Возврат товара согласно Закона Украины "О защите прав потребителей"

  • Автор теми mixa
  • Дата створення

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
- звісно втирають, бо гроши отримають за ремонт, а не за акт. Обов'язково телефонуй в українське представництво атланту, а також напиши їм листа.
да уже и самим заводом контакт налажен:) После того, как закончилось терпение ждать новый шкаф, позвонил в Минск на завод, потом ещё и написал на их сайте в специальной форме. Тут же шкаф нашли и поменяли. Короче, снова займусь обзвонами. Хотя, повторюсь, холодильник нравится! Главное, чтобы он работал!

- так, зобов'язані надати, але не книжку, а можуть надати вкладиш з талонами, у вкладиші обов'язково пропишуть серійний номер холодильника.
помнится, раньше было правило, что если в течение гарантийного срока три ремонта, то это автоматически обмен на новый или возврат денег. Сейчас такого нет?
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Re: Возврат товара согласно Закона Украины "О защите прав потребителей"

Раньше было, сейчас нет.
Единственная бумага- это акт о том, что прибор не может быть починен.
Кстати, гарантийный ремонт должен занимать не более 2 недель, после чего следует требовать акт о невозможности ремонта.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: Возврат товара согласно Закона Украины "О защите прав потребителей"

Раньше было, сейчас нет.
Единственная бумага- это акт о том, что прибор не может быть починен.
Кстати, гарантийный ремонт должен занимать не более 2 недель, после чего следует требовать акт о невозможности ремонта.
+1
14 дней, или по согласованию сторон. То есть , если ты подписал 21 -25 дней, ты сам себя кинул согласно закона , ты можешь отказаться от согласования и требовать прямую норму – 14 дней и точка! Если они так откажутся, их потом взгреют ( хотя отказываться не кто не будет, ибо они сами знают что должно быть 14 дней:D)

PS Это как том один чудак на букву Му…, рвал рубаху на себе, что ремонт телефона 1 месяц и не капельку меньше))) Выйдя из его магазина, я понял что все кто у него купил смартфон или телефон , ждали наверно даже не 1 месяц , свой аппарат:bayan:
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: Возврат товара согласно Закона Украины "О защите прав потребителей"

14 дней, или по согласованию сторон. То есть , если ты подписал 21 -25 дней, ты сам себя кинул согласно закона , ты можешь отказаться от согласования и требовать прямую норму – 14 дней и точка!
хм... Я вообще ничего не подписывал! Они просто вырезают купон из гарантийки, ставят там отметку, что делалось и всё!
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Выдали акт о невозможности ремонта. Контора при замене кроме всего прочего(акт, накладная...) просит скан паспорта и инн. При замене. Насколько это законно?
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Выдали акт о невозможности ремонта. Контора при замене кроме всего прочего(акт, накладная...) просит скан паспорта и инн. При замене. Насколько это законно?
Это не законно. Ибо я делал возврат денег 2 раза , писал на бланке А4 на Фокстрот, что отказываюсь предоставить личные данные. ( речь шла тока о паспорте). Если бы они инн просили , я бы и не знаю какова была бы моя реакция на месте :D
PS да я указывал на бумаге, что я Иванов Иван Иванович, отказываюсь предоставить данные, но паспорт они не увидели.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Если товар купили 01.06.20, то последний день возврата товара по причине "неподошел" - 15.06.20 включительно или 14.06.20 ?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
На Закон Украины конкретный сослаться, к сожалению нельзя, т.к. прямого ответа там нет, если информация с юридических форумов и их практик в применении Закона. Поэтому день, в который покупали товар не учитывается, но я бы лично не хотел проверять это в Конституционном суде.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
На Закон Украины конкретный сослаться, к сожалению нельзя, т.к. прямого ответа там нет, если информация с юридических форумов и их практик в применении Закона. Поэтому день, в который покупали товар не учитывается, но я бы лично не хотел проверять это в Конституционном суде.
Цена вопроса 60грн...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Себастьян Перейро, 336 часов истекло? Я бы переводил в часы и перекладывал бы на ту сторону головняк в поиске аргумента "включительно/не включительно".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
На Закон Украины конкретный сослаться, к сожалению нельзя, т.к. прямого ответа там нет, если информация с юридических форумов и их практик в применении Закона. Поэтому день, в который покупали товар не учитывается, но я бы лично не хотел проверять это в Конституционном суде.
Як це не можна?! Правила рахування строків згідно ЦПК. Тому 14 днів завжди краще ніж 2 тижні 😀
Стаття 123. Початок перебігу процесуальних строків
1. Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок.
Стаття 124. Закінчення процесуальних строків
1. Строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку.
2. Строк, обчислюваний місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця строку. Якщо закінчення строку, обчислюваного місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, строк закінчується в останній день цього місяця.
3. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.
4. Перебіг строку, закінчення якого пов’язане з подією, яка повинна неминуче настати, закінчується наступного дня після настання події.
5. Останній день строку триває до 24 години, але коли в цей строк слід було вчинити процесуальну дію в суді, де робочий час закінчується раніше, строк закінчується в момент закінчення цього часу.
6. Строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здані на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв’язку.
-----
Розповім свою історію з Епіку. Прийшов в останній день строку, а каса повернення вже закрита (до 19!!!). Я до менеджера. Вона: нічим не можу допомогти. Я їй: я прийшов у вказані строки, або робіть повернення зараз, або я прийду завтра, але ви мені пообіцяйте, що приймете завтра. Вона проконсультувалась з продавцем відділу, він пообіцяв узяти, подзвонила у касу повернення, щоб та написала записку, щоб завтра прийняли повернення. Я ще попросив, щоб зробила помітку на чеку. Наступного дня, мене вже чекали і прийняли повернення товару без питань. Але, для порівняння, у Леруа таких питань не виникає. Вони більш лояльні.
Post automatically merged:

Себастьян Перейро, тож 15.06 ваш останній день. На вашому місці я б зателефонував до адміністратора і дізнався до котрої в них працює каса повернення, а також чи підлягає ваш товар поверненню.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Спасибо за помощь. Особо магазин не уперался, выглядило с их стороны как непрокатило - спросили когда купил- хотя чек я им предоставил, за тем спросили какое сегодня число и потом спросило втечении какого периода согласно закона возможен возврат, после чего подрезюмировали, мол с 01.06 по 15.06 - это больше 14дней, на мой аргумент "день покупки не считается" - молча оформили возврат
 
Зверху