Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 12.08.2018, 17:24   #541
читатель

Регистрация 17.08.2009
Город Изюм
Телефон Lenovo S820; Nomi i181

По умолчанию Re: IPTV или телевидение online в сети Интернет

Много украинских каналов, но рейтинговых нет.
Также стоит взять во внимание тот факт, что плейлисты которые нормально работают на компе или андроиде итд., могут не работать на вашем Т2 тюнере с поддержкой IPTV
Olgen вне форума   Ответить с цитированием
3 Согласия(ий):
Старый 12.08.2018, 22:31   #542
Местный

Регистрация 12.06.2010
Город Украина-Тернополь

А кроме едема есть ли ещё что-то ценой до 100. Trinity-tv.net знаю но ето ott.
Generator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.08.2018, 22:54   #543
читатель

Регистрация 17.08.2009
Город Изюм
Телефон Lenovo S820; Nomi i181

Generator, https://onlybest.tv/ru http://tvoetv.in.ua/ ну и ottclub если с поминуткой
Olgen вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 13.08.2018, 16:27   #544
Местный

Регистрация 16.10.2013
Город Хмельницький
Телефон Xiaomi Mi A1 (LTE Cat 6)

Хто користується tvoetv, у вас теж постійно йде завантаження каналів (10-15 секунд) при перемиканні? Користуюсь ОТТплеєром на LG телевізорі (webOS), ДІ від Київстара.
Старый 14.08.2018, 10:54   #545
торт

Регистрация 13.03.2009
Город Пoлтaва

Stiv, у меня на приставке и сталкере(666) такое было, когда начал играться с буферизацией.
drmz вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.08.2018, 20:09   #546
Пользователь

Регистрация 06.03.2014
Город Донбасс

Открыл для себя ИПТВ за 3 грн в день

и
= это человек год смотрел не понравилось. Говорит какие то фризы мешают постоянно.

Первая ссылка лучше. Он как опытный перешел на нее.
Я подключил себе по первой ссылке.
Интернет до 1,8 мегабит киевстар.
Ну ничего все показывает.
Только на переключении тупит. Иногда завершается трансляция. Ну то канал мой интернет загруженный бывает.
moloko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.08.2018, 21:17   #547
Модератор

Регистрация 28.02.2009
Город Киев

Сообщение от moloko Посмотреть сообщение
Открыл для себя ИПТВ за 3 грн в день
Почему-то без регистрации не показывают список каналов. Странный подход. 3 грн не деньги, но кто-то не захочет и их платить за кота в мешке.
Цитата:
К сожалению, Вы не можете зарегистрироваться на нашем сайте, потому что было зафиксировано, что ваш IP-адрес ранее использовался для рассылки спама. Если Вы никогда не занимались спамом, значит, Вашим IP-адресом ранее пользовались спамеры. Вам необходимо сменить Ваш IP-адрес у Интернет-провайдера, и Вы сможете зарегистрироваться на нашем сайте.
debugger вне форума   Ответить с цитированием
4 Согласия(ий):
Старый 19.08.2018, 11:10   #548
Пользователь

Регистрация 06.03.2014
Город Донбасс

Цитата:
3 грн не деньги, но кто-то не захочет и их платить за кота в мешке.
Я им звонил.
потом купил 3 грн. и потух мой киевстар интернет)) телефон как точка доступа. надо модем простой.

куда то сюда закачал плей лист.

http://files.dp.ua/file?source=18081910075459838955
Ваш ключ к файлу 18081910075459838955

если есть другой обменник скажи я перезалью.
moloko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.08.2018, 12:33   #549
Пивовар

Регистрация 27.10.2007
Город Полтава
Телефон (M) forever

Кіберполіція викрила організатора найбільшої в Україні групи крадіїв платного телеконтенту
За допомогою додатку, розробленого учасниками злочинної групи, зловмисникам вдавалося протягом декількох останніх років отримувати прибутки від ретрансляції платних телеканалів в обхід правовласників. Встановлено, що цей додаток був встановлений у 99% смарт-приставок, а його географія ширилася як в Україні, так і на території декількох сусідніх держав.
За повідомленням правоохоронців, працівники відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції викрили та задокументували протиправну діяльність групи осіб причетних до порушення авторських прав.
Поліцейські встановили: організатором цієї злочинної групи був мешканець м. Кропивницький, 1986 року народження. У 2014 році чоловік, разом із двома спільниками, розробив та почав розповсюджувати додаток для SmartTV, а також для AndroidTV. Вказаний додаток надавав несанкціонований доступ до платного відеоконтенту та ІРTV (близько 200 каналів).
Крім того, для підвищення рейтингу додатку та рекламування послуг доступу до відео контенту, було створено сайт, на якому розміщувалася інформація з інструкціями та даними для оплати вартості послуг. Адміністрування цього сайту протягом усього часу здійснювалося учасниками злочинної групи.
Працівники кіберполіції, спільно зі слідчими поліції Кіровоградщини, за процесуального керівництва прокуратури міста Кропивницький, за місцем проживання 31 річного організатора злочинної групи провели санкціонований обшук, під час якого вилучено спеціальні пристрої та комп’ютерну техніку.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 176 КК України. Наразі із зловмисником спілкуються правоохоронці. Призначено ряд експертиз, після отримання їх результатів буде встановлено остаточну суму збитків та вирішено питання щодо оголошення підозри організатору та його можливим спільникам.
Согласен:
Старый 19.08.2018, 15:42   #550
Местный

Регистрация 16.10.2013
Город Хмельницький
Телефон Xiaomi Mi A1 (LTE Cat 6)

Сообщение от debugger Посмотреть сообщение
Почему-то без регистрации не показывают список каналов. Странный подход. 3 грн не деньги, но кто-то не захочет и их платить за кота в мешке.

Перелік каналів на сайті у них не має, всі популярні канали є, розбиті по групах. При активації пакету, вам дадуть плейлист, там можете глянути список каналів, або редагувати їх. Якщо буде брати плейлист з каналами 18+, то заздалегідь виставність пароль на них. На сайті є онлан підтримка, відповідають швидко. Якість самих каналів краща за ЕдемТВ. Я собі взяв за 35 грн. на місяць, також 20% кидають на рахунок від суми поповнення.
Согласен:
Ответ

Опции темы
Опции просмотра