ПДР і все, що з ними пов'язано

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На цьому відео водій світлого седана однозначно не правий, але він тебе не бачив, бо там, зліва на обочині за велосипедистом, безпосередньо перед перехрестям, якийсь олень припаркував свій напіввантажний паркетник, чим перекрив оглядовість дороги для водія світлого седана. Та й здається мені, що ти занадто швидко їздиш, як для таких відносно вузьких вулиць і розбитих доріг. Або то реєстратор так картинку пришвидшено відображає.

Добавлено через 8 минут
І в цьому відео 2 оленя припаркувались зліва перед перехрестям, так, що тебе не видно із другорядної дороги. А водій бехи, замість того, щоб зупинитись, вирішив проскочити, - теж олень. Погане там місце. Постійно паркуються перед перехрестям. Раджу їздити там помаліше, бо влетиш колись в когось.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: GAS

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
то реєстратор так картинку пришвидшено відображає.
Наверное, там скорость около 40 км/ч
Раджу їздити там помаліше, бо влетиш колись в когось.
Я вообще там редко езжу, именно с той стороны, бо очень плохой участок дороги. Но вот как раз на случай, если вдруг какая хрень, я и интересуюсь о виновности. Ну насколько я понял, таки обоюдка, так что лучше действительно быть аккуратнее

Вот там интересно как будут разбираться Хотя, как по мне, все достаточно очевидно.

Мне тоже кажется, что всё предельно ясно :)
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На другорядній може бути знак "Уступи дорогу". В Києві взяли моду знімати знаки "Головна дорога" і залишати виключно "Уступи дорогу". І нічого не зрозуміло на таких перехрестях.
 
Реєстрація
23.12.15
Місто
Днепр
Прапорщик, "понёс бы я наказание?"
Конкретно в этом случае - нет! Т.к. аргументированно не прав другой водитель.
 
  • Like
Реакції: GAS

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В Києві взяли моду знімати знаки "Головна дорога" і залишати виключно "Уступи дорогу". І нічого не зрозуміло на таких перехрестях
В Одессе с 90-х годов так. Привыкли. Крутишь головой во все стороны, потому что вчера знак висел, сегодня его ветром сдуло и все - второстепенная стала помехой справа.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Откуда видно что со второстепенной?

На другорядній може бути знак "Уступи дорогу". В Києві взяли моду знімати знаки "Головна дорога" і залишати виключно "Уступи дорогу". І нічого не зрозуміло на таких перехрестях.

В Одессе с 90-х годов так. Привыкли. Крутишь головой во все стороны, потому что вчера знак висел, сегодня его ветром сдуло и все - второстепенная стала помехой справа.

Вот и у нас точно так же, всего лишь на парочке перекрёстков висит знак главной, а так везде "Уступи дорогу". Но даже если бы там не было такого знака, я для него - помеха справа, в любом случае он мне должен уступить.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

Какой знак имеет бОльший приоритет - Стоп или Уступи дорогу? На перекрестке у одного знак Стоп, у другого слева знак УД - кто когодолжен пропустить?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, вони рівнозначні. Необхідно користуватися правилом проїзду перехресть: "Завада справа або пропустити того, хто рухається прямо у випадку повороту іншого ТЗ".
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, вони рівнозначні. Необхідно користуватися правилом проїзду перехресть: "Завада справа або пропустити того, хто рухається прямо у випадку повороту іншого ТЗ".
Т.е. если у кого знак УД едет прямо, но помеха справа со стороны у которого знак Стоп, а тот у кого знак Стоп поворачивает направо, то преимущество в проезде имеет тот у которого знак УД?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, нечітко висловився. Другий варіант, це якщо машини одна навпроти іншої і одна з них виконує лівий поворот.
В твому випадку буде діяти правило "завада справа".
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, вони рівнозначні. Необхідно користуватися правилом проїзду перехресть: "Завада справа або пропустити того, хто рухається прямо у випадку повороту іншого ТЗ".

Может сразу подскажешь - какой пункт пдд это?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

Может сразу подскажешь - какой пункт пдд это?
Що саме? Пропускати заваду справа? Чи той, що знаки мають однаковий пріоритет?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

Это о нерегулируемых перекрестках, а я о тех, где знак Стоп и УД. Где в пдд указано, что эти два знака равнозначны и необходимо уступать тем, кто справа?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

Где в пдд указано, что эти два знака равнозначны и необходимо уступать тем, кто справа?
Ніде не вказано, що один з них має перевагу. Висновок - вони рівнозначні.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, а где это такой перекресток? Его на гугл-панораммах посмотреть можно?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Re: Выписали протокол за нарушение ПДД. что дальше

utwer, возможно в описании знаков. Они по описанию одинаковы, с той только разницей, что при знаке "Стоп" нужно еще и остановиться.
Так что в этом смысле оба знака равнозначны. Разве что возможны варианты, когда тот, кто подъехал к перекрестку со знаком "Уступи дорогу" раньше или одновременно с тем, кто подъехал со стороны знака "Стоп", то он может проехать перекресток раньше, поскольку пока там притормозят, он уже совершит маневр.
Я понял, что тебе нужно описание в ПДД ситуации проезда перекрестка с набором таких знаков. Если попадешь в аварию в такой ситуации, расскажешь, как ты доказывал несовершенство ПДД в суде.:)
 
Зверху