Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

neandertal

Заблокирован
Реєстрація
24.02.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi Max Prime 3/64
romrom, такое может быть если номер телефона копипастить. Попробуй набрать на клаве.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня раньше было при copy/paste, что номер не подтягивался. Но вроде как пофиксили, и сейчас в mozilla сразу подтягивается, в опере - с секундной задержкой.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
romrom, значит, пароля нет. Зайти через смс, установи в профиле пароль, обязательно сохрани изменения (я так недавно ошибся со служебным номером, потом полдня водителя, которому выдал симку, пытался вызвонить).
та вроде ж так всё и делал-
установил пароль и сохранил изменения, потом вышел и вошёл снова- не, только по смс.
сейчас буду пробовать ещё.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
romrom, и банальные варианты нажатого Caps Lock и/или другой раскладки + PuntoSwitcher мог нашалить (если есть)
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Другий день поспіль не можу зайти в МКС видає помилку, в чому причина?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
после долгих попыток всё получилось-
теперь действительно можно войти и по смс и по паролю)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
  • Like
Реакції: Howl

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
[MENTION=1137]Lawyer[/MENTION], о каком плюсе речь ? я думал, что его просто нет в моб.версии, но вот на ПК его тоже не найду:

 
Зверху