Кіно

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
В українській локалізації втрапив мемчик із Ярік воділа - "прєвєт подстрижися"
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Ad Astra і це було та блін.
Дуже багато всратих непотрібних сцен, як от пострілюшки з космічними пєратамии (што) на Місяці. Ну просто для краси. Окрема ручка до жопи - персонаж Лів Тайлер.
Є питання до наративу. Гг летить до Місяця, а потім до Марсу бо так буде гарніше для фільму, причина ж озвучена у фільмі максимально абсурдна.
Є питання до технічної сторони, схоже тут не наймали консультантів, а просто намагалися зробити як-небудь красиво просто тому що. Іноді це абсурдно звичайно ж. Наприклад, більшість приміщень на Марсі освітлюється тьмяним червоним світлом, ну це ж червона планета, йобта. Людина в цьому фільмі може десятиліттями перебуває в невагомості і пофіг. І т.п.
А може це і не важливо. Може просто треба дивитися на те як повинен виглядати мужик в 55 і рефлексувати на тему самотності людини окремо і людства взагалі. Я хз
6/10
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Рембо і це було чудово.
Джон Рембо, старий дід, живе на пігулках на своєму ранчо. Від нудьги він вирив систему тунелів під будинком, зробив під землею кузню, печери, обладнав меблями і магнітофоном та сичує собі там під рок попутно ловлячи флешбеки з війни.
Дівчинка, яку він виховував останні 10 років їде в Мексику поговорити зі своїм біологічним батьком, де її продають у сексуальне рабство.
Ахаха.
Ну а далі, ви вже здогадалися - кров кишки распідорасіло! Кліше, кліше, кліше!
Критики з поганими рецензіями - гомосексуалісти звичайно ж (і я не про орієнтацію)
Але якщо трохи занудствовати, то такий собі фільм-кінець. Попередній був в цьому плані краще.

 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Я подивився Рембо і це було чудово.
Джон Рембо, старий дід, живе на пігулках на своєму ранчо. Від нудьги він вирив систему тунелів під будинком, зробив під землею кузню, печери, обладнав меблями і магнітофоном та сичує собі там під рок попутно ловлячи флешбеки з війни.
Дівчинка, яку він виховував останні 10 років їде в Мексику поговорити зі своїм біологічним батьком, де її продають у сексуальне рабство.
Ахаха.
Ну а далі, ви вже здогадалися - кров кишки распідорасіло! Кліше, кліше, кліше!
Критики з поганими рецензіями - гомосексуалісти звичайно ж (і я не про орієнтацію)
Але якщо трохи занудствовати, то такий собі фільм-кінець. Попередній був в цьому плані краще.

Хочу подякувати Янусові від себе особисто та, гадаю, від усіх, хто (бодай деколи) читає тему.
Стисло, влучно, зрозуміло.
Піду, подивлюся останнього "Ремба".
Якісні кишки – то не абищо. ))
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Хочу подякувати Янусові від себе особисто та, гадаю, від усіх, хто (бодай деколи) читає тему.
Піду, подивлюся останнього "Ремба".
Янус - большой молодец, что поддерживает тему, только, бывает, спойлерит сильно. Как в случае с Рэмбо.
В фильме хоть и нет ничего такого, что не было очевидным во время просмотра, но все равно... жестить тоже незачем.

Последняя кровь - это тот фильм, с которого многим не хочется уходить даже во время финальных титров. Если, конечно, вам нравятся персонажи Сталлоне. В Бальбоа Продакшн постарались.
Фильм одного актера, тот самый Рэмбо, и даже помутневшие от возраста глаза только добавляют шарма. Кровь точно последняя, и ее там достаточно.
Плюс второй линией напоминалка о семейных отношениях и ценностях.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Жокіра і мені цей фільм не сподобався.
Артур Флек, дешевий аніматор живе з мамкою, страждає від синдрому Туретта та інших псіхічніх порушень. Справи не ладяться майже весь фільм поки нарешті він не розуміє, що йому бути єганутим - це і є норм.
Я чекав якийсь драматичний фільм, де ображений на життя герой приходить до своєї сутності - розумному і розважливому злочинцеві Жокіру. І це ніби й хотіли показати, але це був не драматичний фільм, а комікс (блд, але це ж і був комікс ахахах) Фенікс непогано грає хворого на голову чувака, кросиво вигинає лопатки і втягує живіт. Але його історія мені залишилася байдужа, та й не став мамкін божевільний Джокером, він залишився таким же дурником, але вже в стильному костюмі і гримі.
Історія татуся Бетмана була притягнута за вуха, здається що це був просто фільм про божевільного, але потім згадали, що тут десь повинні бути Вейни.
Воопщем - проходняк. Але цей фільм дуже хвалять, тому може це зі мною щось не так.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Мені Джокер сподобався. Для мене це кращий фільм 2019 р. Гра Фенікса і його перевтілення на високому рівні. Сподобалось, що Джокер тут реальна людина, а не якийсь там тіп, що впав в хімікати. Я дуже радий, що Warner Bros. і DC дозволили випустити такий фільм. На фоні того шлаку Марвела, який заполонив екрани, це дійсно свіжий погляд на персонажа коміксу. І головне, що після завершення перегляду у голові починають з'являтись думки, що було реально, а де вигадка. Картинка і звук на висоті. Коли дивишся на великий екран, а біля тебе і перед тобою ніхто не сидить, під час фільму створюється відчуття, що ти там, тебе поглинає в Готем. І як на мене, сюжет з сім'єю Вейн досить добре вписався у фільм.
 
