Заміна SIM-картки «Beeline UA» в ЦОА Київстар

  • Автор теми Howl
  • Дата створення
Статус
Закрита.

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Если пойдешь на другого оператора а потом назад на кс, онлайн 3ж так же не останется.
 

Bear

Заблокирован
Реєстрація
25.11.16
Місто
Киевская область
Телефон
Meizu M2 Note
Да, напрягает. Из-за того что в Киевстаре шалопаи и не могут решить технические проблемы я должен включать роуминг в настройках. Или менять мобильный номер. Или смириться с тем что так есть... Уверен, было бы желание они бы нашли возможность поменять IMSI всем бывшим билайновцам. Но они просто не хотят этим заморачиваться.

Добавлено через 2 минуты
Если пойдешь на другого оператора а потом назад на кс, онлайн 3ж так же не останется.
При переходе с другого оператора возможно будут предлагать выгодный тариф.
 
Останнє редагування:

Dinetto

Заблокирован
Реєстрація
24.07.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S8+
Bear, як варіант, транзитом на препейд через контракт.
 

Dinetto

Заблокирован
Реєстрація
24.07.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S8+
ag.Smith, ну як сказати, по логіці речей можливість має залишитися, або на корпу забрали і зразу вивели, тут же кребс переводить на онлайн 3ж, так як стаж номеру зберігається. Якось так затрати по подвійному відновленню сім, послуга кребса, ну і координатара, або контракт безкоштовно(але може бути якась оплата).
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
на корпу забрали і зразу вивели
ну по перше по умовах міграції на препейд
Відтепер усі абоненти контрактної форми обслуговування, що обслуговуються у мережі «Київстар» більше 6 місяців, можуть перейти на передплачену форму обслуговування Київстар із збереженням номеру.
а, по друге, хм.. в новому підключенні препейд стаж номера ніби не збережеться. тобто ще місяці-два чекати поки кребс зможе перевести :)
 

Dinetto

Заблокирован
Реєстрація
24.07.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S8+
ну по перше по умовах міграції на препейд
Потрібно в оператора питати, знаю точно що можна зразу все робити було раніше.

а, по друге, хм.. в новому підключенні препейд стаж номера ніби не збережеться. тобто ще місяці-два чекати поки кребс зможе перевести :)
Все зберігається, особисто перевірено.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
нет такой возможности поменять IMSI для припейда.
Они не вкурсе, что IMSI меняется при смене карточки. Но Би выдают IMSI из списка Би.

по логіці речей можливість має залишитися...
Скоріше для абонентам Кс ця інформація буде збережена, но Бі це не абоненти Кс повністю і я не впевнений, що інформацію перенесуть.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Все зберігається, особисто перевірено.
ну ок, я насправді на препейд нікого ще не виводив, тільки на контракт з корпи, тому не знаю :)

Добавлено через 6 минут
ни не вкурсе, что IMSI меняется при смене карточки
ну Bear тут мав нв увазі зміна imsi бі на imsi кс, а не загалом зміну :)
 
Останнє редагування:

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Я от не зрозумію. У кого Андроїд, можуть шляхом невеликої кількості маніпуляцій і програмного забезпечення спокійно заблокувати "національний роумінг". В мене так заблокований роумінг Тримоба в МТС. Що не дозволяє новому "постраждалому" знайти альтернативне вирішення проблеми роумінгу в КС?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Verden, для цих маніпуляцій необхідно мати права ROOT, який у подальшому може ускладнити життя власнику пристрою (наприклад, з отриманням оновлень програмного забезпечення системи Android).
 

Bear

Заблокирован
Реєстрація
25.11.16
Місто
Киевская область
Телефон
Meizu M2 Note
Verden, при чём тут заблокувати? Отключить роуминг можно. Но не будет работать мобильный интернет. Хотя на экране даже нет в последнее время значка R всё равно интернет не работает пока в настройках роуминг не разрешишь. То есть не блокировать его надо а разрешать. А для отключения роуминга root не нужен.
ИМХО единственное решение это смена мобильного номера. Тариф Билайна уже не актуален. У меня есть номера настоящего Киевстар с IMSI Киевстар которые в тарифе Киевстар Онлайн 3G.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Bear, почитайе ось тут і тут - і все має стати зрозуміло (там англійською, якщо що)
 
  • Like
Реакції: Bear

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Bear, Інтернет не працює після перезавантаження телефону (з власного досвіду) Лікується відключенням і повторним підключенням передачі даних у телефоні. Користуюсь Хposed Network.

MASolomko, Тепер мені зрозумілі деякі скарги в плей маркеті на рекламу: люди просто не хочуть ставити рут. Але то їх право.
Тим більше, ключовим в твоєму пості є слово "може". Може ускладнити життя, а може й не ускладнити. В будь-якому випадку треба для себе визначати переваги й недоліки руту.Про це ж пишуть і на 4pda, поепреджаючи користувачів перед тим, як давати їм рекомендації щодо установки рут-прав
Особисто я з добомогою рут:
1. відмовився від реклами;
2. розширив об"єм внутрішньої пам"яті на 1 ГБ (зараз 2 ГБ пам"яті мені цілком достатньо, щоб не заморочуватись особливо, куди що ставити);
3. відкрив для себе можливості налаштувати смарт "під себе".
З мінусів можу сказати, що після деодексації прошивки телефон став повільніше працювати. Але про те мене попереджали заздалегідь. Та й не у всіх випадках її обов"язково робити. З оновленнями особливих проблем не помітив: якщо вони є, смарт сам показує їх доступність і пропонує завантажити.
Sony C2305
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я так розумію, що в Київстар вже ніколи не вирішать проблему із роумінгом Білайну і не будуть видавати нормальні картки на заміну.
 
Реєстрація
11.04.12
Місто
Новая Каховка
Телефон
Nokia 3.1 Plus
Дюрі-бачі, схоже на те. Вони б не уособлювали "окрему группу з MNC 255-02"
Якісь з цим труднощі мабуть. Може не мають права ліквідувати?
 
Останнє редагування:

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Статус
Закрита.
Зверху