Майбутнє Інтертелекому

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
А якщо це буде більше ніж 2 роки? І головне: скільки саме років чекати? Щоб знати, на що розраховувати. Бізнес так не роблять. Коли треба розгортати власну мережу то замість цього чекати, доки здохне невеликий конкурент? Який до того ж не має суттєвого впливу на ринок. Не сміши мене.
Этот пассаж кому направлен? Форумчанам или Комарову?
Всё, что написано выше - это официальное мнение Комарова, а не форумчан. Не путай. Это он тебя смешит, а не форумчане...
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
А якщо це буде більше ніж 2 роки? І головне: скільки саме років чекати? Щоб знати, на що розраховувати. Бізнес так не роблять. Коли треба розгортати власну мережу то замість цього чекати, доки здохне невеликий конкурент? Який до того ж не має суттєвого впливу на ринок. Не сміши мене.
В нашей стране бизнес делается любыми методами и средствами. Выше написавшие правы. Похоже тройка решила убрать интер с рынка и для этого в ход идут любые методы. В том числе готовы жертвовать тем что у них некоторое время не будет низких частот.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Якщо президент поставив задачу зробити країну в смартфоні що неможливо без покриття.
Президенты приходят и уходят, а Киевстар остается )
Вы ж понимаете, что бизнесу "до лампочки" все эти популистские лозунги и призывы политиков?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Президенты приходят и уходят, а Киевстар остается )
Вы ж понимаете, что бизнесу "до лампочки" все эти популистские лозунги и призывы политиков?
Це далеко не так, адже бізнес вимагає кращого покриття, ніж зараз, а оператори цього не можуть дозволити. В деяких селах Одещини, напр., взагалі ніякого зв'язку в повному сенсі.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Потягом їдеш без інтернету( в Польщі ще здається 10 років тому усю дорогу інтернет був. Інтер може спробувати просувати свої послуги для людей старшого віку їм не потрібні великі обсяги інтернету і великі швидкості, моя мама переважно говорить по телефону ну якісь новини почитає і прогноз погоди. Але є одне але в моєму регіоні переважна більшість людей має київстар і щоб поговорити годину з подругою їй потрібен Київстар, навіть не знаю як тут зі слонами боротися ( Доречі у київстара на рахунок цього теж нормально роблять багатьом хто хотів закинути номер дали можливість перейти на онлайн 35 і тариф навіть з інтером конкурентний. Але Інтер мусить жити, конкуренція мусить бути, но без LTE це буде тяжко навіть не реально
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Maxxx, в базових тарифах порізав? Я як 5 років тому так і сьогодні за 50 грн отримую однаковий об'єм послуг.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Tsa, так, за 25 грн було 60 хв, стало 30, за 50 грн було 200, лишили 100, трафік також в більше ніж 2 рази зменшили, примусово.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Я не розумію навіщо відлякувати людей такими тарифами ? Хто з такими тарифами і якістю буде ним користуватися ?
Як приклад мої родичі живуть в пгт , раніше майже всі там сиділи на іт , але як тільки там появилась оптика , одразу більша половина перейшла . Останні 2 роки за їх словами іт вже ніхто не користується всі або на кабельному, або на лайфі чи кс.
Ось так і погибає іт.

Добавлено через 2 минуты
І не факт що люди захочуть повертатися\підключатися на їх 4ж . Наприклад після швидкості 0.4 міт за 200 грн і численними розривами , в моїх родичів дуже негативне ставлення до іт
 
Останнє редагування:

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Я не розумію навіщо відлякувати людей такими тарифами ? Хто з такими тарифами і якістю буде ним користуватися ?
Користуюсь голосовим зв"язком з 2011 року. Тарифи більш "гуманні" та меньше різних "вибриків", аніж у "слонів". Якість норм, не "квакає" там, де хоч і "слони" - а "всераються".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ты опять про свои пещерные фокусы? Что можно с компа делать на скорости 128кбит если оно на телефоне еле дышит? У того же лайфа есть услуга 2ж безлим где за 20грн/30 дней безлим на скорости 256кбит.

Лично я даже представить не могу чем меня может выручить такой резервный канал. Проще уже с телефона раздать инет на нормальной скорости. А тарифы ит уже давно не конкурентны, если еще приплетать и корп тарифы то у слонов они тоже есть.

Покупать специфический мопед, платить за его настройку или самому убить пару вечеров по настройке - спасибо :fuu:
Не отримаєте ви 256 кб/с, повірте. Мене ІТ рятує в дорозі: 2 рази на тиждень їжджу між Львовом та Одесою потягом. Приблизно 70% дороги покриває саме ІТ. Так, на станціях ж 3ж/4ж, але в дорозі саме ІТ рулить, те саме стосується й поїздок всередини областей будь-яким транспортом. Рішення працює на мобільному віфі-роутері, який може й з 3ж та 4ж у разі наявности покриття. Але тут потрібно мати окремий пакет, хіба КС надає послугу сімки для інтернету. З ІТ я зробив простіше: номер прошитий у роутері, голос доступний через сіп.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо ви машиніст потягу і весь день катаєтесь то це одно. Якщо ви лише іноді їдете то заради цього підтримувати обладнання і тариф Інтера нерозумно. Інакше кажучи, що, не можна потерпіти в дорозі без інтернету? Кілька годин.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Якщо ви машиніст потягу і весь день катаєтесь то це одно. Якщо ви лише іноді їдете то заради цього підтримувати обладнання і тариф Інтера нерозумно. Інакше кажучи, що, не можна потерпіти в дорозі без інтернету? Кілька годин.
Часом потрібно по роботі. І так, у машиніста своя робота, тому йому скоріш за все інет точно не потрібний. Принаймні, поки що :)
 

Serge3

Заблокирован
Реєстрація
28.09.09
Місто
Запорожье
Зачем засорять тему обсуждением тарифов? Лучше про перспективы LTE.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Інтер має тільки одну можливість далі лишатися це розвивати lte. Наразі маю номер інтера з тарифом єдина країна без абонплати і фактично ним не користуюся бо швидкість приблизно 1мбіт а це вже в наш час не актуально. Буде 4ж на низьких частотах з добрим покриттям з адекватними цінами я тільки за ради того щоб підтримати буду користуватись послугами інтера а так як зараз є то воно і дарма не потрібне нажаль і без шейпу на 128к. У слонів шейп 0.8 к це нормальна швидкість інтера
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Лично для меня будущее интера (по крайней мере ближайшее) это тариф Е-95. Безлимит абсолютно без ограничений, скорость 6 Мб/с есть всегда, абонплата 95 грн. раз в месяц ну и покрытие - просто не сравнить с хоботными.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.10
Місто
Харків
Телефон
Nokia Lumia 929 vzw
Лично для меня будущее интера (по крайней мере ближайшее) это тариф Е-95. Безлимит абсолютно без ограничений, скорость 6 Мб/с есть всегда, абонплата 95 грн. раз в месяц ну и покрытие - просто не сравнить с хоботными.
Ну у Вас, наверное, модем посвежее (Rev.B) а у людей ещё старый хлам 8ми (и более)-летней давности. Вот и жалуются. Ну это как жаловаться, что слоны на Nokia N73 в 3G больше 400 Кбит/не тянут.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Хотел родителям сменить модем на revB, но посмотрев цены и неувидив перспективы в развитии lte, приобрёл репитер на 4g.Плюс интера в покрытии и в последние время скорость стабильна, база разгрузилась,но перспективы на будущее... Увы туманны.
 
Зверху