Отключение аналогового ТВ в Украине

Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Була інформація, що після відключення аналогового ТВ, на базі КРРТ хочуть зробити конкурента Зеонбуду.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Була інформація, що після відключення аналогового ТВ, на базі КРРТ хочуть зробити конкурента Зеонбуду.

я так понимаю что нет смысла делать конкурента, а хотят сделать мультиплекс для региональных каналов в добавку( или для подстраховки на случай если зеонбуд начнет качать права)
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
я так понимаю что нет смысла делать конкурента, а хотят сделать мультиплекс для региональных каналов в добавку( или для подстраховки на случай если зеонбуд начнет качать права)

В одесской области так сделали .
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
rtl, Да вы вообще рекордсмены по количеству эфирных каналов, переплёвывая Киев(ну и по нарушению авторских прав на фильмы тоже, но это правильно;)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Была статья с разбором региональных каналов без цифровой лицензии в областях, так много где хватит и одной, экспроприированной у 112.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Уряд ухвалив уточнення до постанови про вимкнення аналогового ТБ – Нацрада
голова Нацради Юрій Артеменко сказав(ла):
Учора відбулося засідання Кабінету Міністрів, де був присутній Олександр Ільяшенко (відповідальний секретар Нацради. – ДМ). Вони прийняли зміни (уточнення) до своєї постанови, щодо якої ми просили врахувати наші пропозиції. Зокрема, найпринциповіше – не соціальна реклама про вимкнення аналогу, бо вона й так іде, а продовження мовлення місцевих компаній, у яких немає цифрових ліцензій. Тексту постанови ще немає, тому що мають врахувати висловлені зауваження. Але сам прем’єр-міністр сказав, що треба захистити місцеві телекомпанії».
Нацрада очікує протягом найближчих днів отримати текст постанови на погодження від уряду і розглянути його на засіданні в наступний четвер, 26 липня.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Інтер видав опус про населені пункти, в яких "може бути неможливий прийом цифрового ТБ".
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кочевник, а такие есть, например г.Токмак Запорожской обл. телевышка в городе только аналог вещает (
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо не помиляюся, вони його вже дивляться. Завтра перевірю.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
kaev, на карте, как и в реале, в частном секторе дыра в покрытии :dik:
 

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    130.1 КБ · Перегляди: 77
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
kaev, на карте, как и в реале, в частном секторе дыра в покрытии :dik:
Чомусь я переконаний, що "дира" лише в тих глядачів, які ловлять зараз аналог на цвях кімнатну антену. А при використанні зовнішньої антени, встановленої на даху будинку\на щоглі, "дира" кудись зникне. Але ж то багатьом лінь не дає змонтувати зовнішню антену. Або руки із задниці. На крайняк, можна найняти когось. Але то таке... Треба мати на це бажання...
 
  • Like
Реакції: Zak

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Чомусь я переконаний, що "дира" лише в тих глядачів, які ловлять зараз аналог на цвях кімнатну антену. А при використанні зовнішньої антени, встановленої на даху будинку\на щоглі, "дира" кудись зникне. Але ж то багатьом лінь не дає змонтувати зовнішню антену. Або руки із задниці. На крайняк, можна найняти когось. Але то таке... Треба мати на це бажання...

И такое есть. Правда если надо более 10 метров подъем то уже проблема . я живу на краю приема ещё и в низине и если не поставят передатчик ближе ,то можно будет забыть о приеме т2 в случае кодирования спутника.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Яка проблема? Нема як піднятись на таку висоту? Приватний будинок?

раньше стояла антенна ммдс , метров 12 наверно высота была , всей улицей поднимали )) + растяжки .
сейчас волновой канал на 8 метровой трубе . на Тирасполь направлена .
на Одессу надо метров 15-20 это физически невозможно . в частном доме часто нет столько свободного пространства , то сарай то деревья то курятник .
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
raptor, я з вами не погоджуюсь.
По-перше, що показують у рекламі, що 3 кабелі в тв вкрутив і маєш цифру.
Чому нова технологія має бути гірша по якості та доступності за попередню?
У мене зовнішня антена на даху будинку, на військовій машті, і як прибрали підсилювачі та антену у Броварах так зникло якісне і аналогове, і цифрове тб... Хоча до телевежі у Києві якихось 25 км, приблизно. І чому у мене має бути бажання щось знову робити, лазити по дахах, вкладати кілька тисяч у супер-технології, щоб по 20хв дивитись рекламу? Якщо держава не може забезпечити якісний сигнал... і це ще не глибинка!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, я з вами не погоджуюсь.
По-перше, що показують у рекламі, що 3 кабелі в тв вкрутив і маєш цифру.
Чому нова технологія має бути гірша по якості та доступності за попередню?
У мене зовнішня антена на даху будинку, на військовій машті, і як прибрали підсилювачі та антену у Броварах так зникло якісне і аналогове, і цифрове тб... Хоча до телевежі у Києві якихось 25 км, приблизно. І чому у мене має бути бажання щось знову робити, лазити по дахах, вкладати кілька тисяч у супер-технології, щоб по 20хв дивитись рекламу? Якщо держава не може забезпечити якісний сигнал... і це ще не глибинка!
Та, реклама, завжди обіцяє і прикрашає...
З іншим - згідний. Просто, стикався кілька разів із ситуацією, коли зовнішня антена вирішувала проблеми із прийомом. Правда, далі, ніж 15 км від телевежі налаштовувати Т2 не доводилось. От, тому й подумав, що Т2 із зовнішньою антеною повинно прийматись і на дальших відстанях.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
raptor, там до мелитополя около 50км, еще и низина, антена внешняя с усилком. Если аналог все таки офнут то будут пробовать антену менять и тд. но ставить ее очень высоко точно никто не будет
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, там до мелитополя около 50км, еще и низина, антена внешняя с усилком. Если аналог все таки офнут то будут пробовать антену менять и тд. но ставить ее очень высоко точно никто не будет
Так, Запоріжжя ж ближче. Звідти не потягне? Я про Токмак.

Добавлено через 3 минуты
Shinime
Тю, блін, там на твоїй карті, внизу, прочитав Запоріжжя, а то виявилось, якесь село з одноіменною назвою...:)
 
Останнє редагування:
Зверху