Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Rudi, так потому, что на прямой звонок поступал, а здесь идет по сути на мобильный, поэтому отображается конвергент 094, если переадресуешь на прямой, будет прямой отображаться.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Я розумію, але тут не ініціація дзвінка, а переадресація, яка не повинна робити ніяких змін.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Набери с 044-4xx-xxxx 094-xxx-xxxx, что высветит на 094?



Це я тобі скажу і не набираючи, буде 094. Правильно це чи не правильно, але ми до цього звикли.
Я описав трохи іншу ситуацію, ще менш логічну. Було б добре, щоб це поправили.
Якщо ні, звикнемо і до цієї особливості.
Головне, що тепер ми про знаємо про неї.

Згадалося: "Ланос не має недоліків, він має конструктивні особливості"
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
И при чем здесь переадресация?


Ти в троля пограти вирішив?

Іде дзвінок з прямого на прямий, висвічується прямий номер.
Там не відповіли, спрацювала переадресація, і вже висвічується інший номер. Розумієш? Інший номер.

Добавлено через 1 минуту
Це і є ота особливість
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Ни в коем случае. Ты, своими постами, хочешь сказать, что из-за переадресации, отображается 094, что есть не так. Возможно так понятнее, если догадалка чуть старой версии.

Добавлено через 2 минуты
По твоей версии, что ты пытаешься "доказать", должен отображаться номер, на котором стоит переадресация.
 
Останнє редагування:

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Ни в коем случае. Ты, своими постами, хочешь сказать, что из-за переадресации, отображается 094, что есть не так. Возможно так понятнее, если догадалка чуть старой версии.



Перечитай ще раз моє попереднє повідомлення.
Я говорю, що один і той самий дзвінок проходячи по маршруту відображається як дзвінки з двох різних номерів.
І переадресація тут є частиною маршруту.

Добавлено через 2 минуты
Добавлено через 2 минуты
По твоей версии, что ты пытаешься "доказать", должен отображаться номер, на котором стоит переадресация.[/QUOTE]



Ні
Повинен висвічуватися один і той самий номер на обох телефонах.
А саме номер ініціатора дзвінка.
Після переадресації він не повинен змінюватися.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Rudi, меняет не переадресация номер. Какой номер отображать, прямой или конвергентный, определяет номер абонента получателя.
Если это городской номер, то будет городской 044-4
Если это мобильный номер (094 или gsm 067 и т.п.), то будет конвергентный от 044-4 094-8.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Rudi, меняет не переадресация номер. Какой номер отображать, прямой или конвергентный, определяет номер абонента получателя.
Если это городской номер, то будет городской 044-4
Если это мобильный номер (094 или gsm 067 и т.п.), то будет конвергентный от 044-4 094-8.
Як це спрацьовує в Інтері я побачив і почав писати в цю тему, тому що не вважаю, що це норма.
А ти мені знову розказуєш про конструктивні особливості ланоса і як він може змінювати номер в залежності від того який в нього наступний пункт призначення.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Rudi, пытаюсь помочь, ты в штыки, зачем? Риторика. На 044-4, как говорил anaconda, если отключить конвергент, тогда что?
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Rudi, пытаюсь помочь, ты в штыки, зачем? Риторика. На 044-4, как говорил anaconda, если отключить конвергент, тогда что?



Віталій, дякую за твої спроби допомогти

В штики відносно пояснення, що все нормально, так і повинно бути.
Не повинен номер змінюватися при переадресації.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Я ошибся (с цифрой), на 044-5, как anaconda говорил, если поставить отказ от конвергента, тогда что? Попробуй. Возможно я ошибся.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Я ошибся (с цифрой), на 044-5, как anaconda говорил, если поставить отказ от конвергента, тогда что? Попробуй. Возможно я ошибся.



Дякую, я спробую щоб знати.
Але повністю відмова від конвергентного номера нажаль не варіант. Ми вирішуємо одну проблему шляхом відмови від деяких плюсів, що дає використання конвергента.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Чомусь не бачу можливості відключити 094

 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Пиши оператору жалобу, человек, который мог бы помочь, увы, без оценки его вклада остался.
 
Зверху