Ovi goodbyе Nokia

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Kornev, за півтори сотні грн ти мав би ходити з 1100 :)
 
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Kornev, за півтори сотні грн ти мав би ходити з 1100 :)

Так в тому то і справа що 1100 я можу продати з чистою совістю за півтори сотні і дати гарантію, а на цю какашку ніякої гарантії дати не можу, хоча у мене вона відпрацювала більше року без ремонту, тому що бачу як часто вони попадають до мене в ремонт, хоча це й не сама масова модель нокії.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
у ремонт потрапляють бо модель невдала і по-дебільному центр ваги розташований - у голові.
вони у людей випадають постійно, від того й ламаються
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Просто сейчас модно делать вброс говн в Нокию, это понятно. Надо же в кого-то, я понимаю.
 
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
у ремонт потрапляють бо модель невдала і по-дебільному...
Так я ж про ще і кажу що всі сучасні моделі нокії невдалі і по дебільному зроблені.
Це моя думка, і тому прошу не вважати це за істинну в останній інстанції, і розводити холівари хто кращий з виробників телефонів. Я наприклад вважав найкращим в світі телефоном Sony Ericsson T610 коли всі поклонялися Nokia 6230i, і зараз вважаю що він був кращим за нокію:rolleyes:.
 

Arcelain

Заблокирован
Реєстрація
11.02.12
Місто
Первомайск
отказаться от симбиан = угробить свою компанию.
Но она жила на обещаниях...
Закрыть свои сервисы + отказаться от симбиан = отдать своих клиентов конкурентам
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800

Andrew

Читатель
Реєстрація
30.10.08
Місто
Киев
Телефон
Android
Закрыть свои сервисы + отказаться от симбиан = отдать своих клиентов конкурентам

Так это уже и произошло - Андроид уверенно шагает по планете. И такими темпами станет для телефонов тем, чем в свое время стала Windows 95 для ПК.
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Maxim6630, я говорю о том, что с потреблением памяти они сразу хорошо поработали, а не как некоторые.
 

taho

Заблокирован
Реєстрація
18.02.09
Місто
Донецк
Телефон
Xperia
не мс а именно нокиа на винтелеофе

Да ладно и и первоисточник
В общем, на всех WP будет Nokia Maps, возможно где-то, они и будут называться Bing (но далеко не везде и не всегда), а фактически это будут карты Нокиа.

Если не знаешь - лучше молчи, умник блин недоделанный
 

taho

Заблокирован
Реєстрація
18.02.09
Місто
Донецк
Телефон
Xperia
Maxim6630, До этого ты утверждал, что на Ноке, будут карты МС, а теперь конечно намного лучше гендира Ноки, знаешь что, где и как, смешно...

p.s. еще и ответы в стиле "сам такой". Попка не дурак, он разговаривать текст набирать научился, да?
 

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
IBM тоже отказалась от компьютерного бизнеса, и ничего. Как показала жизнь - правильно сделали.
Просто не очень понятно, кому они продадут симбиан. Может тоже китайцам?!
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Просто не очень понятно, кому они продадут симбиан. Может тоже китайцам?!
зачем? они отлично андроид ставят и довольны

Добавлено через 2 минуты
Так это уже и произошло - Андроид уверенно шагает по планете. И такими темпами станет для телефонов тем, чем в свое время стала Windows 95 для ПК.
сомневаюсь. раньше пересесть на другую ось было оч проблематично, так как не все проги шли на другую ось. а сегодня одна прога выпускается под несколько осей сразу. да и ведрод не такой уж и идеал. у него огромные проблемы с энергопотреблением, из-за огромной нужны мегаресурсов
 
Останнє редагування:

fozzy

Потерянный
Реєстрація
09.10.11
Місто
На домике
Телефон
Atrix 4G, Pantech UM150
Назвіть хочаб одну нормальну (без фанатизму до нокій, я сам користуюся 6700, але користуюся тільки тому що вона мені обійшлася в півтори сотні гривень, і я її зможу сам відремонтувати в будь якому випадку, а тієї суми за яку вона продається я би ніколи не віддав тому що не коштує вона того з її массовим браком) без проблемну модель нокії за останній рік, навіть у сіменса перед закриттям його мобільного підрозділу не було таких масових проблем з якістю, як зараз у нокії, чого вартий тільки флагман 2010 року N8, не кажучи про про какашки із теперішніх серій C, N, X, і різних нокій типу 500-700, а згадувати теперішні бюджетні моделі взагалі страшно.

ну так и когоже ты считаешь идеалом?
 
Зверху