Сканер

  • Автор теми vpro
  • Дата створення

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Что есть бюджетного из МФУ или все равно из чего, но чтобы с автоподачей?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Хто що може зараз порадити з бюджетних сканерів. Цікавить виключно сканування документів. Під Win 10. Щоб можна було з ноутбуком з собою возити.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
goga, я би порадив взяти на Олух б/в Canon Lide 110. Бо нового такого вже майже немає, а що є - дуже небюджетне..
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Перед войной продал за 500 грн. Mustek BearPaw 2400CU (точно не помню модификацию, Plus или Plus II). Очень тонкий, питание - от USB, шнур прячется в корпус, драйвера под Win7 x64 (подходят под Win10 x64, проверено) есть на сайте производителя.
 
  • Like
Реакції: goga

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А я бы взял в аренду пленочный или с модулем для сканирования пленки - загнать в цифру свои негативы да и выбросить их уже после этого.

Кто-нить может одолжить?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
я бы взял в аренду пленочный или с модулем для сканирования пленки

250 грн скан пленки с максимальным качеством. Не реклама - просто сам пользуюсь их услугами.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+

250 грн скан пленки с максимальным качеством. Не реклама - просто сам пользуюсь их услугами.
да я бы и сам бесплатно себе посканировал )) но спасибо за вариант.

негативи може переживуть ядерну зиму, а гуглклауд - нє
ну еще вопрос, переживу ли ее я, так что.. помимо гуглоклауда есть внешний винт, к примеру ))
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Перед войной продал за 500 грн. Mustek BearPaw 2400CU (точно не помню модификацию, Plus или Plus II). Очень тонкий, питание - от USB, шнур прячется в корпус, драйвера под Win7 x64 (подходят под Win10 x64, проверено) есть на сайте производителя.
Дякую за пораду. Сьогодні такий попав мені у руки. Важко його було запускати. Але таки запустив. Працює. Швидкість - для домашнього використання є достатньою (1 аркуш = 2 хвилини).
 
Зверху