SIP

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Maxxx, зараз запитаємо автора що йому: "шашечки чи їхати".

@Vval, тобі трафік на мобільні напрями треба здешевшити чи мобільну нумерацію отримати? (Зрозуміло що обидва питання в розрізі SIPом через транк).

Maxxx, ІТ, ЛС (з тих кого я перечислив)
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Кременчуг
Телефон
Xiaomi Redmi 10 4/64GB
Мне нужно "оптимизировать" на мобильные направления и на межгород.
Вопросом про мобильную нумерацию меня поставили в небольшой тупик :). Всё зависит от цены. Больше имелась в виду городская нумерация, но её наверное вряд ли кто-то даст кроме укртелекома в моём городе(разве что ИТ) - поэтому это был вопрос на всякий случай. Возможно городской номер в Киеве итп итд.
У нас городская нумерация от УТ (более 2 сотен индексов есть). Может нам и не нужно столько, может у кого дешевле. Т.е. вопрос оптимизация расходов ( ну экономить напрягают, хотя и суммы не так чтоб и ... страшные, но это Маххху 100 баксов плюс минус фигня ;))
Т.е. тут не для того, чтобы набрать всего-всего. Тут чтобы набрать правильно. Удобство повысить, цену оптимизировать. До развёртывания IP мы были как бы привязаны к УТ. Сейчас можно и по сторонам осмотреться.
Как то так.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Vval, тогда ИТ транк и шлюз для 3х слонов (на сколько линий смотрите сами), по опыту лучший вариант, имхо.
 
  • Like
Реакції: Vval

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А кто клиентом Acrobits на ios пользуется? Ничего не делал - тупо пропал звук при звонках, соединение есть, но тишина.. Думал, мой Астер что-то сбрендил, или кодеки-шмодеки, но ничего не помогло, и на других клиентах все ок, потом стал проверять на сторонних сервисах, Ателеком, Задарма - тоже нет звука.. Переставлять аппликуху не хочу, влом вносить снова все учетки сипа, и ничего ж не делал, к тому же, софт я купил, хочу добиться от поддержки чего-то, создал тикет, посмотрим..
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А кто клиентом Acrobits на ios пользуется? Ничего не делал - тупо пропал звук при звонках, соединение есть, но тишина.. Думал, мой Астер что-то сбрендил, или кодеки-шмодеки, но ничего не помогло, и на других клиентах все ок, потом стал проверять на сторонних сервисах, Ателеком, Задарма - тоже нет звука.. Переставлять аппликуху не хочу, влом вносить снова все учетки сипа, и ничего ж не делал, к тому же, софт я купил, хочу добиться от поддержки чего-то, создал тикет, посмотрим..
Чекніть роутер, спробуйте на мобільних даних.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Поддержка Акробитс отписалась - посоветовали перебрать варианты в настройках "Обход NAT", у меня там стояло "Авто", в случае с моим Астером помогло включение STUN, для Задармы и Ателекома - выставил "Выключить" и пошел звук.

Добавлено через 3 минуты
Чекніть роутер, спробуйте на мобільних даних.

Я ж казав, що з іншими клієнтами все ок, тобто проблема не в роутері та не в каналі передачі, а в Акробітсі та його налаштуваннях, так і є.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Поддержка Акробитс отписалась - посоветовали перебрать варианты в настройках "Обход NAT", у меня там стояло "Авто", в случае с моим Астером помогло включение STUN, для Задармы и Ателекома - выставил "Выключить" и пошел звук.

