Покрытие lifecell UMTS (3G)

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
або специфічний лашафт і покрити стандартними БС затратно...В
А столица и остальные равнинные области тоже затратные? Почему на остальной территории Украины нет нормального покрытия?

Добавлено через 1 минуту
Мабуть по селам це було би необхідно...
И по городам и по областям всей Украины. Может турки думают что Украина это только Львов?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Не забувайте що лайф першим свій 3ж запустив саме у Львові. Можливо у них у Львові тестовий майданчик для мережі, тому там все 'перше'
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
А столица и остальные равнинные области тоже затратные? Почему на остальной территории Украины нет нормального покрытия?

Добавлено через 1 минуту

И по городам и по областям всей Украины. Может турки думают что Украина это только Львов?
Таке відчуття, що в усіх операторів по країні покриття ідеальне і тільки лайф халтурить....Зачекайте- все ще буде!)))
 

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
Таке відчуття, що в усіх операторів по країні покриття ідеальне і тільки лайф халтурить.
По сравнению с лайфом ещё лучше чем идеальное.

Добавлено через 31 секунду
Зачекайте- все ще буде
Я уже 11.5 лет жду.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=18505]Motorhead[/MENTION], давайте судити по конкретному регіону, бо якщо писати глобально, то ви пишете хоч що! Якщо вас щось не влаштовує в покритті і ви лишаючи заявки оператору не побачили змін, значить змініть оператора...
 

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
Якщо вас щось не влаштовує в покритті і ви лишаючи заявки оператору не побачили змін,
Так тогда зачем форум и обсуждения если фанатики лайфа такое заявляют? Мы тут что обсуждаем? Покрытие лайфа и если нельзя говорить по твоим словам об плохом покрытии лайфа и нужно менять оператора тогда зачем мы тут собрались? Умерь свой фанатизм. Я 11 лет даю заявки по посёлку моей тещи но лайф только Львов покрывает.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене те саме з красним...Що там село, місто покрити не можуть...Я не фанатик лайфа, просто 8 років як користувач і тут Лайф має дякувати технарям червоного))) Ще раз пишу, не треба глобалізувати своє відношення по конкретному регіону! Якщо Лайф ловить у вас погано, це ще не значить , що в нього саме гірше покриття, рівно і те що в Полтаві офігенні 3 ж від водафон не значить, що воно ідеальне по всій країні! З лайфом більш вірогідно ви будете мати 3ж по всій країні, ніж з двома іншими, це перевірено! Далі полеміку вважаю не ефективною, кожен лишиться при своєму!
 

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
мене те саме з красним
Я вижу по твоим постам в теме красного. Я тебе не советую менять красного. Если вдруг ты выедешь за пределы Львова или не дай бог за пределы Украины то красный теья не подведет в отличии от турков.

Добавлено через 47 секунд
Якщо Лайф ловить у вас погано
У вас это вся Украина кроме Львова?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Я вижу по твоим постам в теме красного. Я тебе не советую менять красного. Если вдруг ты выедешь за пределы Львова или не дай бог за пределы Украины то красный теья не подведет в отличии от турков.

Ну от у мене в селі на Вінничині червоний якраз підвів, а решта - ні. Тому такі генералізації - це дитсадок.

А що не так з територією поза Україною? Роумінг партнери є скрізь, як і у решти.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=18505]Motorhead[/MENTION], а я і не можу особливо користуватися, так на вхідні, якщо зловить мережу...І це не село у тещі...і навіть не Львів!
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
И что это? Только не говори что западная Украина.
Так точно! І тут всі користуються МТС(матюкаютьсяяя!!!) але не міняють його...І в кого дуос то більшість Лайф і трохи Київстару..
 

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
тут всі користуються МТС(матюкаютьсяяя!!!)
Не знаю кто там 'корыстуется' но куча моим знакомым на лайфе с западной. Фирмы с западной тоже все на лайфе. Так что не надо ля-ля.

Добавлено через 54 секунды
кого дуос то більшість Лайф і трохи Київстару..
Вот это правда про западную. А мтс там в помине нет.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=18505]Motorhead[/MENTION], тому і на Лайфі як додатковій карті, бо зв'язку по МТС часто взагалі не буває , Ужгородські форумчан можуть підтвердити, але регіон повністю МТС ний!!! Я думаю тему конкурента пора закривати, інакше буде бан!

Добавлено через 1 минуту
Вы когда в Ужгороде были? Там 95% на мтс.
Я так розумію йому не докажеш...Він звідти ліпше бачить, що робиться в моєму регіоні)))) Ще й манера розмови....
 
Останнє редагування:

Motorhead

Заблокирован
Реєстрація
17.05.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy A5 2016
тому і на Лайфі як додатковій карті
Лайф и кс. Какая додатковая карта?

Добавлено через 1 минуту
так розумію йому не докажеш...Він звідти ліпше бачить, що робиться в моєму регіон
А ты лучше видишь что твориться на остальной Украине кроме запада.?

Добавлено через 3 минуты
Ще й манера розмови..
Это как? Не пишу 'хорера, дидько, пити и ровер'?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
У фирм партнёров с Ужгорода лайф и кс.
у нормальных фирм партнеров иной раз даже 3моб есть. Это не показатель. С тобой будут разговаривать с того номера который тебе удобен. А вот то что у простого народа большинство мтс это факт. У большинства второй симкой лайф, ну и реже кс. Хотите верьте хотите нет.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Львов это вся Украина? Или лайф решил сделать себя чисто львовским оператором, а не всеукраинским?

Там же, вроде, прямо говорится, что "первый раз в мире, на новейшем оборудовании запустили коммерческую сеть". С чего ты взял, что кроме Львова такого нигде не будет?

Если вдруг ты выедешь за пределы Львова или не дай бог за пределы Украины то красный теья не подведет в отличии от турков.
:dash1:
 
Зверху