«Первый инвестиционный союз» (ПИС), LTE

Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Если бы Интертелеком Гуглу за карту заплатил, было бы вообще круто
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
http://broadband.com.ua/
Предоставляется безлимит на скорости от 1 до 10 Мбит/с...
Тарифы зависят от области...
Дякую за інформацію. Зайшов на сайт подивитись – це реально морок: інтернет зі швидкістю щось від 0,5 до 5 Мбіт/с і за не зовсім адекватні ціни – такі послуги приблизно стільки коштували так років 8–10 тому, ще задовго до того, коли у слонів з'явився 3g/4g... Сайт зроблений коряво, навіть нема розділу "підключення" (є тільки "надіслати запит", де вказана пошта і телефон 0800). Таке враження, що цій конторі взагалі паралельно, чи хтось буде до них підключатися, чи ні. Реклами їхньої ніколи ніде не бачив. Клієнтів у них, скоріш за все, мізерно мало (99,9% населення, переконаний, про таку компанію навіть і не чули). І от питання: навіщо їм аж 40 МГц (1900-1920 і 1980-2000 МГц)? На такій швидкості, на якій вони надають послуги, та з такою кількістю клієнтів там, таке враження, що і 5 МГц, ну 10 максимум вистачило би з головою, а розвиватись вони, судячи з усього, навряд чи планують.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дякую за інформацію. Зайшов на сайт подивитись – це реально морок: інтернет зі швидкістю щось від 0,5 до 5 Мбіт/с і за неадекватні ціни... Сайт зроблений коряво, навіть нема розділу "підключення" (є тільки "надіслати запит", де вказана пошта і телефон 0800). Таке враження, що цій конторі взагалі паралельно, чи хтось буде до них підключатися, чи ні. Реклами їхньої ніколи ніде не бачив. Клієнтів у них, скоріш за все, мізерно мало (99,9% населення, переконаний, про таку компанію навіть і не чули). І от питання: навіщо їм аж 40 МГц (1900-1920 і 1980-2000 МГц)? На такій швидкості, на якій вони надають послуги, та з такою кількістю клієнтів там, таке враження, що і 5 МГц, ну 10 максимум вистачило би з головою, а розвиватись вони, судячи з усього, навряд чи планують.
Знають про нього клієнти Інтертелекома, яким треба було мати безлімітний інтернет, а іншої можливості отримати його вони не мали. Послуга була актуальною в ті часи, коли в Україні ще не було ні 3ж, ні 4ж. На той час це було непогане рішення. Зараз, навіть не знаю, чи хтось підключається.
Щодо частот, то вони отримали їх через якусь корупційну схему, заплативши за них мізер. Брали, скільки можна було вдерти. Можливо, з перспективою перепродажу, або отримання гарної компенсації за повернення їх державі.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
ПІС бажає стати LTE-оператором? От яка інформація з'явилась на їхньому офіційному сайті:
"ТОВ «Перша Інвестиційна Спілка» приймає безпосередню участь в робочій групі з впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління (4G), котра проводиться в Україні під керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (НКРЗІ)".
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так от, про що я й розпинався в сусідній темі: Інтер хоче підгребти ПІС і його b2/25, щоб агрегувати із своїм b5. Або, як варіант, використовувати для роумінгу. Що є правильним і логічним.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Так от, про що я й розпинався в сусідній темі: Інтер хоче підгребти ПІС і його b2/25, щоб агрегувати із своїм b5. Або, як варіант, використовувати для роумінгу. Що є правильним і логічним.
Суїцизм.

B5 ліпиться тільки як 5mhz до b2, а із-за накладання з b20 в Інтера нема 5ти в b5.

B25 це взагалі нішевий американський діапазон який підтримують хіба айфони та дорогі самсунги. Якщо згадати що Інтер фокусується на 'за містом' то можна хіба побажати їм удачі
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Харьков
@poptab Serp писал, что сеть в большинстве своем готова к B5, ПИС светит своим B25 много где и у них общая инфраструктура. Мой китайский OnePlus 7 Pro умеет во все эти бенды и слоновые бенды на 900 частоте в нем тоже есть. Во всяких Xiaomi я думаю тоже это всё есть
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
@poptab Serp писал, что сеть в большинстве своем готова к B5, ПИС светит своим B25 много где и у них общая инфраструктура. Мой китайский OnePlus 7 Pro умеет во все эти бенды и слоновые бенды на 900 частоте в нем тоже есть. Во всяких Xiaomi я думаю тоже это всё есть
B25 це американський бенд суто для Sprint'а, дешеві китайські трубки його не мають. Повторюсь ще раз: b25 є у iPhone та Самсунг. У решти - окремі моделі.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
B5 ліпиться тільки як 5mhz до b2, а із-за накладання з b20 в Інтера нема 5ти в b5.

