Пасажирські автоперевезення

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
В последних двух авариях с 9 трупами, ремни бы не спасли.. но конечно, это не повод не использовать, а просто что рецепта бессмертия нет..((( Виноваты водилы грузовиков, которые, и которых, никто не проверяет..
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Виноваты водилы грузовиков, которые, и которых, никто не проверяет..
Може всеж винні водії автобусів, які стали тупо біля узбіччя, не прийняли заходів щодо позначення аварійної зупинки транспортних засобів? Стане де йому зручно, поставить відро за 30 метрів і все, "Я в доміку".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, а де йому міняти запаску? І де інфа, що виставив відро? У випадку зі Спрінтером - тупо виїхав на зустрічку.. Категорію С, напевно, "за сало" відкривають у 90% випадків, всі це знають.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
В воскресенье на подъезде к Борисполю по направлению к Киеву стоял автобус Автолюкса с расплющенным углом - объезжали. Вроде ничего трагичного, просто авария, Но явно пассажиров он не повез бы дальше. Что-то в новостях вроде не нашел ничего. Может пустой ехал?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, а де йому міняти запаску? І де інфа, що виставив відро?
Власний досвід. Бачив багато разів. Добре, якщо взагілі щось поставлять, дуже часто тільки аварійку вмикають.
Міняти запаску на узбіччі, в нього коліс достатньо щоби дотягнути туди, де місце дозволяє з`їхати повністю з правої смуги.
PS. Подивився відео з місця ДТП. Гальмівний шлях фури чітко в свої смузі. Тобто фура не з`їзжала на узбіччя.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що ті, що інші поводять себе безбашенно. Валити все на фуроводів не варто.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Пасажири що їдуть маршруткою повинні знати, що їдуть у небезпечній коробці на колесах. Нормальний великий автобус в ДТП отримає подряпину, вм"ятину, розбите скло. Спринтер буде грудою металу.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
когда мы в Египте во время поездки на экскурсию в автобусе пристегнулись
не мудрено. Там автобуси зі швидкістю 130 летять по зустрічці з водіями на гашиші. А потім новини - розбився ще один автобус. Один раз був у молодості і вже не хочу... Жахлива країна.
грузовиков, которые, и которых, никто не проверяет..
у нас всіх водіїв не перевіряють, усі купляють права, усі думають за кермом, що вони у відеогрі, усі за кермом балакають по телефону,а деякі навіть пишуть смси. Махновщина у нас "повсємєстно".
А оплата проїзду на ходу у маршрутці чого варта? Або проїзд з відкритими дверима, бо забалакався по телефону, або ще не всі пасажири сіли...
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
В Грузії у міських бусіках (тіпа наших казєлєк-рут) водій! і 2 пасажири біля нього пристебнуті ременями. І всі таксисти!!! та пасажири також...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
По житомиру соглашусь, не все так однозачно. Очень узкая обочина, автобус не станет что бы не цеплять правую полосу, либо не съехать на траву. Более того - местами вообще стоят знаки стоянка/остановка запрещена - https://www.google.com/maps/@50.606...4!1sZ1zvoW99TJPlCKjS3O9SjQ!2e0!7i13312!8i6656

Ну и за 40 метров как того требует ПДД знак никто не выставляет, дай бог если аварийку вообще включили. Я видел кучу додиков, которые на обочинах стоят в темное время суток вообще ничего не включив. А даже на разрешенной скорости 110км/ч тормозной путь у фуры метров 70-80 минимум.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Слова водія
Водій вантажівки Анатолій Грановський каже: "Машина обганяла мене, я не міг обійти. Це все менш як за секунду. Всім співчуваю, біда всім – за одну хвилину, за одну мить так по життю хрест накласти".
Висновки робіть самі.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
У нас обочина это скоростная полоса.
 
  • Like
Реакції: idea

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Але фуроводи валять так, що на 120 мене зліва обходять наче бехобляха.
Ты где такие фуры встречаешь? Я достаточно много по дорогам Украины наездил, но такое слышу впервые...

Да, есть фуроводы-гавнюки, но это скорее касается тех, кто не спешит уступать полосу, когда дорога "раздваивается" как раз для этого. Или когда 2-3-4 фуры едут вместе, но так, что между ними места минимум. Как результат - этот "паровоз" не все рискуют обгонять (нужно сразу всех), поэтому тянучки рождаются.

При этом достаточно много и тех, кто поворотниками тебе помогает себя обогнать. Очень часто таких встречаю...

Но чтобы вот так массово 120, да еще и с обгоном слева...
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Київпассервіс продано приватній структурі. А це центральний автовокзал + 5 вокзалів в Києві і 18 автовокзалів в обсласті.
 
Зверху