Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Профіксили.
Проте, випадає тільки +5, +5, +5.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Вкладення

  • Снимок.JPG
    Снимок.JPG
    26.8 КБ · Перегляди: 53

NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн
А 100 гривен для ОККО на колесе выпадает или где-то в спецпредложениях спрятано?
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
Профіксили.
Проте, випадає тільки +5, +5, +5.



Так, видає 3 по 5 балів, але після того, як обновити сторінку, то знову накидають ще 30 балів, саме тих, які потрачено на кожну спробу.Перевірено на двох акаунтах, інтервалом в 1-2 хвилини.
 
Реєстрація
22.06.15
Місто
Львівська область
Телефон
Xiaomi Redmi 3S, Lenovo Yoga B-6000H
сертифікат від Епіцентру. Там є якась мінімальна сума покупки, чи можна розрахуватись лиш сертифікатами? За них можна купити побутову хімію (є якійсь обмеження за групами товарів)?
 
  • Like
Реакції: JKL

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Приму в дар :cool: MAFIA и чай от OKKO

что нужно взамен (Varus, Megogo, Foxtrot и т.д.) предлагайте, буду рыться в своих подарках ...
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
З голд сертифікати, дам даром

они даром никому не нужны) там на сайте постоянно купоны с бОльшей скидкой выкладывают (например, сейчас MYKOLA18 дает 20%)

я писал в поддержку Бильше, что эта позиция абсолютна нецелесообразна) обещали передать обращение в ответственный отдел для рассмотрения...
 

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
Обміняю сертифікат "ВАРУС" на сертифікат "Безкоштовний кава або чай на окко"
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Скуштував сьогодні піцу на Богдана. Хороша! - не знаю, що ви там носом крутите... З горіхами, ананасами та дорогими сирами. За копійку. Виходить були різні сертифікати - і за гривню, і за копійку.
Випадали то голди, то 5ки учора сьогодні, позавчора. Останній день - або якщо ще призи лишились, то може продовжать (знімати по 5 балів:)
 
Зверху