Дисконт інфо

Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Приходило несколько дней назад, но пока проигнорировал... Боюсь, что будет со всей Украины сыпаться реклама.
Кстати, подобное же в Польше на Heyah есть в частности.
 

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Malky, не бойся. Недели 3 назад зарегился - ни одного предложения ещё не поступило.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Текст смс с номера 5007
Шановний абонент! life надає можливість регулярно отримувати дисконтні пропозиції від партнерів lifeв рамках послуги "Дисконт інфо". Замовити - відправити ТАК на 5007 (0грн).

Офсайт
тоже пришло и на Би, только смс нужно отправлять на номер 878
 
Реєстрація
19.07.09
Місто
mk.ua
Телефон
SE G700 КС + Huawei E1550 УТК
на Киевстаре есть подобная услуга, приходят СМс "Moi Znyzhky", после нового года простимулировали меня купить в Комфи новую варочную поверхность с 30% скидкой :) поэтому иногда бывает полезной
 

newmentos

Заблокирован
Реєстрація
30.01.08
Місто
Луганск
Телефон
LG GX300
Пришло сегодня:
"Подарунок від VIASAT- користувачам life:) Дисконт-Інфо! Підключи VIASAT до 30.06 та отримай 100 грн на моб. рахунок. Дивись всі матчі EURO2012 тепер в HD якості! Контакт: 0638609385."
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Прийшло смс відправте Так на 4361 і отримайте бонус 50грн
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Пришла смс "Вам надано 1 ГБ інтернету на 7 днів за участь у программі Дисконт Інфо". Ничего не подключал. Что за фигня?
 
Реєстрація
29.07.18
Місто
Луцк
Оператор займаєтьсяпередачею ваших даних третім особам для розсилки спаму. За це в нього відповідає "акційна" пропозиція "Дисконт Інфо".

Вам за допомогою sms від оператора повідомляють, що згідно безкоштовної акції вам надано гігабайт інтернету на сім днів. Радійте! Але до цієї мікроскопічної зірнинки меду додається ще пару бочок гнилі, про яку вас не повідомляють. Згідно підключення цієї акції ваш номер офіційно передають "комерційним партнерам оператора" (приведу як приклад сумнозвісного спамера "Укркаталог") для розсилання спамової реклами. Коли ви обурено повідомляєте, що не бажали приймати участь у цій гидоті, представники оператора вам не менш радісно розповідають, що ви можете відключити участь в акції за допомогою ussd-запиту. На питання - хто після цього видалить ваш номер (за компанію з усім тим, що ви довіряли оператору при користуванні - ім'я, прізвище, профіль соцмереж, реєстраційні дані) з бази даних спамових рекламних розсилок - лише гробова тиша...

Тож коли вам почне пхатися спам - sms, електронна пошта, facebook і т.ін. - радійте! Бо вам офіційно дали за це гігабайт інтернету на сім днів :)
 
Реєстрація
18.01.19
Місто
Kiev
поотключал всем родственникам в свое время через веб интерфейс "Рекламу" то вроде как ничего не приходит последние года
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
поотключал всем родственникам в свое время через веб интерфейс "Рекламу" то вроде как ничего не приходит последние года
Если бы давали каждый месяц по 1 ГБ интернета, в качестве компенсации. То можно было бы и терпеть, это неудобство.
Post automatically merged:

Пришла смс "Вам надано 1 ГБ інтернету на 7 днів за участь у программі Дисконт Інфо". Ничего не подключал. Что за фигня?
Сьогодні, аналогічно.
ТОВ «лайфселл» залишає за собою право нараховувати абонентам додатковий обсяг електронних комунікаційних послуг за участь у програмі «Дисконт Інфо». Спросите оператора, как часто будут давать по 1 ГБ интернета?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
В смс есть вариант отказа от этого недоразумения! Я воспользовался и ничего не получаю. Этот, скорее всего, разовый бонус много не значит, а спамом точно закидают по-серьёзному!
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
В смс есть вариант отказа от этого недоразумения! Я воспользовался и ничего не получаю. Этот, скорее всего, разовый бонус много не значит, а спамом точно закидают по-серьёзному!
Які повідомлення я буду отримувати від «Дисконт Інфо»?
Ви отримуватимете інформацію, наприклад, щодо проведення розпродажу у Вашому улюбленому магазині одежі або щодо знижок на пальне на вашій АЗС.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Я настолько не люблю рекламу, что специально не пользуюсь даже тем, что вроде бы и нормально. Реклама даёт ограниченную информацию и мотивирует заплатить. Поэтому, если мне нужно что-то купить или заказать, то просто ищу варианты и читаю отзывы. Считаю, что такой способ потратить деньги значительно лучший, так как ты сам выбрал из многих возможностей. А не то что тебе предложили. И часто заявленные скидки - обыкновенный обман. В другом месте может быть дешевле без скидок! Именно поэтому мне не нужны никакие Дисконт-инфы и всякая обманчивая канитель от людей, которые думаю, что они самые умные, если умеют что-то втюхивать через рекламу!!!
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Вот и меня сегодня осчастливили 1 Гб инета и подпиской на это дело. Посмотрим, какую информацию будут слать. Судя по "активности" этой темы-они вообще не напрягают.
 
Зверху