Тариф "Найбільший Нуль"

Статус
Закрита.
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
оператор в онлайн-помічнику. До чого тут кривляння в стилі Колі Азірова? Таке ім'я є жіноче - Каріна. Своє з "Мій Київстар" я витер коли редагував діалог. Її - залишив.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
оператор в онлайн-помічнику.

Ты считаешь, я не понял, откуда диалог?

Добавлено через 1 минуту
Таке ім'я є жіноче - Каріна.

Хіба? Українською правильно Карина. Каріна - це те саме, що й Андрєй.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
А тут вже як батюшка хрестив, або батьки назвали. Я цілком серйозно в силу своєї роботи бачив в паспорті імена: "Люся", "Вільям" і т.д. Може вона дійсно - КарІна:)? А може й
:)
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Я не так выразился. Пользоваться региональным не в дом.зоне дешевле, чем всеукраинским.
Это значит, что купил пакет в Луганске, я могу за гривню получать кучу минут в Виннице.
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
насколько я понял из того описания "вконтакте" что если ты не в зоне тарифа то гривну сдерёт полюбому. Вывод - халявы нет. А лучше дождемся официального анонса, а то тариф действительно не заслуживает внимания которое мы уделили ему на форуме.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
И очередное г.... в сторону абонентов

Зверніть, будь ласка, увагу! З 1.10.2013 року із введенням нових тарифних планів припиняється підключення на тарифні плани «Країна Київстар», «Країна Київстар. Мій край», «Країна Київстар. Великий край» (для абонентів передплаченого зв’язку Київстар); «Діджус Стайл», «Діджус Стайл. Мій регіон», «Діджус Стайл. Великий регіон», «Діджус велика мережа», «Легкий» (для абонентів DJUICE); «Безмежний Київстар» (для контрактних абонентів Київстар).
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
Так це ж смерть діджус.
Припиняється підключення на ВСІ доступні нині тарифні плани.
Ось вам і відповідь, чи будуть нові тарифи на діджус.
 
Статус
Закрита.
Зверху