FM-радіо

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В киевском FM назревает срач: нацсовет отобрал лицензию на 99,4 у курченковского Lounge Fm и выдал станции «Громадське радіо». Стороны высказались.

Кстати, сейчас в верхнем (западном) УКВ-диапазоне на телефон ловится все 32 станции. В нижнем (советском) на VEF 216 сейчас пока 4, скоро будет 3, месяц назад было 6 станций, год назад ещё и звук УТ-1. Список тут.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
В нижнем (советском) на VEF 216 сейчас пока 4, скоро будет 3, месяц назад было 6 станций,
Смысла там вещать всё меньше и меньше, импортных приёмников в этом диапазане считаные единицы, к тому же, у многих из них где есть этот диапазон, не обеспечена возможность декодировать стереосигнал с полярной модуляцией (а не с пилот-тоном как в FM). Я уже не говорю, что автомагнитол с такими возможностями ещё меньше - а ведь автомобилисты - основной "целевой потребитель" УКВ(FM) радиовещания.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Питання мешканцям Закарпаття, чи слухаєте ви Тиса ФМ? Здивувала якість контенту і те, що це структурний підрозділ державного радіо.
@Матвєй , @Julian, @Дюрі-бачі
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Питання мешканцям Закарпаття, чи слухаєте ви Тиса ФМ? Здивувала якість контенту і те, що це структурний підрозділ державного радіо.
@Матвєй , @Julian, @Дюрі-бачі
Слухаю, але максимум в маршрутному транспорті.Давно вже перейшов на стрімінгові сервіси. По наповненню в нас непогані станції Тиса ФМ, Закарпаття ФМ та Єден радіо(останнє з інтернет трансляцією зв'язано)
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Питання мешканцям Закарпаття, чи слухаєте ви Тиса ФМ? Здивувала якість контенту і те, що це структурний підрозділ державного радіо.
@Матвєй , @Julian, @Дюрі-бачі
Раніше слухав, але останній час як і Матвей слухаю Spotify або закордонні радіо через інтернет.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
чи слухаєте ви Тиса ФМ? Здивувала якість контенту і те, що це структурний підрозділ державного радіо.
Хоч би незабаром і вони не потрапили під покращення:
Сьогодні в кожній області України регіональне суспільне радіо мовить у певні відрізку часу в ефірі «Українського радіо»: 07:10–8:00, 12:10–13:00, 17:10–18:00, 20:10–20:50. Контент регіонального радіо в кожній філії створюють від 8 до 15 журналістів (вони ж є і редакторами, і ведучими), лінійний продюсер (деякі продюсери поєднують продюсування з роботою ведучими), плюс працівники технічних служб (звукорежисери та інші).
Нова концепція передбачає два відрізки регіонального радіо о 12:10 і 17:10 тривалістю півтори години сумарно, але лише в будні. У вихідні регіони мовчатимуть. У штаті залишаться троє працівників, які робитимуть програми для регіону в межах двох регіональних відрізків і про регіон для проєктів «Українського радіо» і радіо «Промінь». Керівника на місці не буде, продюсерам радіо запропонують посади редакторів з меншим окладом.
Як відомо «Детектору медіа» з власних джерел, нова концепція регіонального мовлення передбачає скорочення штату філій приблизно на 44% (як телевізійників, так і радійників). За попередніми даними, скорочення мають відбутися у квітні-травні 2020 року. Очікується, що в середині лютого НСТУ почне повідомляти про скорочення.
– Працівників радіо у філії має залишитися практично половина від тієї кількості, яка є зараз. Радійники які залишаться, забезпечуватимуть ефіри на регіональних відрізках (радіо «Ужгород») та на радіо «Тиса FM», також будуть залучені в ефірах програми «Вся країна».
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Їх вже пробували скоротити за папєрєдніків 5 років тому.
Трішки змінивши слова Дубілєта, отримуаємо: "Уявляєте, я провів інспекцію і виявив у нас регіональні Дирекції радіо. Я вирішив їх скоротити".
Краще би скоротили "громадське" таке лайно за державні гроші роблять, на вуха не натягнеш.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Краще би скоротили "громадське" таке лайно за державні гроші роблять, на вуха не натягнеш.

