а если закрыть карту и открыть снова по акции бесплатно кто пробовал?
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Процедура перевода не очень удобная, их надо сохранять и "подписывать" одноразовыми смс-паролями. Спасибо, что оставляют простор для вариантов и не берут комиссии. По умолчанию я предпочитаю так: если что-то пришло, то оно есть и готово к дальнейшему использованию, не надо каждый раз проверять и вообще думать об этой фигне.
Ставиш Unicredit Online, встановлюєш свій пароль на систему і забуваєш про одноразові паролі надовго, якщо не назавжди
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Ставиш Unicredit Online, встановлюєш свій пароль на систему і забуваєш про одноразові паролі надовго, якщо не назавжди

Я вчера поставил, да такого угрюмого ПО для Иос не видел никогда, все какое то рагульное, не понятно как работающее, нет нормального интерфейса
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Re: Банк UniCredit

По хорошему еще вчера должны были быть, раньше в последний рабочий день месяца капали.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
такого буёвого нового года у нас ещё небыло :( Это всё кацапская альфа, мать её. :mad:
 
Статус
Закрита.
Зверху