  • Like
Реакції: B&B

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
Артур Флек, дешевий аніматор живе з мамкою, страждає від синдрому Туретта та інших псіхічніх порушень. Справи не ладяться майже весь фільм поки нарешті він не розуміє, що йому бути єганутим - це і є норм.
Зачем вы всё содержание фильма рассказываете? Может, под спойлер лучше прятать?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Это не спойлер, а трейлер. Вот пример спойлера этого фильма.
в переломный момент герой жестоко убивает ножницами своего бывшего сотрудника после чего идёт на тв-шоу, где признается в убийствах и после перепалки убивает в прямом эфире своего кумира
Боязнь спойлеров - это от лукового, ящитаю (но не спойлерю, так как многие боятся). Уж если лучшее в фильме - это спойлер и узнав его человеку будет не интересно смотреть - то это говно, а не фильм.
Ну и вообще, боязнь спойлеров - это навязаная фобия. Идя на властелин колец, марсианина или гарри потера - ты знаешь, чем все это закончится, но интерес к фильмам не пропадает.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
plebis, чтобы пропустить логичный вопрос "А где спойлер?". Потому что Янус явно считает, что у него спойлеров нет.

Это не спойлер, а трейлер. Вот пример спойлера этого фильма.
Вы привели пример спойлера не всего сюжета, а отдельных сцен. У вас в отзыве то, чего нет в трейлере - пересказ начальной идеи и, что важно, финальной. Скажите, что это не так.
Ну и вообще, боязнь спойлеров - это навязаная фобия. Идя на властелин колец, марсианина или гарри потера - ты знаешь, чем все это закончится, но интерес к фильмам не пропадает.
Тоже думаю, что если расскажу про Харви Квинн (в конце "Хищных птиц" до нее дойдет, что ей не нужны напарницы) - вы все равно на фильм пойдете. Но просмотр уже будет не таким, как если бы не знали финал.
З.Ы. Это не спойлер, а пример того, каким он мог быть.
3.Ы. Не смотрел даже трейлер "Хищных птиц". Любые совпадения случайны.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Зачем вы всё содержание фильма рассказываете? Может, под спойлер лучше прятать?

А зачем? Все-равно все настолько любопытны, что по-любому откроют тот спойлер:D
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я крч посмотрел развлекательный боевик-атракцион с сюжетом из 1993 года Джимини Мен 120/2 fps
Два Уила Смита гоняются друг за другом, дерутся и стреляют. Потому что они лучшие из лучших из лучших, сэр! Пару сцен есть интересных.
На мой вкус 60 фпс каким-то образом уменьшает эффект кинематографичености, но тут ладно.
Этот фильм смотреть не нужно
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я подивився Арахісовий сокіл і це було cute.
Зак, людина з синдромом Дауна, живе в будинку для літніх людей, де дуже нудьгує в компанії старих. Єдина його розвага - бої реслинга на відеокасетах. Він не дуже розуміє чому його там утримують, тому тікає і зустрівши такого собі Тайлера прямує до своєї мрії - школі рестлерів. Тайлер допомагає йому відчути себе людиною з метою в житті, а не відсталим, яким його вважають оточуючі.
І це ок, місцями наївно дуже, але мило і не без почуття гумору. У загальному випадку фільм знятий по інтернет-мему ЛаБафа "Just do it"
Я був один на сеансі, і коли купував квиток, то сказав "на Сокола" і мені хотіли продати на "Джокера".
Це добре звичайно, що такі фільми як Арахісовий сокіл виходять в прокат, але ймовірно скоро не будуть.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
В Жовтні таке теж буває. Також точно буває в Батерфляї та Кіномані (який буф Батерфляєм але тепер чомусь Кіноман)
 
Зверху