Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Автомату, який друкує наліпки з ОК теж.
Що це?

Добавлено через 4 минуты
Радує мене чат-бот Укрпошти в телеграмі. Доволі оперативно відслідковує зміну стану посилок. Не потрібно щодня трекати на сайті.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Укрпочка відправила мою посилку з Китаю на поштове відділення зовсім в іншому районі Києва. Хоча інформує в вайбер про доставку на мій номер.
Хтось стикався з таким? Це глюк укрпочки, чи китайоза неправильно адресу вказав?
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Хтось стикався з таким?
Зтикався. Але після нового року, а не до. :eek:
Це глюк укрпочки, чи китайоза неправильно адресу вказав?
У моєму випадку, це тоді хтось "з бодуна" був і посилку на сортуванні "не туди" загилив.. :rolleyes:
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Mr.Alex, як розрулив?
Дзвонив на "гарячку" 0 800 300 545 і питав, чого це моє відправлення кудись "не туди поїхало". Там вибачились і запропонували або самому зїздити й забрати, або почекати 2-3 дні і отримати відправлення у своєму відділенні. Обрав перше, бо це було не дуже далеко. За мене посилку - ніхто не отримував, ПІБ, адреса, номер телефону, поштовий індекс - все було "моє". Тобто, це дійсно в Укрпошті "прокохали" і відправили "не туди". Згадав, було ще 2 випадки, це коли "хитросракі" китайці - взагалі не відправляли мені посилки, а просто надали трек номери інших отримувачів з України. Дивлюсь - "не туди поїхало". Турбую "гарячку" - там "морозяться". Знову дивлюсь - посилки вже отримано! Ким?! Знову турбую "гарячку" - там знову "морозяться": пишіть заяву на розшук, а ми можливо її розглянемо.. Подав електронну заяву. Тільки не на розшук, а в Київську прокуратуру за місцем знаходження головного підприємства. Тоді в Укрпошті вже "заворушились". А поліція розшукала отримувачів і мені надали письмову відповідь, що по наданим мною трек номерам - зовсім інші отримувачі, а не я. Це було використувано при відкритті спору, який було вирішено на мою користь (кошти було повернено).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Mr.Alex, а номер твій китайози вказували? На посилці.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Mr.Alex, а номер твій китайози вказували? На посилці.
На тих, що отримував - так. А на тих "лівих", що "не туди поїхали" і були кимось отримані - можливо, що ні. З певних причин, мені не надавали інформацію про дійсних отримувачів, але письмово запевняли, що вся інформація отримувачів - відповідає дійсності. Чи "підпадав" під цю "дійсність" і вказаний на посилці номер телефона - хтозна. Щодо номера телефона, то згадав нещодавний випадок (у жовтні), але це було з новою поштою: перевіряю посилку по "китайському" трек номеру - видано кур"єру НП для вручення.. :eek: Дзвоню на "гарячку" НП, з"ясовуємо: трек номер, ПІБ, адреса - все моє, а от вказаний на посилці номер телефона - невідомо чий. Оператор попросила трохи зачекати на лінії, бо вона зараз зв"яжеться з кур"єром. І дуже вчасно, бо кур"єр вже збирався телефонувати на "лівий" номер, що був вказаний на посилці. Оператор надала кур"єру правильний номер. З цікавості, сам подзвонив на цей "лівий" номер - "цей номер не є дійсний". От таке в мене було нещодавно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Mr.Alex, на щастя адекватний оператор Укрпошти попалася. Підтвердила, що інформація про отримувача збігається з моєю, однак індекс розбігається.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Mr.Alex, будеш спілкуватися з оператором в месенджерах - поклич Ріту, вона допоможе.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Две посылки заказал в один день из одного города. До Гонконга шли вместе день в день. С Гонконга улетели, одна уж как неделю доставлена НП, др нет до сих пор. Я так понимаю УП будут доставлять, но все равно странно такой разрыв. Может потеряли?


Код:
【Ukraine】 Delivered. Thank you for using SF Express. Looking forward to serving you again

2018-12-08 17:10:00 [UkraineGMT+8]

【Ukraine】 Arrived at the place of delivery, please go to pick up with notice letter

2018-12-07 02:29:00 [UkraineGMT+8]

【Ukraine】 The customs clearance is completed.

2018-12-04 18:16:00 [UkraineGMT+8]

【Ukraine】 Arrived at the destination country

2018-12-04 18:15:00 [UkraineGMT+8]

【Ukraine】 Customs clearance in progress

Другая
Код:
【Oversea Distribution Center】 Shipment transiting to destination country

2018-12-03 19:24:00 [Oversea Distribution CenterGMT+8]

【Oversea Distribution Center】 Arrived at Oversea Distribution Center

2018-12-03 19:09:00 [Oversea Distribution CenterGMT+8]

【Oversea Distribution Center】 Shipment transiting to destination country

2018-12-03 17:08:00 [UkraineGMT+8]

【Oversea Distribution Center】 Arrived at Oversea Distribution Center

2018-12-03 13:09:00 [UkraineGMT+8]
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Десь вони писали в новинах зі списком відділень, але тепер не знайшов, лише ось: "У разі, якщо клієнт не має змоги роздрукувати супровідний документ, він може назвати номер зареєстрованого відправлення оператору, який роздрукує бланк прямо у відділенні." Я думав там будуть апарати самообслуговування, а по суті цей апарат із наліпками у оператора стоїть.

Термінал на моїй пошті теж не працює (приховують виручку певно) - кажуть, що не вистачає якогось кабеля :)
Але обслуговування хороше, після 19 людей нема, все швидко. 5% знижки за оформлення у особистому кабінеті є. Для міжнародних відправлень це непогано.

Добавлено через 1 минуту
Вик Влад, у мене теж так у Гонконзі згубилась, відправник вислав самостійно наступну.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.09.10
Місто
Україна
одна уж как неделю доставлена НП, др нет до сих пор
у меня также 2 посылки зависли со статусом "знаходиться в процесі оброблення. Востаннє воно зареєстроване 09.12.2018 в об’єкті поштового зв’язку ДОПП КИЇВ з індексом 03909"
что довольно странно, тк раньше попадали в киевское отделение за 1-2дня.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Новина негарна. З`їздив в чуже відділення. Подивився посилку. Трек мій, всі решта дані чужої людини.
Китайцы такое практикуют. Тоже ездил вдругое отделение за своим треком - все остальное не мое
 
  • Like
Реакції: twar

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Там вміст посилки точно не мій. Я сфоткав адресу для доказів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Шкода часу витраченого на дібіла і поіздку в іншу частину міста.
 
Зверху