Тарифний план "Оптимальний смартфон" (закритий)

Статус
Закрита.

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Тарифний план «Оптимальний Смартфон» для нових абонентів.

Нове підключення можливе лише при активації стартового пакету «Універсальний».

Пакет послуг:
Якщо не сплачена плата на 30 днів, нараховуються щоденні Пакети послуг:
Тарифи понад Пакет послуг:
Повні умови:

1 Ви маєте можливість користуватись соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільною чи веб-версією сайту соціальної мережі. Безкоштовне користування соціальною мережею надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно тарифів понад пакет Послуг. Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як, наприклад, Youtube, передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану.
2 Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

Дата введення тарифного плану в дію — 24.05.2017 р.
Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.
Умови тарифного плану наведено станом на 24.05.2017 р.
Тарифний план активується з пакетом послуг «M».
Вартість першого місяця в пакеті послуг «M» включена у вартість початкового пакету «Універсальний».
Протягом 30 днів після активації ви можете безкоштовно перейти на пакет послуг S, набравши *141*725# виклик.
У випадку переходу на інші тарифні плани оплачений 30-денний Пакет послуг анулюється.
У випадку переходу на інший пакет послуг в рамках тарифного плану оплачений 30-денний Пакет послуг зберігається.

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України.

На даний момент доступна можливість переходу для існуючих абонентів через систему "Мій лайфселл"!

Увага! 3 08.02.2018 міграція на тарифний план буде закрита.

p.s. остаточна інформація ще може бути змінена
 
Останнє редагування модератором:

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Тарифний план "Оптимальний смартфон"

Снова лайф похоже продать хотят, абонентов набивают
 
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
Emkill, будет, ещё не пришло его время :)

А когда примерно ждать инфу? А то мне через 2 недели надо с определиться подключать ли ГБА на обновленном Водафон лайт+ или поискать ему альтернативу.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
PrOFF, такой информацией не владею к сожалению... Тариф ещё "сочиняют"
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
Много старпаков "Универсальных" наштамповали, а покупают плохо. Хотя при потребности в безлиме по ЛС тариф хороший, с хорошим набором услуг.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
Много старпаков "Универсальных" наштамповали, а покупают плохо. Хотя при потребности в безлиме по ЛС тариф хороший, с хорошим набором услуг.

Людям которым нужна просто звонила на внутри сеть что тут хорошего?

Добавлено через 1 минуту
Дайте мне просто звонки на ЛС все остальное мне не надо

Добавлено через 3 минуты
И не новый старпак а переход с моим номером, у ЛС сейчас пошла хреновая тенденция с новыми сп

Добавлено через 4 минуты
Не хотите не надо будет ЛС получать 0 вместо 10-15 но грн каждый месяц
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
Alekokot, уберите из этого ТП безлим по ЛС, и посмотрите что осталось. То что осталось, за 50грн кому-нибудь нужно ?
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
Потрібно, якби не було потреби купляти новий стартовий, то б перейшов з Свободи С, абонплату менша, інтернету стільки ж, ще й хвилини на ворогів є
В моем регионе в безлиме по ЛС нет смысла, входящих с ЛС тоже не будет, кроме Свобода S не один ТП от ЛС не подойдет.
 

Понурий

за єдину Україну!
Реєстрація
16.04.12
Місто
Хмільник- місто-курорт Вінн.обл.
Телефон
Лижа
В тебе інший профіль спілкування, для мене теж дзвінки на ЛС малозначимі, для мене важливі інтернет і дзвінки на всіх, та й смс мені пригодилися б. Так що хороший тариф, навіть дуже хороший
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
В тебе інший профіль спілкування, для мене теж дзвінки на ЛС малозначимі, для мене важливі інтернет і дзвінки на всіх, та й смс мені пригодилися б. Так що хороший тариф, навіть дуже хороший
80мин на внешку это ничто, по сравнению с 750 в Свободе.
 

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
Сегодня хотел этот тариф подключить на новый номер по услуге "выбор номера", не захотели. Сказали только при покупке универсального можно этот тариф подключить.
 
Статус
Закрита.
Зверху