Автомобільна тема

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Паук, Після мосту десь за 500-800 метрів є заїзд з другорядної дороги на магістраль - то і є розв`язка.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Нифига. Возле некоторых мостов сделаны дыры в отбойниках (возможно местные старались), и туда ведут грунтовки. А вот полноценных развязок во многих пересечениях дорог с магистралью нет.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Добрался и я до своего автомобиля. Как правильно обслуживать (эксплуатировать) аккумулятор?
1) как правильно заряжать?
2) как проверить что он заряжен (тестер, напряжение, булькание?)
3) как часто делать заряд-разряд (до скольки вольт, сколько раз в год-месяц)
4) практические советы по аккуму

Спасибо заранее за советы.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
plebis, я гадаю german питав зовсім інше.
У мене знайомий власник ланоса свій аккум (иста) кожної осені знімає, та заряджає малими токами, потім перевіряє тестером та експлуатує рік. Так його аккум прожив 5-ть років.
В мене рідний стояв тюдор, відкатав 5-ть зим без обслуговання, та здох в один день. Далі був куплений варта сільвер, меньшого розміру, але в першу ж зиму, курва, після двох днів простою відмовився заводити авто, прийшлося прикурюватися.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Скажите какие форумы по автомобилям хорошие?

Я понимаю. Я именно к тому, что если много желания и свободного времени, то наверное можно сделать так, что аккум проживет на 10% дольше. Но вряд ли и точно не стоит этого геммороя. У меня во всех машинах и в папиных двух аккумы жили среднестатистические 4-5-6 лет,ни разу не видел чтобы у любителей позалрачиваться жили дольше. Мне кажется, это такое развлечение для тех у кого много свободного времени
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Скажите какие форумы по автомобилям хорошие?

plebis, згоден на всі 100%
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
У мамки на Микре стоял родной акк восемь лет. Умерать стал. Она подъехала как то к нам в гости в город, заранее позвонив в автомагазин который у нас под домом и договорившись. Пока она гуляла с внуками возле дома - дядька с автомагазина притащил за 650 гривен новый акк (он стоил шото в районе 800 или чуть меньше, но так как дядька старый забрал себе - то получилась скидка гривен сто-стописят). Поставил новый акк, прикрутил и ВСЁ. Она даже и не знает как он выглядит!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Буржуи свои машины конструируют так, что аккумулятор не сдохнет в первый же год. И никто не лазит к нему раз в месяц. Нужно выбрать нормальный акк и чтобы электрооборудование было в порядке. Тогда он и прослужит без обслуживания свой срок.

А если брать китайский СуперЭнергия за 200 грн и влепить на машину колхозный ксенон, то точно проживет год-два.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Толкового совета так и не услышал,кроме как эксплуатировать - выбросить - купить - эксплуатировать. Снял аккум, залил дистилированной воды в кажду банку, "покормил" аккумулятор и поставл на зарядку. 2 тестерами меряю напряжение-ток. пока нет желание его менять, сегодня тех осмотр надо проходить, опять денег дай...
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
Толкового совета так и не услышал,кроме как эксплуатировать - выбросить - купить - эксплуатировать. Снял аккум, залил дистилированной воды в кажду банку, "покормил" аккумулятор и поставл на зарядку. 2 тестерами меряю напряжение-ток. пока нет желание его менять, сегодня тех осмотр надо проходить, опять денег дай...
Когда будешь менять не вздумай купить необслуживаемый. Заняться совсем нечем будет...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Скажите какие форумы по автомобилям хорошие?

У меня как раз на прошлой неделе сдох(2008 года выпуска,с 2010 в эксплуатации), смотрел на хотлайне, обслуживаемые не продаются :)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Maxxx, Стосовно забібікаючих - то їх проблеми, в нас немає обмеження на рух зі швидкістю меньшою ніж 5-10-15-20... км/год. Ось мій улюблений фінт в такому випадку, його мені розповів один дальнобійник.

