Музика

Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Чи є такий сервіс, який за адекватні гроші дозволить копіювати музику офлайн-файлами, що сприймаються більшістю плеєрів? MP3, FLAC, WMA...
Рутрекер? Для очистки совісті оплатити можна в іншому місці.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Цікавий тернопільській кавер на Du Hast
Post automatically merged:

LOS Colorados став більше відомий в США ніж в нас.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У ньому взяли участь: Пол Маккартні, Стіві Вандер, Леді Гага, Елтон Джон, Дженніфер Лопес, Біллі Айліш, Тейлор Свіфт, The Killers, Hozier та безліч інших.
Учасники концерту збирали пожертви до фонду солідарності (Solidarity Response Fund), який був створений у березні за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я для фінансування боротьби з коронавірусом. Вдалося зібрати майже 128 млн доларів.
Тривалість відео 8 годин:
 
Реєстрація
05.12.18
Місто
Шевченково
Любителям эпичных полиинструментальных OST и прочих Хансов Зиммеров, рекомендую кусок прекрасного:
Я удивлен, что автор выложил в открытый доступ эти 16 треков..
 

PetroChorn

Гражданин Начальник
Реєстрація
19.06.16
Місто
Одеса, Рідна, Україна
Телефон
Nокiа Х1(КС), Х2(ВФ, ЛС)
А я -- горячий поклонник Восточной музыки, всех её стилей и направлений. Дабы не здесь повторяться в ссылках на примеры в Ютубе, дам ссылку на профильную тему (которая моя авторская) на нашем Одесском Форуме, где есть множество клипов с Восточной музыкой весьма разных жанров и авторских исполнений:
https://forumodua.com/showthread.php?t=2541142&page=16
Моё последнее сообщение в теме на ОФ:
ПЧ.Петро Чорномор сказав(ла):
На концерте весьма и весьма зажигательной Восточной музыки:
Классика жанра: евреи поют на чистом арабском языке!)))))
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
vk.com - "заблоковано за наказом президента України ...." Га? Нахіба постити такі лінки?
Не зовсім. У відпровідному указі Президента України та рішенні РНБО ідеться про заборону інтернет-провайдерам надання послуг доступу користувачам інтернету до низки сайтів, серед яких ВК. Однак кінцевих користувачів жодні обмеження не стосуються, і вони мають право скористатись будь-яким із доступних способів для обходу обмеження доступу.
---
Користуюсь ВК майже виключно для музики. Я завжди шукаю та слухаю нову музику через Kate Extra (мод Кейт Мобайл), де є вбудований якісний альтернативний проксі, що дозволяє комфортно користуватись без ВПН, а також зняті обмеження на прослуховування музики в фоні, додана можливість скачувати мп3, як було в старих версіях Кейт Мобайл, і немає реклами. Хороший додаток, рекомендую.
Я запостив із назвою альбому. Кому не до вподоби ВК, має змогу знайти по ній на инших ресурсах – нічого складного;)
 
Причина: спойлер
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
21 лютого о 22:05 на суспільному телеканалі «UA: Культура» відбудеться прем’єра концерту «Нова сцена. Молоді виконавці».
Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.
Глядачі побачать музичні проєкти різних жанрів нового покоління української музики: від інді-попу і R'n'B до бритпопу й суміші інструментальної електронної музики.
У концерті взяли участь такі виконавці: Kulshenka, Moonzoo, Our Atlantic, Karoon, «Тонка», «Схожа», «Krapka;Kома», Love'n'Joy, Lucas Bird, Zbaraski, Blooms Corda, Banned Society, «Джозерс» і «Дао Парк».
Нагадаємо, у 2020 році команда «UA: Культура» відзняла та показала 25 годин концертів власного виробництва: сучасної української, народної та джазової музики.
 
Причина: +повне відео концерту
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Чи є такий сервіс, який за адекватні гроші дозволить копіювати музику офлайн-файлами, що сприймаються більшістю плеєрів? MP3, FLAC, WMA...
Есть нюансы как качать (можно бесплатно) и раздавать, регистрация по приглашению, если интересно могу создать приглашение...
Слушаю музыку во flacе.
 
Причина: Дополнение
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Наживо:
У межах фестивалю «Французька весна» Суспільний мовник покаже вуличну виставу «Я — мрія...». Глядачі зможуть насолодитися заходом наживо на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі Суспільне Культура. Монументальна світлова проєкція з використанням 3D-технологій розкриє перед глядачами тему свободи як загальнолюдської цінності на прикладі України. Музичний супровід до вистави створив гурт «ДахаБраха». «Я — мрія...» була створена компанією «Spectaculaires, Les Allumeurs d’images». У 2015 році цю виставу уже показували в Києві з великим успіхом завдяки її гуманістичному змісту. Цього року глядачі побачать її в оновленому вигляді з музичним супроводом. Дивіться наживо вуличну виставу «Я — мрія...» 11 червня о 22:05 на Суспільному.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На 30-річчя фестивалю Тарас Бульба хтось йде?
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
Новый рэп о важных вещах в жизни... Здесь обо всём. У каждого может быть личное восприятие и оценка. О грустных вещах. Автор дейстительно болен и болезнь пока побеждает. Не коронавирус И НЕ ВИРУС но другое. Был бы благодарен если б не удаляли. Лучше вести здоровый образ жизни.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Чо ж удалять, на твои посты смотреть, как в кунсткамеру попасть.
Автор, это очевидно ты, разве что у тебя есть ещё знакомый с такими же точно психиатрическими отклонениями
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Новый рэп о важных вещах в жизни... Здесь обо всём. У каждого может быть личное восприятие и оценка. О грустных вещах. Автор дейстительно болен и болезнь пока побеждает. Не коронавирус И НЕ ВИРУС но другое. Был бы благодарен если б не удаляли. Лучше вести здоровый образ жизни.
Лучше уж, на французском/испанском/японском/немецком....
Не, на немецком не нужно, Olexa не одобрит....
 
Зверху