DJUICE пропонує безкоштовні ді-джингли для всієї родини

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
DJUICE пропонує безкоштовні ді-джингли для всієї родини

2 листопада на арені розваг DJUICE стартувала унікальна музична акція — всі ді-джингли, що є на номері 465, стають безкоштовними для всіх абонентів DJUICE і «Київстар».



Відтепер абоненти DJUICE і «Київстар» можуть безкоштовно замовити і встановити на свій телефон, а також на телефони родичів та друзів, популярні улюблені мелодії замість звичайних нудних гудків. Щоб замовити безкоштовний ді-джингл, слід зателефонувати за коротким номером 465 та, користуючись підказками, обрати мелодію з будь-якої категорії музичних творів, наприклад — «Наші хіти», «Зарубіжні хіти», «Ностальжі», де представлена велика кількість музичних композицій на різні смаки.

Замовляти безкоштовні ді-джингли можна в будь-якій кількості. Акційна пропозиція діє до 4 січня 2012 року включно.

Термін дії акційного ді-джинглу — 10 днів. Вартість продовження терміну його дії — 2 або 3 грн. в залежності від обраного ді-джинглу. Абонентна плата за користування послугою «Ді-Джингл» — 0,10 грн/день.

Абонент, який отримав ді-джингл у подарунок, з детальними умовами користування послугою може ознайомитися у SMS повідомленні, яке надійде на його телефон. Абонент отримує інформацію: яку саме мелодію йому подарували, з якого номеру надійшов подарунок та які умови користування ді-джинглом діятимуть після закінчення акційного терміну користування послугою.

Абонент має змогу у будь-який момент відмовитися від послуги «Ді-Джингл», надіславши SMS-код 012 на номер 465.

Плата за надсилання SMS-повідомлень на номер 465 не стягується. Вартість хвилини дзвінка на номер 465 — 0,10 грн (тарифікація починається з 11-ї секунди).

Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

http://kyivstar.ua/press_center/news/releases/?id=23444
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Все-таки не все Диджинглы на сайте бесплатны...
 
Реєстрація
10.05.11
Місто
Вараш
Телефон
Poco X3 Pro
Вот счастье то... Теперь у многих будет будут раздражающие и шокирующие мелодии... И не избавишься ведь от их прослушивания.
тоже не понимаю почему я должен слушать чей то шансон, логично было бы - если я звоню то я и заказываю музыку вместо гудков, зачем ставить свою любимую мелодию на свой номер если сам себе я никогда не звоню :dik:
 
Зверху