U'family

Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
тестировали на деле. просто не на всех базовых активировано.

Не подскажете где в Киеве есть БС с HSUPA или HSPA или HSPA+ ?
(интнресно потестить)
Кстали лично в Каменце-Подольском в центре HSPA видел. Аплод там был больше мегабита, точнее не помню, а результаты теста где то затерялись.
 
Реєстрація
01.05.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia5800(ПростоЙ)/ BB9800(Life):)
Может в столице такое и есть, но в нашей провинции 3g от Тримоба не далеко от 2g ползает

Да в столице тоже не везде,- например, у меня на Новой Дарнице 3g хуже чем МТС, да еще и сеть пару раз на час теряет! Полный отстой:dash1:
 

3_D

свалился с луны
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi
Да в столице тоже не везде,- например, у меня на Новой Дарнице 3g хуже чем МТС, да еще и сеть пару раз на час теряет! Полный отстой:dash1:

четче указывайте локализацию плиз
однозначно проблемные места
Петровка, Московский мост (между мостами, Парк Дружбы...Друзей), Гидропарк
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
sanioktlf, Не совсем так. disconnect говорит, что аплоад больше 5Мбит/с, а у нас то 0,3 - 0,4.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
sanioktlf, Не совсем так. disconnect говорит, что аплоад больше 5Мбит/с, а у нас то 0,3 - 0,4.
5 Мбит на аплоад я ни когда не видел ни у нас, ни у кого либо на форуме. Что то это нонсенсом попахивает. А вот 0,3-0,4 Мбита тоже порядком больше Эдже\Ежёвой скорости даже на download, хотя и считаю её низковатой довольно таки. Можно было бы и побольше...раза в три..
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Может кто-то выложит картинку с востока-юга-запада? Не у всех там, но бывает.

Вот нашел один из моих тестов в Каменец-Подольском

Не 5 Мбит/с на аплод, конечно, но тоже весьма приятно. И это не разовый результат, такая скорость там постоянно, по карайней мере в центре.
И планшет там писал пип сети HSPA, тогда как в у меня дома пишет тип сети HSDPA.
И на форуме где-то читал что люди по Киеву HSUPA видели, но лично я не встречал.
 

3_D

свалился с луны
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi
Киев, троещина
-95 дБ,HSDPA
cid 1008
пинг 100...300. down 5...6,5 Mbps. upload стабильно уныл, до 0,4 Mbps
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
Московский мост (между мостами, Парк Дружбы...Друзей), Гидропарк
везде возле водоемов у утела (да и у всех кто на таких частотах) проблема. Кстати как и на стадионах и прочих металлических сооружений.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Может кто-то выложит картинку с востока-юга-запада? Не у всех там, но бывает.
Вот именно, было бы интересно увидеть это. Что бы именно 5 или около этого на аплоад.
Вот нашел один из моих тестов...Не 5 Мбит/с на аплод, конечно, но тоже весьма приятно.
Вот именно, не 5, хотя таки да, аплоад гарный.

Везде возле водоемов у утела (да и у всех кто на таких частотах) проблема.
Гм...Интересно...Надо будет при случае проверить.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Что бы именно 5 или около этого на аплоад.
5 не буде точно, бо це теоретично максимальна швидкість. Так само, як на download не буде рівно 7.2, а буде менше (залежить від конкретних умов і завантаження мережі).

И на форуме где-то читал что люди по Киеву HSUPA видели, но лично я не встречал.
це і є HSUPA - якщо upload більший за 384 кбіт, то це свідчить про увімкнений High Speed Uplink Packet Access.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
5 не буде точно, бо це теоретично максимальна швидкість. Так само, як на download не буде рівно 7.2, а буде менше (залежить від конкретних умов і завантаження мережі)
макс теоретична на рівні IP-користувача буде менше завдяки overhead на радіо-мережі та не залежить від завантаження, бо в цьому випадку його просто не має бути за визначенням. :)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
disconnect, я писав про те, що реальна швидкість залежить від завантаження мережі, а не теоретична. Ти не так мене зрозумів. На цьому оффтоп завершуємо:).
 
Реєстрація
14.02.08
Місто
Simferopol
Телефон
Asus P525
последние несколько постов переросли в обсуждение скорости, для этого же есть отдельный раздел. Скорость что на этом что на других тарифах одинаковая.
 

Desperado

free-rider
Реєстрація
08.08.08
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S5 + Fly Q420
а хтось тут в курсі про останні зміни до тарифів U'Family?
ПАКЕТ ПОСЛУГ «U'family 5»
Вартість пакета послуг, грн./на місяць 25,00*
Голосові послуги Необмеженi розмови між членами групи «U'family» в мережі мобільного зв'язку ПАТ «Укртелеком»
Розмови мiж членами групи «U'family», перебуваючи в національному роумінгу, грн./хв. (з 01.02.2011 року) 0,05
Голосовi дзвiнки на мобільні номери ПАТ «Укртелеком», на голосову пошту, грн./хв. 0,15
Голосовi дзвiнки на мобільні номери ПАТ «Укртелеком», на голосову пошту, перебуваючи в національному роумінгу, грн./хв. (діє 01.11.2013 року) 0,22
Голосовi дзвiнки на фiксованi номери, грн./хв. (з 01.11.2013 року – 0,73 грн./хв.) 0,25
Відеодзвінки, вiдео пошта грн./хв. 0,15
Дзвінки на номери послуги «Сім'я», грн./хв. (з 01.11.2013 року – 0,07 грн./хв.) 0,05
Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, грн./хв. (з 01.11.2013 року – 0,73 грн./хв.) 0,70
SMS, MMS SMS у межах України, грн./од. (з 01.11.2013 року – 0,36 грн./од.) 0,15
SMS за межі України, грн./од. (з 01.11.2013 року – 2,02 грн./од.) 0,65
MMS у межах України, грн./од. (з 01.11.2013 року – 0,60 грн./од.) 0,50
MMS за межі України, грн./од. 4,95
Мобільний Інтернет Доступ до Інтернету в мережі мобільного зв'язку ПАТ «Укртелеком», грн./Мбайт 0,05
Доступ до Інтернету в національному роумінгу, грн./Мбайт (з 01.11.2013 року – 0,12 грн./Мбайт) 0,40
Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Одиниця тарифікації дзвінків – 1 секунда.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет – 10 кбайт.

Трафiк передачi/приймання MMS тарифiкується у вiдповiдностi до тарифного плану абонента.

* Може бути використана впродовж поточного мiсяця.

http://www.trimob.ua/application/prices/individual
 
Останнє редагування:
Зверху