У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    454

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Подскажите, заяву-анкету и оплату адмін. послуг надо прямо по месту "на коленке" заполнять, и платить, или можно заранее заполнить бланк и оплатить, к моменту подхода электронной очереди? На офсайте ДМС про это ничего, никаких бланков..
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Бланк заполняется на месте (но там быстро и никаких проблем), оплатить можно заранее.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Заказывал в начале октября. При отслеживании очередь стоит на 4-м этапе. Надеялся до НГ получить, но щаз понимаю. что в конце января где-то.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Бланк заполняется на месте (но там быстро и никаких проблем),

Ох не люблю я это.. :mad: Почему не дать возможность заранее, в спокойной обстановке - я писать от руки уже разучился (хотя в свое время в молодости, в универе исписал километры конспектов и шпор))), надо сильно себя контролировать, чтобы не наделать описок и криво букву не написать.. :feel:

оплатить можно заранее.

Есть ли сроки действия такого платежа? (Может, через месяц попаду в очередь, а оплачу сейчас - будет актуально?)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ох не люблю я это.. Почему не дать возможность заранее, в спокойной обстановке - я писать от руки уже разучился (хотя в свое время в молодости, в универе исписал километры конспектов и шпор))), надо сильно себя контролировать, чтобы не наделать описок и криво букву не написать..

Там все распечатают, нужно только подпись поставить
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
(Может, через месяц попаду в очередь, а оплачу сейчас - будет актуально?
Головне, щоби документ, що підтверджує оплату був дійсний. І вартість послуг не змінилася.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
я писать от руки уже разучился
Я, если честно, плохо помню, но, по-моему, заявление распечатали и дали прочитать/подписать. Потому что мой почерк и в студенческие годы оставлял желать лучшего - я бы запомнил, что ручку надолго в руки взял.

Про сроки платежа ничего не скажу. Я платил за пару дней до даты посещения (регистрировался через электронную очередь).
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я, если честно, плохо помню, но, по-моему, заявление распечатали и дали прочитать/подписать. Потому что мой почерк и в студенческие годы оставлял желать лучшего.:apl:

Почему спрашиваю, когда давным давно на обычный загран запоялнялось руками, особенно "доставляет" графа "кем выдан паспорт" - куча матов вместе с полным названием области.. :rolleyes:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Maxxx, припиняй паніку розводити. Ти тількі автограф ставиш, а також, за бажанням(!!!!), від руки заповнюєш заяву на зміну "стандартної транслітерації" імені/прізвища, та бажання залишити другий паспорт в себе.
Таке навіть у звичайному районному відділенні ДМС України.
 

tkach-oleg

Координатор
Реєстрація
17.11.10
Місто
Черновцы-обл.
Телефон
LG G6
Qwertивый, после 4-mln- убери пробел, а то без танцев не открывает;)
Интересно, второй станок уже работает на всю мощь?
 

tkach-oleg

Координатор
Реєстрація
17.11.10
Місто
Черновцы-обл.
Телефон
LG G6
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Могут и не запустить.
Нужна ли?
Ажиотаж спадет.
Линия будет простаивать.
А она бабок стоит.
Я бы кормил обещаниями каждый месяц. Щас щас Щас. Купили. Везем. Устанавливаем. Настраиваем. Доводим. Тестируем. Итд И тп....

Пока все соответствует моему плану :)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Спустя почти 2 месяца ожидания статус оформления заграна откатился "с данные отправлены на персонализацию" на "разрешение получено"
это что за прикол такой?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
artsel, судя по сообщениям в интернете, такое бывало (откат с одного статуса на предыдущий). Ускорить ты все равно никак не можешь, потому жди.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Спустя почти 2 месяца ожидания статус оформления заграна откатился "с данные отправлены на персонализацию" на "разрешение получено"
это что за прикол такой?

Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна»
Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі «Перевірка оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине а ні на черговість, а ні на строк персоналізації.

У січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору.

На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.
 
Зверху