Оператор з найкращим покриттям (тема для флуду №2)

Лучшее покрытие у


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    216

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Лучшее покрытие

Нечего опрашивать, у КС больше объективно
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Лучшее покрытие

З власного досвіду можу сказати, що в Карпатах КС звичайно безумовний лідер, а от в Криму спостерівгав цього літа беззаперечну перевагу МТСа, та і Київською областю, де я буваю, МТС попереду. Загалом, ІМХО, можна казати про перевагу лише у певному регіоні, у загальноукраїнських маштабах однозначної відповіді не буде.
 

BERGHAUSE

Заблокирован
Реєстрація
17.09.08
Місто
Дон.обл
Телефон
лайф "ЛД" и "супер лайф-30" - двойной удар!
Re: Лучшее покрытие

Без понятия, использую лайф для поездок, там где бываю сеть везде есть:в подвалы,катакомбы,овраги не лазил, оно мне надо?!:)
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Re: Лучшее покрытие

знаю 3 места в городе где оно стремится к нулю (постоянно там проезжаю)
медленно и уверенно иду к мысли что от второго телефона и от билайна вообще нужно отказываться
Это реалии Билайна в городах, в Полтаве несмотря на 5->13БС покрытие в некоторых районах города (прежде всего в индоре) по прежнему г.. Скоро Би займет послелнее место с конца, после того как утел еще немного отстроится :rolleyes:
Телефон: E50(life)&E71(bee)
мдяя...а чего там до сих пор не Утел? :)
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Re: Лучшее покрытие

Ехал на Гейзер. так всю дорогу было присутсвие МТС. Билайн брал возле Цюрупинска, Раденска, а дальше 70 км никаких признаков билайна небыло.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Re: Лучшее покрытие

В моїй місцевості лідер покриття Білайн, далі МТС, потім КС і Лайф на однаковому рівні.
Це мабуть тому, що КСом користуються найбільше, а тому і навантаження на нього велике.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Лучшее покрытие

lipog,
Ем, а яким боком покриття залежить від навантаження на мережу?
 

Ysk

Денис
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
Re: Лучшее покрытие

сегодня зашел в супермаркет Варус в нашем (Днепр) ТЦ "Мост-Сити"
В Терре, что в районе 12 квартала связи нет ни у одного опсоса на первом этаже дальше касс варуса, на втором, под стеклянным потолком, около пузатой хаты все работает, в остальном второй этаж тоже вне зоны, это при том что соседнее здание ДК обеспечивается связью замечательно - часто бываю в кафе на первом этаже, в самой глубине массивного каменного строения.
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Re: Лучшее покрытие

Отойду немного от темы. А не в курсе случайно, есть село возле Моршина называется Лисовичи. Там есть нормальная связь от Билайна или нету? В Моршине есть БС Билайна - так в поддержке сказали.

мав нагоду там бувати проїздом,є покриття і в доволі непоганому рівні
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Лучшее покрытие

2 CDMAfan:
пока искал золотой номер - немного переболел
еще месячишко поюзаю лайф для инета, закажу ммс и смс, перекину карточки в телефонах, посмотрим..
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Re: Лучшее покрытие

мав нагоду там бувати проїздом,є покриття і в доволі непоганому рівні
Понял, спасибо! Значит наверно и КС брать не нужно. Хотя, все равно положу на всвякий случай - дорога дальняя, от Киева где-то ~700км.
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Re: Лучшее покрытие

Понял, спасибо! Значит наверно и КС брать не нужно. Хотя, все равно положу на всвякий случай - дорога дальняя, от Киева где-то ~700км.

я бував там доволі часто..вперше коли був - у телефоні була картка мобі роки три-чотири тому..то тоді ще було діряве покриття..а от минулого року був..можна говорити і ussd нормально пашуть.
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Re: Лучшее покрытие

і Київською областю, де я буваю, МТС попереду.
Розсмішив :D
Там де ти буваєш ще не вся Київська область. Є таке смт Піски (не маленьке дуже), зал. ст. Тетерів. Це по дорозі в Коростень. Так от, яйка там не спостірігаються. Є КС, є Лайф.

Добавлено через 2 минуты
Понял, спасибо! Значит наверно и КС брать не нужно. Хотя, все равно положу на всвякий случай - дорога дальняя, от Киева где-то ~700км.
Если ты о Лисовычах, то там все ососы с Моршина "питаються" ;)
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Лучшее покрытие

Розсмішив :D
Там де ти буваєш ще не вся Київська область. Є таке смт Піски (не маленьке дуже), зал. ст. Тетерів. Це по дорозі в Коростень. Так от, яйка там не спостірігаються. Є КС, є Лайф.
Не бачу нічого смішного, я звик говорити тільки про перевірене особисто. Чи тіпа всю Київську область проїхав вздовж і впоперек?
Якщо більш конкретно то я кажу про частину області між Житомирською трасою, Одеською трасою та Білою Церквою. КС там просто ніякий порівняно з МТСом.
 

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
Re: Лучшее покрытие

вспоминаю рекламу "Є покриття" (Кс), запомнилась хорошо
 
Зверху