Вы там случайно «Громадське» с «Суспільним» не попутали? А то это как Бабеля с Бебелем, у Громадського нет госфинансирования.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сплутав. Тому що за контентом дуже схоже на Радіо "Маяк" тільки українською. Але слоган "Слухайте. Думайте" дає відповідь, чому такий контент.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
за контентом дуже схоже на Радіо "Маяк" тільки українською
Обычно украинским аналогом «Маяка» всегда считали «Промінь». Сейчас вообще о чём речь?
Есть три государственные сети: УР-1, УР-2 «Промінь» и УР-3 «Культура» и областные врезки на них, есть непонятно где вещающее иновещание ВСРУ (ну и название), ещё есть военное «Армія FM». Плюс несколько локальных, вроде «Тиса FM».
Слухайте. Думайте
Это как раз «Громадське радіо» без гос. финансирования. Пока не отключили в Киеве в советском УКВ, подсел по ним слушать каждое утро программу «Украинской службы Польского радио».
 
  • Like
Реакції: idea

Игорь 880

Заблокирован
Реєстрація
24.11.19
Місто
Киев
Маяк уже не тот эх.... Давно радио не слухав.. Последний раз в 2013 году
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Это как раз «Громадське радіо» без гос. финансирования. Пока не отключили в Киеве в советском УКВ, подсел по ним слушать каждое утро программу «Украинской службы Польского радио».
Воно в мене в гаражі, тому слухаю зазвичай ввечорі, або на вихідних. А там запрошують державних діячів середньої ланки, які працюють брєдогенераторами.
А "Промінь" в тебе ще лишився в УКВ нижньому? Бо в мене пропав, а там значно кращі програми.

Еееххх, памятаю "Промінь" початку 90-х, тоді це дійсно була культова радіостанція. Рок-випуски у неділю.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Воно в мене в гаражі, тому слухаю зазвичай ввечорі, або на вихідних.
Возможно ещё, вечером на УР-1 эфир совместного производства с «Громадське радіо», вот позывные и прозвучали.
А "Промінь" в тебе ще лишився в УКВ нижньому?
До осени слушал его, потом отключили.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Але слоган "Слухайте. Думайте" дає відповідь, чому такий контент.

News/Talk формат традиционно очень узкий, можно ещё Эхо Мацы вспомнить, как путеводную звезду.
Проминь щас поинтереснее стал, насколько я могу судить. Больше для массовой публики.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Кроме цикла по истории ТВ, оказывается, был ещё о радио. В основном, о киевском, но и не только.
13 статей плюс дополнительная год назад.
Борис Скуратовский
Украинское радиовещание: «от» и «до»

Для удобства чтения скинул одним файлом.
 

Вкладення

  • radio.txt
    461.5 КБ · Перегляди: 17

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Мене бісить, коли хітфм, мелодія, максимум почали крутити кацапські пісні.
Якихось реперів, лободу, лорак.
Раніше ввімкнув і слухаєш, а тепер доводиться перемикати, як тут хтось рекомендував.
Просто при зе вони всі відчули розслабон. Чи ні?
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
monter тут головне без задротства. Нормальних українських гуртів можна на одній руці перерахувати. Що виходить треба слухати другорядний шлак аби тільки українською? Мені особисто не принципово якою мовою, але одна українська набридає.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Нормальних українських гуртів можна на одній руці перерахувати. Що виходить треба слухати другорядний шлак аби тільки українською?
Нормальних, чи "форматних"?

Якісної української музики багато. Але більшість її неформатна. З певними українськими гуртами, які співають українською, познайомився на закордонних стрімінгових радіостанціях.
Щодо "панятлівасті для какапів", то все муйня. До війни вони і Вакарчука, і ВВ хавали незважаючи, що ті співали українською.
 
Зверху