Тарифний план "Оптимальний смартфон" (закритий)

Статус
Закрита.
Реєстрація
20.04.10
Місто
Днепр
Подтверждают предыдущий пост однако мне с Платинума не даёт перейти ни в S ни в M.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
В My Lifecell доступен переход с Жары, бесплатно. Только кто ж им воспользуется.
 
Реєстрація
28.08.17
Місто
Полтава
Телефон
LG G6
Сегодня перешел со "Смартфон 3G M" в "Оптимальний Смартфон М" через приложение "мій lifecell" бесплатно
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Сегодня перешел со "Смартфон 3G M" в "Оптимальний Смартфон М" через приложение "мій lifecell" бесплатно
В Смартфоне абонка 75, в Оптимальном 80.
По правилам смены тарифа, таковое осуществляется бесплатно при переходе из тарифа с меньшей абонкой в большую.
thomyorke, в чём смысл твоего сообщения?
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
28.08.17
Місто
Полтава
Телефон
LG G6
thomyorke, в чём смысл твоего сообщения?

эммм...
Сегодня хотел этот тариф подключить на новый номер по услуге "выбор номера", не захотели. Сказали только при покупке универсального можно этот тариф подключить.

Можливість переходу для існуючих абонентів відсутня!

Підключення можливе лише при активації стартового пакету «Універсальний».
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
thomyorke, да он давно уже доступен для перехода.
 
Реєстрація
28.08.17
Місто
Полтава
Телефон
LG G6
Капитошка, ну офф сайт сообщает:

Існуючим абонентам
Можливість переходу для існуючих абонентів відсутня.
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Останнє редагування:

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Как перейти на этот тариф? Перевело с Жары в Лайфхак. По этой новости https://www.lifecell.ua/uk/gu_announcements/41 можно перевестись в любой тариф бесплатно. В My lifecell перевестись не дает.
mylife.png
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Якщо сьогодні не вийде, то спробуй завтра( наскільки розумію, то зміна тарифу можлива лише раз на добу, можливо помиляюсь)
UPD вчора також вирішив змінити тариф на одній з сімок, поміняти тариф дало лише один раз. Потім показувало помилку. Сьогодні зміна тарифу знову стала доступною та пройшла успішно
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Сегодня с бывшей "Жары" после перевода перешел. Манал я им платить 90 грн. Наверное с полки достану "3G Смартфон 69", там хоть 200 минут и 4Гб. Думаю, что хватит
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Горецкий, а не хочешь перейти на Сделай сам? Там за 65 грн можно 8 Гб сделать + безлимит на лайф. Добавить смс, минуты, если нужно, сколько нужно.
 

Vigilante

Restless Heart
Реєстрація
29.07.10
Місто
Луцьк
Телефон
Samsung S20 FE Duos
Перейшов на "S" із "Дзвінки всім" через Інтернет-помічник. От тільки чомусь мені здається, що після подорожчання "Дзвінків всім" піднімуть плату і на "Оптимальний Смартфон S", бо умови у нього кращі, а абонка однакова - 50грн. За умов однакової ціни існування "Дзвінків всім" не має сенсу.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Vigilante, на нього закривають перехід, умови поки незмінні :)
 
Статус
Закрита.
Зверху