Интертелеком на Xiaomi

Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
В мене стоїть порт miui 10 android 8.1 CDMA теж працює (led індикація тількі не працює), на стоку глобальному теж працює,
а от на кастомах майже усіх не працює, навіть при включенні через інж. меню, мережа з'вляється та падає
Redmi 3 2/16
Signal guru тут не вплине, бо cdma в модемі включено
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
В мене були проблеми з запуском CDMA на Xiaomi Mi Note 3. Також, при перемиканні через інженерне меню мережа з`являлася та падала. Апарат за замовчуванням повинен був підтримувати CDMA. Був дуже розчарований, бо залишалися лише варіанти повязані з отриманням ROOT, а це у свою чергу в перспективі породжувало проблеми з роботою Google Pay. Тоді згадав за спосіб описаний на 4PDA для Mi Max 3 (потрібно поставити додаток Hidden Android Settings і в розділі BandMode включити Ceiiuar 800). Спробував і зразу все запрацювало. Щодо версії апарату то в мене вона MST8 (для Арабських Еміратів), версія MIUI 10.3.2.0 стабільна, Android 8.1
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Вообщем ситуация следующая: Xiaomi всеядные (Mi8 по крайней мере). Запускаются белые руимки, ЕК и синие - все без проблем.

Кстати, на глобалках работает и CDMA, и LTE band20 кому интересно. Перепроверил в Турции.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Кстати, на глобалках работает и CDMA, и LTE band20 кому интересно. Перепроверил в Турции.

Тобто, Ви хочете сказати, що телефон, для прикладу мій Мі9, яккий в Україні працює в СДМА в Турції зайде в роумінг LTE і буде працюватти? Якщо так то прикольно. думаю найближчим часом перевірю

А так підтверджую, якщо телефон при перевірці ІМЕЙ (*#06#)видає MEID, то в СДМА працювати буде. Не буду гаранттувати, що 100%, але в теорії мав би працювати- Хоч мій Мі9 ні на коробці і взагалі немає ніде вказівок. що він працює в CDMA. На коробці пише GLOBAL Versoion LTE+LTE, і в характеристиках також не вказується CDMA. Але вставив карточку і все запрацювало і на білій картці і на ЕК, і на старій ( біло-синій) і на жовто-синій і саме цікаво, що на картці ( біло-синій) запрограмованій КДДЕ для яблопада також все працює- і інтернет і голос, хоч га більшості телефонів( той самий мейзу) або голос без інтернету, або включаєш мобільні дані з СДМА і не маєш ні голосу ні інтернету. Десь так.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Тобто, Ви хочете сказати, що телефон, для прикладу мій Мі9, яккий в Україні працює в СДМА в Турції зайде в роумінг LTE і буде працюватти? Якщо так то прикольно. думаю найближчим часом перевірю

А так підтверджую, якщо телефон при перевірці ІМЕЙ (*#06#)видає MEID, то в СДМА працювати буде. Не буду гаранттувати, що 100%, але в теорії мав би працювати

Он в роуминге будет работать с симкой слонов. Не с ИТ.

Речь шла про то, что у нас типа "китайцы под глобалки переделанные", а у китайцев нет band20. Ничего подобного: в наших трубках и CDMA работает, и band20.

П.С. за ми9 не в курсе :(
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Проверено на mi max 3, в аппарате есть lte b20 + cdma 800. Проверено в польше, молдове и в болгарии. Аппарат китаец с модифицированной прошивкой.
 
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Ко вниманию желающих обновить свои кетайские поделия до 9 ведроида:
После обновления нужно в обязательном порядке выставить канал в точке доступа, иначе даже соединяться не будет.

 
Реєстрація
23.10.17
Місто
Odessa
Ко вниманию желающих обновить свои кетайские поделия до 9 ведроида:

После обновления нужно в обязательном порядке выставить канал в точке доступа, иначе даже соединяться не будет.
Rev. B случаем не заработал на 9 Андроид?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Ко вниманию желающих обновить свои кетайские поделия до 9 ведроида:
После обновления нужно в обязательном порядке выставить канал в точке доступа, иначе даже соединяться не будет.
У меня работает
 

Вкладення

  • Screenshot_Настройки_20190602-142533.png
    Screenshot_Настройки_20190602-142533.png
    96.4 КБ · Перегляди: 61

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Cheburator, в последних аппаратных модемах rev. b нет физически.
 
Реєстрація
29.11.10
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7+
ХСобственно может кто-то поделится информацией как подключить CDMA на Redmi 4. Нужно руимку или можно прошить?

На Redmi4 без проблем работали все руимки ИТ, которые я туда ставил, от старых бело-синих, до жовтоблакитних ЕК и айфоновых. Ни разу ничего править не пришлось.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Попался Redmi 4х с CDMA, поставил руим ЕК и заметил что ловит он очень плохо по сравнению с айфон 4. Притом проблем с gsm/umts нету, ловит как и мой самсунг. Это может быть связано с поломкой или так оно и есть с завода?
 
Реєстрація
23.10.17
Місто
Odessa
Попался Redmi 4х с CDMA, поставил руим ЕК и заметил что ловит он очень плохо по сравнению с айфон 4. Притом проблем с gsm/umts нету, ловит как и мой самсунг. Это может быть связано с поломкой или так оно и есть с завода?
Попробуйте поиграться перепрошивкой различных версий модема.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Попробуйте поиграться перепрошивкой различных версий модема.
Спочатку я б його розібрав, і підігнув контакти антени. А то, недавно попався схожий апарат, що першим ділом його почали шити, зробили з нього "кірпіч", а тоді вже дали мені. А проблема виявилась в поганому контакті антени. Не знаю, чи в Redmi 4х використовується одна антена для сдма і жсм, чи дві різні, але я б все-одно почав з антен.
 

Vus

Реєстрація
11.02.14
Місто
Киев
Вчора були з дружиною на відпочинку за містом, покриття ледь-ледь. Так у неї на Самсунгу (теж CDMA) і інтернет, і голос працювали нормально, а в мене на Redmi 4x - фігвам.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вчора були з дружиною на відпочинку за містом, покриття ледь-ледь. Так у неї на Самсунгу (теж CDMA) і інтернет, і голос працювали нормально, а в мене на Redmi 4x - фігвам.
То це не покриття ледь-ледь, а телефон ледь-ледь.:feel:
 
Зверху