Де можна поремонтувати радіостанцію Motorola Xtr446?

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Всім привіт. Не знаю, чи в правильному розділі створив тему, але, щось більш підходящого не знайшов. Тому, просьба до модераторів перенести тему у відповідний розділ, якщо не туда написав.

Отже, є в знайомого 2 портативні радіостанції Motorola Xtr446. З його слів, я так зрозумів, що на обидвох не працює прийом, або вони розстроєні. В обидвох на дисплеї постійно світиться значок трубки, а так не повинно бути. В інтернеті пишуть, що це поширена проблема цих моторол, можливо, проблема у фільтрах. Тому виникло питання: чиє тут хтось, хто взявся б поремонтувати, або підкажіть, куда можна звернутись. Відсилати в ремонт планується Новою Поштою. Дякую.
 
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
Всім привіт. Не знаю, чи в правильному розділі створив тему, але, щось більш підходящого не знайшов. Тому, просьба до модераторів перенести тему у відповідний розділ, якщо не туда написав.

Отже, є в знайомого 2 портативні радіостанції Motorola Xtr446. З його слів, я так зрозумів, що на обидвох не працює прийом, або вони розстроєні. В обидвох на дисплеї постійно світиться значок трубки, а так не повинно бути. В інтернеті пишуть, що це поширена проблема цих моторол, можливо, проблема у фільтрах. Тому виникло питання: чиє тут хтось, хто взявся б поремонтувати, або підкажіть, куда можна звернутись. Відсилати в ремонт планується Новою Поштою. Дякую.

90% що фильтр пч 450кгц струсився
така сама проблема була в моiх TLKR5
сам i помiняв
http://olx.ua/obyavlenie/ltm450fw-m...450-kgts-ukrpochta-novaya-pochta-IDjGLnq.html цiна копiйки
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
90% що фильтр пч 450кгц струсився
така сама проблема була в моiх TLKR5
сам i помiняв
http://olx.ua/obyavlenie/ltm450fw-m...450-kgts-ukrpochta-novaya-pochta-IDjGLnq.html цена копейки
Не воно. На фільтрі є сигнал. Є підозра, що швидше за все, попередні власники розстроїли радіопередавальний тракт. Треба спеціаліста, щоб вмів налаштувати, або якщо є поломка, то знайти її.
 
Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
що на обидвох не працює прийом, або вони розстроєні. В обидвох на дисплеї постійно світиться значок трубки
Не воно. На фільтрі є сигнал. Є підозра, що швидше за все, попередні власники розстроїли радіопередавальний тракт. Треба спеціаліста, щоб вмів налаштувати, або якщо є поломка, то знайти її.
Або прийом або передача :)
Судячи з того шо постiйно горить "трубка" то я всетаки думаю фильтр
Але поки не побачиш сам точно не скажеш тому дав 90%
Це як лiкувати хворого по телефону)

PS самий простий спосiб знайти мiсцевого "радiста" - запитати таксистiв з рацiями де вони iх обслуговують(ремонтують)
Бо як на мене в вашому випадку сума доставки туди-сюди буде приблизно дорiвнювати сумi ремонту
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Або прийом або передача :)
Судячи з того шо постiйно горить "трубка" то я всетаки думаю фильтр
Але поки не побачиш сам точно не скажеш тому дав 90%
Це як лiкувати хворого по телефону)

PS самий простий спосiб знайти мiсцевого "радiста" - запитати таксистiв з рацiями де вони iх обслуговують(ремонтують)
Бо як на мене в вашому випадку сума доставки туди-сюди буде приблизно дорiвнювати сумi ремонту
Сума доставки туди-сюди - це 50-70 грн -це копійки на сьогоднішній день, і навряд чи ремонт буде коштувати стільки ж. Вартість ремонту і пересилки - ето совсєм другая історія, тому поки шукаю, може хто візьметься, або підкаже, куда звернутись. А таксисти з раціями залишились в минулому кілька років тому. Тепер вони всі з планшетами на Андроїді. Принамні, в нас так. Сто років вже не бачив таксиста з рацією. Тому, питати в них нема сенсу.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
raptor, маршрутчики все еще остались с рациями ))
 
Зверху