Швидкість вашого проводового Інтернету

сторож

пан сержант
Реєстрація
23.01.11
Місто
Хмельницкий
Телефон
Моторола Е5
У меня тоже если мерять скорость соединения с соседом получается много :)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
сторож,


первый тест в тему о соседях :D
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Что за соседи? Я что-то не врубаюсь:eek:
 
  • Like
Реакції: Boss

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
PRADA, дык он написал что я тестил на Киев
ну я потом на Франкфурт
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Что за соседи? Я что-то не врубаюсь
Имелось введу, что постоянные тесты chelavek на Киев абсолютно ничего не показывают (особенно если учесть, что в последнее время он их постоянно выкладывает). Поэтому был намёк, что стоит тестить на какие либо другие города, а в придачу можно и на мир.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Вот до чего докатились:


Фигня какая-то
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi9T Pro
Провайдер - WNet
За умовами тарифу повинно бути 50 Мбіт/с Україна/світ.
 
Реєстрація
21.03.11
Місто
Житомир
Телефон
Oukitel K15 Plus
UA-IX:


Мир:


Тариф 75 грн., правда, - акционный. Скорость UA-IX - 100/20 Мбит/с, Мир - 100000/20480 кбит/с
 

Staslviv

Заблокирован
Реєстрація
20.02.11
Місто
Львов
Телефон
супербюджетная жабка
вже неодноразово писав що спідтест.нет не підходить для швидкостей понад 15 Мбіт\сек це "вимірювання довжини удава папугами" не більше не меньше ,
єдиним обєктивним критерієм швидкості є скачування з торрентів роздач які мають 500 і більше роздаючих ! якщо швидкість протримається при скачуванні 10 Гб тоді можна говорити про те що ви провели тест швидкості !
для прикладу приводжу свій скріншот реальної швидкості завантаження через провідний роутер за 25 доларів, і паралельно увімкнено 2 персональних компютера які просто займаються веб серфінгом , прошу зауважити що тест було проведено з 21:00 до 21:30 у час майже максимального навантаження на провайдера , а не зранку коли всі пішли на роботу або на навчання


прошу зауважити що завантаження файлів на такій швидкості створює 100% навантаження на 1 ядро бюджетного
AMD Athlon II X2 250 3 ГГц який дещо слабший за "аналог" Intel Pentium G620 (правда їх розділяє ~3 роки між датою виходу) або ноутбучного Core i3 380M 2.53 GHz.
Це я до того що якщо у вас раптом процесор слабший за вище перелічені то результати заміру швидкості на сайті спідтест будуть занижені :)

Добавлено через 1 минуту
сайт спідтесту перенасичений флеш графікою - точніше він сам весь написаний на флеш :) що дає жару старим процесорам

Добавлено через 6 минут
ось вам необєктивність спідтеста на прикладі
вище ми бачим релаьну швидкість 80 Мбіт\сек
а спід тест показує 90 Мбіт\сек
http://www.speedtest.net/result/2187599997.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Со всем согласен, кроме:
ось вам необєктивність спідтеста на прикладі
вище ми бачим релаьну швидкість 80 Мбіт\сек
а спід тест показує 90 Мбіт\сек
Скорость не может быть между 70 и 90 Мбит/сек? Ты же эти 30 минут постоянно не мерял спидтестом скорость? 1 минуту скорость может быть 70, в другую 90, а среднее торрент выводит 80. А вот если бы спитест показал 20 Мбит/сек, это другое дело.

У меня на старом компе (Sempron 2200+) торрент выдавал до 70 Мбит/сек, загружая проц на 70-80%, а спидтест выше 10 Мбит/сек ни на одну точку мира не поднимался.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Staslviv, з одного боку можу погодитись стосовно спідтесту й великих швидкостей, з іншого боку торренти теж не в повній мірі показник. Як правило качається з українських пірів і заміряти швидкість на світ є можливість через спідтест. Та й не так і погано він показує результати. Принаймні в мене більш менш нормально. Тут усе залежить ще від сервера на який тестувати, бо деякі не можуть надати відповідну швидкість.
Отакі в мене результати на спідтесті (провайдер Тріолна, до 100 мегабіт):


 
Реєстрація
24.12.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
максимальная скорость моего роутера - 11 - 11,5 МБ:


видимо срабатывает шейп (20 мбит мир по тарифу), поскольку в турбо режиме дает реальные 100 мбит при скачивании прошивок для айфона:
 
Зверху