Платіжні карти. Бажаний функціонал.

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи дозволяється нанесення написів (треба поставити у кутку знак валюти) на банк. картку? Чи не буде проблем закордоном?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Первый вопрос - хз.
Второй - никого не волнует, как кто свою карту использует (хоть формально это и собственность банка). Хочешь - разрисуй всю, всем пофиг.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Roman_UA, ти не повинен ставити позначки на емблеми МПС або банку, а також фізично пошкоджувати пластик.

Скажемо так. Ти маркером зробив позначку, до тебе доколихалися через це, ти позначку прибрав і немає якихось слідів її наявності.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
ти не повинен ставити позначки на емблеми МПС або банку, а також фізично пошкоджувати пластик.
я на порожньому місці)

Ти маркером зробив позначку, до тебе доколихалися через це, ти позначку прибрав і немає якихось слідів її наявності.
Не факт що маркер можна буде стерти. Як варіант, знайти наліпки)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ой не о том ты беспокоишься. Главное, чтобы на карте деньги были :)

Как в анекдоте
К начальнику отделения банка приходит операционистка и жалуется на клиента, что он матом ругается, а она его выгнала.
-А что за клиент?
-Да мужик какой-то, выиграл в лотерею миллион.
-И как ты думаешь, что я тебе сейчас скажу?
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Roman_UA, ти не повинен ставити позначки на емблеми МПС або банку, а також фізично пошкоджувати пластик.
Скажемо так. Ти маркером зробив позначку, до тебе доколихалися через це, ти позначку прибрав і немає якихось слідів її наявності.
неужели до кого-то доколыхались из-за такого?
Не знаю... у меня испокон веков половина карт "рунами" исцарапана :)
(на многих картах след маркера практически не держится)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Чи дозволяється нанесення написів (треба поставити у кутку знак валюти) на банк. картку? Чи не буде проблем закордоном?
Мені прямо в пумбі банкірша маркером написала-$, "шоб ви, дядьку, не путалися між картками, бо в вас їх чотири"....
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Должен быть функционал как в Моно но с бесплатным снятием :D
 
Зверху