Тариф передплати «Смарт Сім'я»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Смарт Сім'я»

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет20 ГБ30 ГБ50 ГБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші номери по Україні500 хв750 хв1500 хв
SMS на мобільні номери по Україні500 SMS1000 SMS1500 SMS
Максимальна кількість номерів у «Смарт сім’ї»555
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter) та Facebook Messenger-БезкоштовноБезкоштовно
Застосунок ДіяБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Вартість375 грн425 грн500 грн
Заміна пакету послуг*253#
Повторне замовлення пакету послуг на 4тижні*700#
Запрошення учасників у групу та управління підключеними номерами*250# або my.lifecell.ua

Забули оплатити пакет послуг на 4 тижні? Ми даємо можливість здійснювати дзвінки в межах «Смарт сім’ї» протягом 3-х днів безкоштовно.

Створення Смарт Сім'ї та запрошення учасників
Користування
УчасникиПакет послуг
  • Учасниками можуть бути усі абоненти lifecell
  • Пакет послуг є спільним для використання усіма номерами в групі.
ОплатаЛіміти
  • Плату за пакет послуг на 4 тижні або денний пакет послуг здійснює лише ініціатор.
  • Хвилини, SMS, Інтернет понад пакет послуг і додатково замовлені послуги оплачуються окремо з рахунку кожного номера.
  • За потреби, основний номер може встановити ліміти для учасників групи на використання спільного пакету послуг. Для встановлення лімітів набирайте *250# або заходьте на my.lifecell.ua
КРОК 1. Щоб стати ініціатором, придбайте пакет «Смарт сім’я» або змініть поточний тарифний план за допомогою *253#.

КРОК 2. Щоб запросити учасників, наберіть *250# .

КРОК 3. Щоб підтвердити приєднання до групи, запрошений номер підтверджує приєднання після отримання SMS, набравши *250#.

Управління лімітами
Для швидкого встановлення лімітів пакету послуг на 4 тижні наберіть наступні комбінації, де Y – значення ліміту:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Інтернет (кількість мегабайтів)
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ*Y# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ*Y# — SMS
Для швидкого скасування лімітів підключених номерів:
  • *250*1*380Х3ХХХХХХХ# — Інтернет
  • *250*2*380Х3ХХХХХХХ# — Хвилини на номери інших операторів
  • *250*3*380Х3ХХХХХХХ# — SMS

Пакет послуг на 1 день
Плата за щоденні пакети послуг сплачується кожен календарний день незалежно від факту та обсягу отримання послуг.

ТарифСмарт Сім'я SСмарт Сім'я MСмарт Сім'я L
Інтернет500 МБ750 МБ1000 МБ
Дзвінки на lifecellБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на номери інших операторів10 хв25 хв35 хв
SMS на мобільні номери по Україні50 SMS100 SMS150 SMS
Вартість18 грн20 грн22 грн

Якщо ініціатор змінює тарифний план, для учасників застосовуються стандартні тарифи тарифного плану «Смарт сім’я» без можливості замовлення пакетів послуг. Однак, будь-який учасник може стати ініціатором та створити нову групу «Смарт сім’я», набравши *253# або змінити свій тарифний план на будь-який інший.

Стандартна тарифікація
Дзвінки на lifecellБЕЗЛІМІТ
за 7 грн/день дзвінка
Дзвінки на інші міські та мобільні номери по Україні2 грн/хв
SMS по Україні в день користування10 SMS / 5 грн

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ/ 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж дняБезліміт 2.5G

Інші умови тарифного плану
Ви можете безлімітно користуватися застосунком Дія за умови сплати вартості 4-тижневого пакету послуг. Користуйтесь лише офіційними застосунками для планшетів та смартфонів, мобільними або веб-версіями сайтів соціальних мереж. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується згідно з умовами тарифного плану).

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033334 грн).

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано. Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 09.06.2016 р.

Умови тарифного плану наведено станом на 08.03.2023 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.
 
