КТ315 vs. КТ361

Есть ли среди нас радиолюбители?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    39

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
А вообще народ. если вы тут такие радиолюбители-коротковолновики, как там прохождение на высокочастотных гражданских диапазонах 13 и 11 м? А то лень зря подвала доставать свой VEF 206 Export Edition.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Кропивницький
А вообще народ. если вы тут такие радиолюбители-коротковолновики, как там прохождение на высокочастотных гражданских диапазонах 13 и 11 м? А то лень зря подвала доставать свой VEF 206 Export Edition.
На 11 м сегодня слышал как абхазы кого-то крыли матом. :D

Добавлено через 4 минуты
цифровые обработки для гитары - гавно гавном.
Странно. DSP вроде должны быть ничего...
 
Останнє редагування:

Star

Заблокирован
Реєстрація
25.01.09
Місто
Луганская обл.
Телефон
Nokia X2-02;
Fly-TS107
EricX, купи себе нормальную сибишку, а свой VEF 206 кинь, чтобы он на лету рассыпался! :-D
 

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Починав паяти зі школи, радіолюбительство переслідувало мене на протязі всього життя :)- інститут, армія, робота. Багато зроблено своїми руками. Зараз ні бажання, ні часу,ні тим більше потреби в цьому нема. Жаль.. хороша школа для фахівця,стимул вчитися і практичні навики роботи. Осцилограф,генератор,і ще всіляке начиння ніяк рука не піднімається викинути ....
 

Vad73

местный
Реєстрація
27.02.09
Місто
Gnivan'-city
Телефон
LG L70
Начинал с радиокружка ,когдато много собирал своими руками- сейчас элементарно не хватает времени да и китайцы отбили охоту:( ,а ремонтом бытовой техники занимаюсь в не рабочее время, на работе опять же ремонт и наладка только промышленного оборудывания... P.S. На счёт КТ315 и КТ361 то по моей практике первых встречалось минимум на порядок больше чем вторых я думаю что это связано с тем что большинство аппаратуры имеет общий "-" ...
 

ariss

Заблокирован
Реєстрація
05.06.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia 5800 XpressMusic, N95-2, N73
А почему тема названа КТ315 versus КТ361? Это разве борьба? Или один из этих транзисторов должен быть лучше?

Добавлено через 10 минут
Жаль.. хороша школа для фахівця,стимул вчитися і практичні навики роботи. Осцилограф,генератор,і ще всіляке начиння ніяк рука не піднімається викинути ....

Як я Вас розумію. Я, навіть, напам"ять знав нумерацію виводів інтегральних мікросхем TTL. Полюбляв я на них фантазувати. А тепер що? Фантазуемо на компьютері. Так, це набагато краще, але компьютеризація інколи перебиває деякі тонкощі в завершальному конструюванні кінцевого виробу. Згадайте комп"ютер Sinclair або телефони з АВН (АОН). Дивлячись на те, яка саме серія ІМС використовується (155, 555, 1553, 1555) ми сиділи і думали про те, де саме паяти фільтруючі конденсатори і якої саме ємності, який діапазон напруги живлення повинен бути, якого опору повинні бути резистори на виходах ІМС з відкритим коллектором і т. ін. Так, в кого був осциллограф було простіше, але отримування практичного досвіду зараз нереальна можливість. Деякі навіть законом Ома ігнорують.
Ну... і саме найгірше те, що ми стали куди лінивими ніж китайці....
 
Останнє редагування:

Star

Заблокирован
Реєстрація
25.01.09
Місто
Луганская обл.
Телефон
Nokia X2-02;
Fly-TS107
Друзья мои! Я поздравляю всех с днем Радио! Да здравствует QRZ.RU калбок! И сайт тоже! Всем привет от UR5МОV! Мы хамы! Всем привет о нас!

Добавлено через 7 минут
Я ще малый до ГУ-81М и ГУ 43Б!
 
Останнє редагування:
Зверху