Передісторія. Місяць тому будучі у Львові я їхав по пр./вул. Хмельницького, маємо по три полоси для руху в кожному напрямі. Частково їду по навігатору, бачу, що через 300 метрів перехрестя, мені його потрібно переїхати та через 50 метрів звїхати праворуч на прилеглу територію. Керуючись знаками до перехрестя займаю крайню праву смугу (дозволено рух прямо та праворуч). Перед самим перехрестям зупиняюся на червоний сигнал світлофору в крайній правій смузі. Так світлофор має додаткову "картонну" зелену стрілку, яка згідно ПДР дозволяє рух праворуч з правого ряду на червоне світло сітлофору за відсутності перешкод. Тобто я правил не порушую, з цього ряду можна прямо и праворуч. Стою на червоне світло чекаю. Позаду підперає бібікало маршрутне, та бібікає й блимає, йому потрібно повертати праворуч, мене за перешкоду не вважає :) Так, знаючи що світлофор з "картонкою" я б і не зайняв праву смугу, мало того, я в таких випадках намагаюся пропустити тз який бажає їхати праворуч, але в даному випадку в середню смугу я не мав вже змоги виїхати. Але повторюю, за ПДР я й не зобов'язаний пропускати ТЗ який стоїть за мною. Бібікало не вгамовується, я йому блимнув аварійкою - вибачився, намагаюся бути культурним в культурній столиці України. Бібікало пре ще більше, дивлюся вже почав плювати чи то слиною чи то жовчю.

Повертаюсь до фінту.
Коли загорається зелене світло світлофору я включаю аварійку та йду до бібікала спілкуватись. Але головне це - вічливість при спілкуванні, це діє сильно. Підхожу та кажу: "Доброго дня, пане. Чи я можу Вам чим небуть допомогти. Бо я дивлюсь, чи то у Вас клаксон заклинило, чи не працює морквинка керування світлом?" Бібікало може чекало від мене лайки, але при такому звернені він трохи охолонувши, але ще доволі емоційно каже, що я мав би звалити з цієї смуги. Далі я знову вічливо йому розповідаю про те, що я згідно ПДР для нього перешкода і що я йому ничим не зобов`язан. Бібікало не вірить, я вертаюсь до свого ТЗ, беру ПДР в електронному вигляді, починаю йому шукати необхідний пункт. Тим часом зеленє світло змінюється на червоне. Бібікало розуміє, що суперечкою зі мною втрачає багато часу, вже вічливо просить мене їхати на зелене світло, та обіцяє переглянути ПДР.

Іллюстрації до ситуації з [MENTION=1722]Tsa[/MENTION]. Правила він не порушував, це і так тоді з"ясували, але я зтикнувся з цим при навчанні :)
(там на першій картинці також поворотник направо у заднього ввімкнений, просто скріншот не в ту секунду зроблений:))
 

Вкладення

  • for_redforum!!!.png
    for_redforum!!!.png
    111.2 КБ · Перегляди: 221
  • for_redforum!!.png
    for_redforum!!.png
    103 КБ · Перегляди: 193
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
После того, как "покормил" и зарядил аккум, машина завелась с пол оборота. Советы нашел на автофорумах. Решение купить новый не актуально, если старый нормально работает. Мне снять аккум, принести домой, поставить на зарядку (да, для первого раза поставил 2 тестера и контроллировал ток-напряжение) и добавить воды не составило труда, заняло 10 мин времени, но на форуме форумчане "рубят капусту" и не заморачиваются с обслуживанием электроники. Да, да - проще выкинул и купил новый. Похоже, топик не для меня.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
german, дивитися за технікою нормально. якщо є для цього час і бажання то в чому проблема. я он теж, якось їхав на роботу, по дорозі знайомому електрику на роботу завіз авто, ввечері забрав. за це час акумулятор долили і підзарядили. 20 грн.
 

Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Іллюстрації до ситуації з [MENTION=1722]Tsa[/MENTION]. Правила він не порушував, це і так тоді з"ясували, але я зтикнувся з цим при навчанні
Він порушував тільки у тому віпадку, якщо до цього був знак про те, що з цього ряду тільки направо. Взагалі любителів блимати та бібікати шлю на юг :) Завжди є газовий балончик для ообливо неспокійних.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Добрался и я до своего автомобиля. Как правильно обслуживать (эксплуатировать) аккумулятор?
1) как правильно заряжать?
2) как проверить что он заряжен (тестер, напряжение, булькание?)
3) как часто делать заряд-разряд (до скольки вольт, сколько раз в год-месяц)
4) практические советы по аккуму

Спасибо заранее за советы.

оно тебе надо? загорится лампочка аккумулятора - меняй на новый и не парься ;)
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Черниговец, лучше сразу и машину новую, чтоб не париться.
 
Зверху