Датагруп

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Tsa, а какая связь между
и
?
Ты их интернет перепродаешь?

Я споживаю їх інтернет та виробляю іншу послугу, яку і продаю.
Тут основний меседж не про мої прибутки, а про те що в 3+ рази цінник підняли. Може так вони хочуть відмовитись від цієї послуги, може просто хочуть грошенят заробити.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Бах-бах і датагруп в дамках. По моїх адслях цінник підняли з 80 та 100 грн до 300 грн. З лютого міняю їх на 3G. Мій прибуток звели до нуля, а значить з мене не отримують більше нічого. От така політика у них. І це при тому, що рік тому підняли тарифи на 25%.

А как узнал что подняли? Я тоже их абон, но писем о поднятии пока не получал
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Мій прибуток звели до нуля, а значить з мене не отримують більше нічого.
Ви хочете сказати що ваш прибуток за місяць 200грв (на які підняли оплату?). Хороший у вас бізнес, краще на субсидію... :eek:
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Ви хочете сказати що ваш прибуток за місяць 200грв (на які підняли оплату?). Хороший у вас бізнес, краще на субсидію... :eek:
С миру по нитке голому рубашка. :)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

poptab, что тебя смущает? Может Tsa предоставляет конкретное решение "под ключ" поверх обычного инета?
 
  • Like
Реакції: Tsa

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

200-300 грн - це я так розумію, що за кожну точку підключення.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Ви хочете сказати що ваш прибуток за місяць 200грв (на які підняли оплату?). Хороший у вас бізнес, краще на субсидію... :eek:
Іноді краще жувати, ніж щось писати. Куди ж мені до такого львівського олігарха як ти, який і мільярди має і субсідію :)
Так, я констатую факт, що я ніщеброд який не має субсідії і береться за роботу з різним рівнем оплати.

Добавлено через 4 минуты
А как узнал что подняли?
Відключили за заборгованість :) Зайшов в ОК і зрозумів.
Тариф підняли лише для абонентів з нежитлового фонду, житловий фонд - без змін.
На сьогодні вже маю рішення по знижці, яке влаштовує обидві сторони.

Добавлено через 7 минут
200-300 грн - це я так розумію, що за кожну точку підключення.
так, я ж раніше вже писав:

я заробляю по 250 грн на ціх підключеннях, тому сильно не шукаю альтернативу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Відключили за заборгованість :) Зайшов в ОК і зрозумів.
Тариф підняли лише для абонентів з нежитлового фонду, житловий фонд - без змін.
На сьогодні вже маю рішення по знижці, яке влаштовує обидві сторони.
У меня частный сектор, но зашел в лк вроде заборгованности нет. Видимо с вашим регионом так поступили. Но сигнал тревожный.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
31.07.16
Місто
Town
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Зміна тарифів на послуги з 01-02-2018 року Добавлено: 2018-01-24


Шановний абоненте!
Оскільки вартість ресурсів, обладнання, а також послуг, необхідних для забезпечення стабільного доступу до мережі Інтернет, постійно зростає, ми вимушені переглянути вартість тарифів на цю послугу.
З 01.02.2018 року ПрАТ «Датагруп» переглядає вартість діючих тарифів впроваджує нові тарифи (тарифні плани) для нових та існуючих користувачів інтернету.
Більш детальну інформацію про нові тарифи та умови їх застосування можна отримати на сайті domtele.com у розділі «Послуги та тарифи» або звернувшись до Контакт-центру за номером 0 800 21 00 00.
Сподіваємося на розуміння і дякуємо, що Ви з нами.
 

raxp

FPGA software developer
Реєстрація
01.10.10
Місто
Zaporozhye
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Сегодня с 15-30 хрень какая-то с их системой, то либо перекидывает при попытке на любой сайт зайти в ЛК, либо только в ЛК (причем пинги идут на тот же google.com, но на сам сайт тоже попасть нельзя, подозреваю либо с DNS химичят, либо очередную переадресацию внедряют). Со счетом все оки, оператор подтверждает, после звонка появляется доступ на сайты, через минут 5-10 снова то же, звонок оператору - работает и так по кругу. Что в смарте тест, что с ноута.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Сегодня с 15-30 хрень какая-то с их системой, то либо перекидывает при попытке на любой сайт зайти в ЛК, либо только в ЛК (причем пинги идут на тот же google.com, но на сам сайт тоже попасть нельзя, подозреваю либо с DNS химичят, либо очередную переадресацию внедряют). Со счетом все оки, оператор подтверждает, после звонка появляется доступ на сайты, через минут 5-10 снова то же, звонок оператору - работает и так по кругу. Что в смарте тест, что с ноута.

У меня такое .что когда пароль не правильный в роутере был введен. Но то adsl Ещё почистить браузер нужно.
 

raxp

FPGA software developer
Реєстрація
01.10.10
Місто
Zaporozhye
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

...у датагруп нет пароля, там по маку привязка.

С утра сегодня отзвонились, кстати, признали проблему с биллингом (с 1 февраля они же абонку до 149 для 100мегабитников ввели, а акционные до конца акции еще по 100 грн, вот сессии и рубает ...у них вначале месяца дается еще 10 дней на проплату, а тут как раз так совпало)
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

В січні перестав працювати мобільний додаток. Сьогодні запитав у підтримки - відписались: "технічні проблеми, не працює і коли запрацює невідомо".
Інформація відповідає дійсності? Чи у всіх додаток "мертвий"?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Вот только что зашел в кабинет. Проблем нет. Правда мобильній додаток не использую.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Вик Влад, з кабінетом через вебморду - немає проблем. Питаю саме за мобільний додаток під Андроід.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Заметил интереснейшую штуку. Есть такое онлайн-радио как Radioultra, вроде не санкционка. Сей провайдер инета упёрто не пускал на сайт ультры в отличии от конкурента КС-Домашний интернет. Неужели Пётр-1-инвестиционный, он же- Пётр Пэн, лично контролит трафик?:rolleyes:
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Заметил интереснейшую штуку. Есть такое онлайн-радио как Radioultra, вроде не санкционка. Сей провайдер инета упёрто не пускал на сайт ультры в отличии от конкурента КС-Домашний интернет. Неужели Пётр-1-инвестиционный, он же- Пётр Пэн, лично контролит трафик?:rolleyes:

У вас тільки радіо, а мені на домашній інтернет від Київстара видали IP, який не пускає на сайт Лайфсела і через це не працює Мій Лайфсел на Андроіді. Тепер чекаю, коли відвяжиться від мого роутера IP.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Stiv, Вам знатно не повезло, ход трафика оставляет желать лучшего.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Винница
Re: Домашний телеком от "Датагруп"

Сегодня где-то с 15.45 оборвался инет. Сайт не работает, техподдержка на звонки не отвечает. Впервые такое наблюдаю за 2 года пользования
 
Зверху