Добавлено через 3 минуты




Я ж казав, що з іншими клієнтами все ок, тобто проблема не в роутері та не в каналі передачі, а в Акробітсі та його налаштуваннях, так і є.
О, добре, що розібралися, бо я не зміг на своєму Huawei WS319.... Акробітс не хоче ніяк на ньому працювати, хоча ІТФон звук дає... Скажіть, який стун прописували ви?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
knedlyk, нічого не прописував додатково, просто вибрав з варіантів stun і все. Мабуть, це їх якийсь. В Айтіфоні працювало нормально.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Останні кілька днів на мої номери Хмарної АТС від УТК вночі стали надходити дзвінки з невідомих номерів 0916хххх. Передзвонив вранці - автовідповідач Лайки. Не підкажете, як це можна побороти?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
knedlyk, забань вхідні з +380916******
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А я звідки знаю? Ти ж сам не читаєш мануал, а хочеш щоб ми тут телепатично дали тобі відповідь. Я не мольфар. ;)
:))) як я розумію, забанити діяпазон на смартфоні з Android не вдасться, так?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, допоможіть з вирішенням дивної проблеми. При дзвінках на 0800 з хардфону (Хмарна АТС Укртелеком) часто не чую голос на тому кінці, тоді як при дзвінках з софтфону в тій же мережі все ок, таке саме спіймав на переадресованих номерах. При цьому це поодинокі випадки радше. IP телефон Escene WiFi. Дякую!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Колеги, буквально от зараз помітив проблему на своєму хардовому терміналі: зв'язок обривається на 2 хв. 32 сек. (ІТ та Укртелеком). Специ з УТК надіслали лоґ:
Код:
500 Cseq too small for this call.
Як це побороти? Термінал Escene ws290.

При цьому через софтфон (Acrobits) все файно...

UPD: знайшов рішення: замінив sip порт на стандартний 5060 (раніше ставив 5062 для уникання спаму).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
І знову цей сіп... У мене дивна ситуація з sip на базі УТК: при дзвінках з хардфона на деякі номери відбувається миттєве з'єднання, але я не чую нікого. При цьому з софтфону у тій же мережі все ок і навіть з того же хардфону, але з оператором ІТ все ок.

Супорт пише відмазки, типу перевірте sip-alg, nat, бо ми бачимо сірі ip-адреси....

Не можу додзвонитися як не дивно на 27.ua 0800202727 і ще на один місцевий номер. На решту номерів все ок.

Хто що знає з цього приводу? Куди копати чи кого копати?
 
Реєстрація
05.10.19
Місто
Одесса
Помогите разобраться нубу. Установил себе на телефон клиент задарма чтобы попробовать что это такое. Сейчас при звонке абонент, которому я звоню, видет мой лайфовский номер. Это вообще как происходит, и не будут ли мне списывать деньги с лайфа за звонки?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
будут ли мне списывать деньги с лайфа за звонки?
З мобільного точно списувати гроші не буде: буде списувати із сіп аккаунту. Номер використовується сіп провайдером виключно для цілей ідентифікації (Ви його, очевидно, авторизували по смс), тоді як сам мобільний оператор участі у таких дзвінках через сіп не бере.
Я раніше авторизовував в якості АОН на Сіпнеті російський номер +7 (той номер Мегафону був в роумінгу і давно в мінусах), потім прикріпив до чинного номера Теле2, батько дзвонив багато, абонети бачили той номер, але гроші їло з аккаунта Сіпнету, а не з мобільного рахунку.
А от як сіп провайдерам вдається маскуватися при додзвоні під звичайні мобільні і використовувати в якості ідентифікатора номери, які належать іншим операторам/провайдерам, я й сам не розумію і цікаво було б, якби хтось пояснив. Але це загальна практика у багатьох сіп провайдерів.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Укртелеком надіслав сьогодні попередження щодо захисту безпеки для користувачів SIP:

Останнім часом збільшилась кількість спроб щодо отримання кібер-злочинцями несанкціонованого доступу до реєстраційних даних користувачів послуг Хмарна АТС та SIP-лінія. У разі отримання такого доступу шахраї можуть здійснити велику кількість викликів в інші країни за кошт абонентів.

ПАТ «Укртелеком» наполегливо рекомендує для запобігання фінансових втрат наших клієнтів керуватися наступними рекомендаціями:

  • Відключайте вихід на міжнародні напрямки, якщо не плануєте дзвінки за кордон.
  • Не використовуйте логін і пароль за замовчуванням для доступу до АТС.
  • Змініть пароль входу на ПК і пароль до робочого кабінету на більш складні. Паролі не повинні зберігатися в інтернет-браузерах і не повинні бути доступними третім особам.
  • Встановіть ліміти на зв'язок операторів IP-телефонії в особистому кабінеті відповідно до Ваших потреб.
  • Налаштуйте розклад роботи АТС таким чином, щоб унеможливити вихідні виклики в неробочий час Вашої компанії.
 
Зверху