Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Прийшла дуже вигідна пропозиція сьогодні:
« Важко уявити більш вигідну пропозицію - даруємо 20 грн! Отримати їх дуже просто: поповніть рахунок на 30 грн до 02.06.19. Дізнавайтесь більше за номером 111*1»
 
Реєстрація
12.03.15
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3S Pro
current, фігня! Мені таке приходило вже кілька місяців мало не щодня.
А от сьогодні вони мене здивували - "Поповнюйте рахунок від 20 грн, а ми подаруємо Вам 50 грн."
Номер, звичайно, тільки на вхідних.

P.S.
Збрехав. Виявляється СМС з такими умовами в мене вже була 23.05. Навіть не звернув уваги.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
мне кажется, это уже никому не приходит, только за пополнение.

отчего же, приходят на номера которые только для входящих. Заметил тенденцию: в начале месяца приходят подарки за пополнение, ближе к концу за СМС. Похожая тенденция, если звонил с номера (Лайт), сначала приходят за пополнение, т.е. после платного события (звонка), а через пару месяцев за СМС.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
сергій, со стартом MNP бонусы за смс не приходят. Только "пополнись на, получишь во"
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Бонусы за СМС пропали вместе с тарифом БИ "29+" . Совпадение ? ;)
 
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Не знаю, чим такий особливий мій номер..? Чи я обраний? З середини січня (приблизно) до сьогодні - майже щодня (іноді - раз на три дні) приходили смс: "поповни 50 - отримай 30", "поповни 50 - отримай 20", "поповни 50 - отримай 10", "поповни 30 - отримай 20". Я не поповнюю (немає потреби), а вони шлють і шлють. Задовбали :mad:
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Если ещё кому то стало не ясно, то уточню - подарки кончились, - теперь бесплатное только за деньги)) это новая политика водафона, ну до конца года точно.. :D


Для вд смс бесплатны, забаньте их, берегите и укрепляйте нервы)..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Бонусні кошти замінили вже на 20 хвилин за поповнення.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
предлагают - пополни 30 дадим 20 до 09.06.2019

 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
"Бажаєте платити за послуги зв'язку вдвічі менше цілих півроку? Просто зараз відправте SMS на номер 6210 та отримайте знижку 50% на оплату пакета послуг. Деталі: 111*1"
Тариф старт.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
сергій, со стартом MNP бонусы за смс не приходят. Только "пополнись на, получишь во"

проверил полочный номер. Пришла смс до 16.06: Отправьте СМС и получите 20. Так что все живо и действенно!
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
на полочний захід прийшла пропозиція поповнити рахунок на 50 грн і отримати знижку 20% на оплату абонки
 
Зверху