B25 це взагалі нішевий американський діапазон який підтримують хіба айфони та дорогі самсунги. Якщо згадати що Інтер фокусується на 'за містом' то можна хіба побажати їм удачі
В загальному - згідний. Тільки є одне але: а чому таке переконання, що в Інтера не буде 5 мГц в b5? Я вважаю навпаки: найближчим часом Інтер буде використовувати максимум частот в b5 за рахунок того, що ще не існує мережі b20. І нема сенсу тримати так необхідні частоти для ще неіснуючої мережі, в той час, коли вже існуюча потребує їх.
ІМХО: частоти b5 використають по максимуму, а b20 будуватимуть і розширюватимуть поступово з часом, починаючи з 5 мГц.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
частоти b5 використають по максимуму, а b20 будуватимуть і розширюватимуть поступово
Також так думаю: тим більше що переважна кількість абонентів ІТ має смартфони китайських версій з підтримкою B5 та CDMA і без підтримки B20, з огляду на що саме B5, на відміну від B20, буде доступним для більшості абонентів, які продовжать користуватись ІТ на тих самих смартфонах, просто замінивши руїм на юсім. Так що B5 по ширині каналу однозначно в пріоритеті над B20.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
@poptab Serp писал, что сеть в большинстве своем готова к B5, ПИС светит своим B25 много где и у них общая инфраструктура. Мой китайский OnePlus 7 Pro умеет во все эти бенды и слоновые бенды на 900 частоте в нем тоже есть. Во всяких Xiaomi я думаю тоже это всё есть
B25 це американський бенд суто для Sprint'а, дешеві китайські трубки його не мають. Повторюсь ще раз: b25 є у iPhone та Самсунг. У решти - окремі моделі.
А мне пофиг что там на дешёвых "топах за свои деньги". если на них равняется то ни 25 ни 28 ни 32 бенды и тд. ваще никому не нужны
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Так можна тоді на додачу до ваших будувати на 31, 34, 44, 67, 50, 51, 53 і нехай флагмани підтягуються
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Так можна тоді на додачу до ваших будувати на 31, 34, 44, 67, 50, 51, 53 і нехай флагмани підтягуються
В отличии от шлака по типу "б34" 32 и 28 очень годные частоты на которых есть сети , ну только не для обладателей "топов"
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Не сперечайтесь. Скоріш за все, задіють b2 ПІСа. Це найходовіший серед неєвропеських діапазонів.
З ПІСа можна зробити китайський b39 і потім дивитись в сторону b40.
Обравши b2 Інтер отримає тупик бо решта американських частот у нас 'не піде'
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
З ПІСа можна зробити китайський b39 і потім дивитись в сторону b40.
Обравши b2 Інтер отримає тупик бо решта американських частот у нас 'не піде'
Ніхто ніякими китайськими збоченнями займатись не буде. b2 не обирають. Вони його вже мають і мають побудовану мережу. Хоть маленьку, але мають. Прицілюються на b2, щоб агрегувати з b5.
І ще, b2 можна агрегувати з b28 - це на перспективу. Так що ніякий це не тупик. Інтеру цього вистачить. Принаймні, поки-що, поки він не розрісся до розмірів слона.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
З ПІСа можна зробити китайський b39 і потім дивитись в сторону b40.
Обравши b2 Інтер отримає тупик бо решта американських частот у нас 'не піде'
Ніхто ніякими китайськими збоченнями займатись не буде. b2 не обирають. Вони його вже мають і мають побудовану мережу. Хоть маленьку, але мають. Прицілюються на b2, щоб агрегувати з b5.
І ще, b2 можна агрегувати з b28 - це на перспективу. Так що ніякий це не тупик. Інтеру цього вистачить. Принаймні, поки-що, поки він не розрісся до розмірів слона.
Найцікавіше, що мій смарт бачить в Одесі 99999. Moto XT1804. За спеками є b1, b3, b5, b8, b28, b40 і все. Я задумався, чому ловить :)
 
Зверху