Причина: Зміни з 08.03.2023
Останнє редагування модератором:

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
vlady, один из моих базовых перевели в Звонки Всем (80 грн).
ну что ж, bye-bye лифе
 

Bahov

Заблокирован
Реєстрація
27.08.17
Місто
Дніпро
Телефон
Xiaomi Mi8 Pro
Кто-то может помочь с переходом в базовый?
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
У меня появилась возможность пригласить и оставить на базовом 5 номеров, людям которые действительно, хоть иногда пользуется номером ( Ваши полочники полежат и с другим тарифом, не забирайте возможность у тех, кому это действительно надо ). Разумеется без гарантий. Зачеркнутый пост означает больше мест нет.

Актуально. Осталось 3 места.
 
Останнє редагування:

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
на базовом смартL нельзя держать больше 20грн иначе что? подскажите пжл
а то некоторые знакомые пожилые юзеры, которым я помог включится на данный ТП, умудряются пополнить то на 30грн, то на 50грн, а 20-ку так и не снимало... почему растолкуйте?
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
на базовом смартL нельзя держать больше 20грн иначе что?
Иначе произойдёт следующее:

Если не оплачена плата за 4 недели, начисляются дневные пакеты услуг.
Плата за ежедневные пакеты услуг снимается каждый календарный день независимо от факта и объема получения услуг.

В "Смарт семья L" оплата за пакет услуг на день = 20 грн. (начисляется на этот день: 1000 мб; безлим внутрисеть; 35 мин. на врагов и 150 смс по Украине).

З.Ы. и это... нельзя держать больше 19 грн., как только появятся 20 грн., то они снимутся на дневную абонку.

Добавлено через 2 минуты
умудряются пополнить то на 30грн, то на 50грн, а 20-ку так и не снимало
Снимает за дневной пакет только с номера-инициатора. На приглашённых в "Семью" номерах можно держать 20+++++++ грн. )
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Иначе произойдёт следующее:Снимает за дневной пакет только с номера-инициатора. На приглашённых в "Семью" номерах можно держать 20+++++++ грн. )
а если нет номера инициатора? у меня например был Базовый, после известных событий перевелся на L

Добавлено через 1 минуту
на базовом смартL нельзя держать больше 20грн иначе что? подскажите пжл
а то некоторые знакомые пожилые юзеры, которым я помог включится на данный ТП, умудряются пополнить то на 30грн, то на 50грн, а 20-ку так и не снимало... почему растолкуйте?

Вы инициатор семьи пожилых юзеров?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
А как же подключенные, которых в "Звонки" перебрасывают? Уже не перебрасывают?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
сергій, можно и нужно на форуме обращаться ты.
Ты имеешь ввиду номер на котором не слизало 20ку? Нет там детёныш. Или есть ли номер "папа" у меня?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
сергій, можно и нужно на форуме обращаться ты.
Ты имеешь ввиду номер на котором не слизало 20ку? Нет там детёныш. Или есть ли номер "папа" у меня?

ок.:)
да, тех у кого не съело 20, они я так понимаю под папой/мамой сидят?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
А если сейчас подключать кого-то, то уже не перебросят?

я не эксперт по данному вопросу, сам выясняю моменты. Но по логике, смысл на базовый подключать, если можно на L детенышей подключить?
Перебрасывали тех, кто не был привязан "Базовым" к папе/маме, сейчас наверно тоже будет, если мама/папа выбросит из семьи с "Базовым".
Вроде тут https://www.lifecell.ua/ru/mobilnaya-svyaz/tarify/smart_simja/ все описано
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тариф "Смарт Семья" обновили: https://smartfamily.lifecell.ua
Просьба модератора обновить шапку с указанием актуальных условий тарифа и новой ссылки.
 
Останнє редагування:

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
vlady, та зачем она нужна эта обновленная ссылка? там очень мало информации. в старой ссылке на тариф, которая до сих пор доступна - все более подробно и понятнее написано, поэтому пусть остается она. Ваша обновленная ссылка больше похожа на бесполезный рекламный постер.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
vlady, та зачем она нужна эта обновленная ссылка? там очень мало информации. в старой ссылке на тариф, которая до сих пор доступна - все более подробно и понятнее написано, поэтому пусть остается она. Ваша обновленная ссылка больше похожа на бесполезный рекламный постер.

Хотя бы цены поменять. Указанные в шапке, уже не актуальны.
 
Зверху