Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band

BMX

Реєстрація
09.05.10
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone SE
Re: Обсуждение фитнес-трекера Xiaomi Mi Band

Мы тут с девушкой опытным путём определили, что браслет не фиксирует сон, если ложиться позже 5 утра. Логика при разработке, наверное, была такова, что целевая аудитория браслета (за ЗОЖ) в такое время уже вставать должна :D Как побороть, пока не придумали.
Зато если после пробуждения валяться в кровати - засчитывает как сон.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Обсуждение фитнес-трекера Xiaomi Mi Band

Да вот нет. Сегодня я проснулся в 11:58 (браслет показал 11:53) и валялся себе дальше в кровати со смартом в правой руке, левая отдыхала под подушкой без движения, но как дальнейший сон ничего не было засчитано :)
 
  • Like
Реакції: BMX

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
имхо, через месяц на али будет до 30$
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Пример, когда ложишься спать пьяным. Из-за повышенного пульса ми бенд не увидел "глубокой" фазы сна.
 

Вкладення

  • IMG_0421.PNG
    IMG_0421.PNG
    117.4 КБ · Перегляди: 118
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Mi Band 2 - достал из коробки, экран не светится, не заряжается.
Жду советов

возвращай назад продавцу, если с али - пиши продавцу.
мне пришел с али с браком (держал заряд два дня), продавец выслал новый (пришлось доплатить 5$ и старый никуда не отправлял)
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Mi Band 2 користуюсь 10 днів. Батареї залишилоць ще 47%. Знайшов на "синьому" форумі, як включити відображення "Хто телефонував" і від кого смс.Зручна штука
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Зарядки вистачило на 21 день. Як для мене, то норм
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кинь опис алгоритму включення імен контактів.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Киев\Чернигов

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Я тут подумав, що трекером можна викрадати паролі до банкомату. Тільки треба щоб трекер був на правильній руці. Для цього можуть оголосити, що для правильних то точних результатів треба носити два трекера-по одному на руку. Так само можна збирати та викрадати різні паролі та дані
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
krebs83, зараз заплющу очі, простягну руки, зроблю вумне обличчя і вгадаю)

якщо ти хотів роз'яснення суті написаного мною, то:

трекер рахує кроки. очевидно, там є датчик, який відслідковує динаміку руху трекера на руці в просторі а також зупинки такого руху. І як здається, ці датчики дуже чутливі, адже керування автомобілем трактується як ходьба.
На що ще здатні ці датчики я не знаю. Але допускаю, що вони можуть зчитувати траекторію руху руки при вводі пароля: в банкоматі чи в іншій системі з підвищеними вимогами до безпеки. Можливо, навіть набір на клавіатурі. Запис усіх моїх рухів передається в Китай. Цілком ймовірно, що там вони в своїй сукупності можуть бути розшифровані. Хай не мої, бо я для них як джерело інформації непотрібен, але трекери певно носять і носії таємниць.
Проблема, щоб трекер був на руці, яка вводить паролі може бути вирішена маркетинговим ходом згідно якого нас спонукають для кращої роботи трекінга носити трекери на кожній руці.

Да, я знаю, що будуть бажаючі записати мене в клуб параноїків. Певно, я таким і є.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Киев\Чернигов
krebs83, зараз заплющу очі, простягну руки, зроблю вумне обличчя і вгадаю)

якщо ти хотів роз'яснення суті написаного мною, то:

трекер рахує кроки. очевидно, там є датчик, який відслідковує динаміку руху трекера на руці в просторі а також зупинки такого руху. І як здається, ці датчики дуже чутливі, адже керування автомобілем трактується як ходьба.
На що ще здатні ці датчики я не знаю. Але допускаю, що вони можуть зчитувати траекторію руху руки при вводі пароля: в банкоматі чи в іншій системі з підвищеними вимогами до безпеки. Можливо, навіть набір на клавіатурі. Запис усіх моїх рухів
Да, я знаю, що будуть бажаючі записати мене в клуб параноїків. Певно, я таким і є.

Ми банд 2 считает очень четенько. Работа по крайней мере сидя за компьютером не считает, за рулём тоже. Взмах рукой тоже не считает
 
Зверху