SIP от IT

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
УСЛУГА SIP ИТ

Тарификация услуги https://www.intertelecom.ua/view/service/posluga-sip-nomer

Установка SIP ПЕРЕАДРЕСАЦИИ

Установить
*7471 --безусловная переадресация
*7471*1 --переадресация по неответу
*7471*2 --переадресация по "занято"
*7471*3 --переадресация по неответу и по "занято"

Снять
*7470 --безусловная переадресация
*7470*1 --переадресация по неответу
*7470*2 --переадресация по "занято"
*7470*3 --переадресация по неответу и по "занято"
*7470*0 --снять ВСЕ типы переадресации сразу

ps чтобы запомнить 747 - это SIP на цифронабирателе...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Підкажіть, будь ласка, чи можна вимкнути примусовий розрив зв'язку кожні 15 хв.?
В ЦОА сказали, що можна, але лише для корп... Чи можна це додати до "бажалок"? Адже не зрозуміло, для чого обривати зв'язок кожні 15 хв.?
 

mic

Реєстрація
22.12.16
Місто
Мелитополь
вот скажите : зачем нужна, эта услуга простому абоненту, если она не работает без интернета, а при наличии интернета и примитивных мессенджеров в любых смартфонах , она совершенно уже давно не нужна ? )))
чтобы звонить бабушке в деревню на бабушкинофон и городской телефон ?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
вот скажите : зачем нужна, эта услуга простому абоненту, если она не работает без интернета, а при наличии интернета и примитивных мессенджеров в любых смартфонах , она совершенно уже давно не нужна ? )))
чтобы звонить бабушке в деревню на бабушкинофон и городской телефон ?
Мені потрібна, от кажу вам. Для організації роботи малого офісу, для спілкування з моїми рідними. Месенджери не задовільняють мої потреби. Ця послуга потрібна так само, як і телефонний зв'язок, який є універсальним рішенням порівняно з великим числом онлайнових сервісів комунікації у світі.
 
  • Like
Реакції: vaio
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
вот скажите : зачем нужна, эта услуга простому абоненту, если она не работает без интернета, а при наличии интернета и примитивных мессенджеров в любых смартфонах , она совершенно уже давно не нужна ? )))
чтобы звонить бабушке в деревню на бабушкинофон и городской телефон ?
Месенджери не підходять. З них неможливо безкоштовно або за копійки дзвонити на міські номери, дзвонилки, смартфони із відключеним інтернетом. Якщо комусь не треба дзвонити на міські номери і дзвонилки, то це зовсім не означає, що таке є абсолютно у всіх.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Так как она работает через Ж то наверное и даром не нужна.
25грн мин тариф + 20грн за услугу, лайф выкатил звонки с бипа за 50грн 100мин в день.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так как она работает через Ж то наверное и даром не нужна.
25грн мин тариф + 20грн за услугу, лайф выкатил звонки с бипа за 50грн 100мин в день.
Лайфовський біп актуальний для тих, хто користується Лайфом. А для тих, хто користується Інтером - актуальний сіп від Інтера. В ньому дзвінки в мережі безкоштовні, і можна приймати вхідні, на відміну від біпа.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
чтобы звонить бабушке в деревню на бабушкинофон и городской телефон ?
Да. И бабушке в город. И маме в село и в город. И теще в село и в город. И даже тому, кто юзает скайп/вайбер/что-то_еще в моменты, когда они в зоне неустойчивого/отсутствующего интернета или когда просто забыли запустить месенжер.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У мене зустрічне питання. Я зараз перед вибором: брати CDMA-термінал чи IP-телефон з підтримкою SIP, щоб забезпечити фіксований зв'язок в невеличкому офісі. Тут скоріше справа не в ціні, а в прицілі на майбутнє, нехай і близьке. Що б ви порадили?
 

dibala

Заблокирован
Реєстрація
06.07.18
Місто
Борисполь
knedlyk, ну ще CDMA вiдносно скоро гаплик. Я б не вкладав сюди грошi. IMHO.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, ну ще CDMA вiдносно скоро гаплик. Я б не вкладав сюди грошi. IMHO.

Ну... Якщо брати IP-телефон, які кодеки має підтримувати для хорошої роботи з ІТ?
Прокоментуйте, будь ласка, ось такий мій вибір Escene WS290-PN https://hotline.ua/computer-ip--skype-telefony/escene-ws290-pn/
Чи буде він коректно працювати з SIP-сервером від Інтертелекому.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У мене зустрічне питання. Я зараз перед вибором: брати CDMA-термінал чи IP-телефон з підтримкою SIP, щоб забезпечити фіксований зв'язок в невеличкому офісі. Тут скоріше справа не в ціні, а в прицілі на майбутнє, нехай і близьке. Що б ви порадили?
Я вже дав тобі відповідь на це питання в іншій темі (https://red-forum.com/showpost.php?p=1399161&postcount=2861). Ти визначся з умовами, при яких ти плануєш користуватися.
А на рахунок ІР-телефона, то є 1 суттєвий недолік при користуванні СІПом від Інтера:
- провайдери інколи так завертають трафік, що він визначається Інтером як із-за кордону. Відповідно - закордонна ІР, з усіма наслідками. У мене, останнім часом постійно таке із моїм дротовим провайдером. Рятує інтернет від Інтера. Не факт, що в тебе таке ж може бути, але, всяко буває. У мене раніше такого не було, а тепер є. А для того, щоб адреса не мінялась на закордонну, треба замовляти у провайдера статичну ІР. Ти готовий за це платити? З таким розклАдом, занадто дорогий зв"язок Від Інтера виходить. Тому, я таки, надаю перевагу сдма-терміналу. Бо платиш лише за тарифний план.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Что-то сегодня не работает SIP. У всех так, или только у меня?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Тут би уточніть, чи є якісь зрушення у скасуванні сіп-роумінґу? Буду вдячний.

Також хочу попросити вас пояснити, що таке мультиканальність і як вона працює в ІТ? Дякую!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Заплатку как бы сделали, но потом навалили работы с новыми ЕК и интернет-"препейдом", не проверяли толком ничего (в принципе, до сих пор не протестили толком).
Можете поділитися, що за заплатка? І чи можна записатися до групи тестерів? ;)
 
Зверху